Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Nord Controlling

ul. Korczaka 5B /31, 81-473 Gdynia
tel. (58) 662-23-29 fax. (58) 622-94-16
www:   http://www.nord-controlling.com.pl
e-mail:   info@nord-controlling.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2069 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA W ZAKRESIE:

- controlling dla MSP
- nowoczesne kierunki rozwoju controllingu
- budżetowanie w centrum kosztów
- controlling strategiczny
- controlling produkcji
- controlling sprzedaży
- budżetowanie - zaawansowane techniki
- rachunkowość dla controllera
- MS Excel w controllingu
- MS EXCEL w pracy biurowej
- MS EXCEL dla księgowych i finansistów
- organizacja controllingu
- planowanie strategiczne
- inne

Celem działalności firmy NORD CONTROLLING jest promowanie i rozwój polskiej idei controllingu. Firma nasza specjalizuje się w świadczeniu usług szkoleniowych i doradczych z zakresu nowoczesnych metod zarządzania opartych na zasadach controllingu.

Kapitał naszej wiedzy zbudowany został na doświadczeniach zdobytych podczas praktycznego wdrażania controllingu w realiach polskiej gospodarki. Potencjał kadrowy firmy opiera się na pracownikach naukowych trójmiejskich wyższych uczelni posiadających duży kontakt z praktyką gospodarczą. Zapewnia nam to stałych współpracowników mających bezpośrednią styczność z najnowszymi trendami teorii i praktyki.

Firma nasza cyklicznie od 1997 roku organizuje seminaria prezentujące najnowszą wiedzę z zakresu controllingu. Są to różnego rodzaju szkolenia zarówno jedno jak i wielostopniowe. Seminaria nasze odbywają się w trybie ogólnodostępnym oraz wewnątrzzakładowym. Adresowane są one do kadry ze wszystkich szczebli i pionów zarządzania. Nasze programy szkoleniowe zdywersyfikowane zostały pod względem zakresów tematycznych i poziomu wiedzy tak, aby dopasować je do indywidualnych potrzeb uczestników reprezentujących różne stanowiska pracy z pionów zarówno ekonomicznych, jak i technicznych.

Drugim rodzajem działalności naszej firmy są praktyczne wdrożenia systemu controllingu. Są to programy długoterminowe, trwające ponad rok czasu. Mają one za zadanie gruntowną restrukturyzację przedsiębiorstw zleceniodawców. W wyniku ich realizacji zmianie podlegają zarówno narzędzia zarządzania, jak i kultura organizacji.

Poza typową działalnością gospodarczą konsultanci nasi wnoszą aktywny wkład w rozwój polskiego controllingu poprzez liczne publikacje i uczestnictwo w konferencjach naukowych. Na stałe współpracujemy z redakcją miesięcznika "Controlling i Rachunkowość Zarządcza" wydawnictwa INFOR z Warszawy, jedynego czasopisma w Polsce zajmującego się w sposób profesjonalny tematyką controllingu. W miesięczniku tym, na przełomie ostatnich lat opublikowaliśmy już kilkadziesiąt różnego rodzaju artykułów, w tym również wiele w formie kilkunastostronicowych specjalnych dodatków. Drugim rodzajem działalności wspierającej rozwój polskiego controllingu jest uczestnictwo naszych konsultantów w licznych konferencjach naukowych i wygłaszanie na nich swoich referatów. Regularnie uczestniczymy w różnych prestiżowych konferencjach wyznaczających nowe kierunki rozwoju controllingu w Polsce.

Seminaria ogólnodostępne organizowane są na terenie Trójmiasta oraz Warszawy i adresowane do specjalistów zajmujących się controllingiem w ramach swoich obowiązków zawodowych. Główny nacisk w trakcie zajęć położony jest na prezentację twardych narzędzi i technik stosowanych w controllingu. W szczególności przedstawiane są najnowsze rozwiązania z zakresu rachunkowości zarządczej i planowania finansowego.

Celem tych seminariów jest rozszerzenie i unowocześnienie warsztatu narzędzi stosowanych przez controllerów finansowych oraz wymiana praktycznych doświadczeń pomiędzy uczestnikami z różnych przedsiębiorstw.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie