Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
O.K- Centrum Języków Obcych Sp. z o.o.

ul. Bohaterów Monte Cassino 53, 20-705 Lublin
tel. 0 801 081 181
www:   http://www.okcjo.com.pl
e-mail:   centrala@okcjo.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3703 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA JĘZYKOWE DLA:

- przedsiębiorców

- leśnictwa

- administracji

- nauczycieli

- bankowości

- hotelarstwa

O.K. Centrum Języków Obcych powstało wiosną 1994 w Nałęczowie koło Lublina W tym samym roku siedziba została przeniesiona do Lublina. Obszar działania obejmował w pierwszym okresie tylko teren obecnego województwa lubelskiego.W początkowym okresie działalności O.K.

Centrum Języków Obcych prowadziło tylko odpłatne kursy językowe dla dzieci i młodzieży z małych miejscowości i wsi. Z czasem nawiązano współpracę z lokalnymi samorządami w celu objęcia nauczaniem języków obcych jak największej liczby dzieci w ramach schematu organizacyjnego szkoły wspierając je w realizacji zadań nałożonych w ramach reformy systemu edukacji wprowadzonego w 1999. W latach 1999 – 2002 co roku taką formą nauczania objętych było ok. 60 000 dzieci z terenów wiejskich i małych miasteczek na obszarze całego kraju. Rozszerzając współpracę z samorządami O.K. Centrum Języków Obcych od 2000 roku prowadzi kursy językowe dla urzędników i pracowników samorządowych.

O.K. Centrum Języków Obcych szczególną dbałość przywiązuje do poziomu wykładowców zatrudniając osoby profesjonalnie przygotowane do nauczania języków obcych. W celu utrzymania wysokiej jakości nauczania każdy wykładowca jest co najmniej 2 razy w roku hospitowany, co najmniej raz w roku uczestniczy w szkoleniach metodycznych organizowanych przez O.K. Centrum Języków Obcych we współpracy z renomowanymi wydawnictwami językowymi (np. Oxford University Press czy Longman).

Od początku istnienia misją O.K. Centrum Języków Obcych jest wyrównywanie szans osób mieszkających poza głównymi aglomeracjami miejskimi, w małych miasteczkach i wsiach - czyli tam gdzie edukacja językowa na dobrym poziomie jest utrudniona czy wręcz niemożliwa.

Tym co odróżnia naszą ofertę od większości znajdujących się obecnie na rynku jest jej systematyka ukierunkowana na odbiorcę. Każdy program jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta. Szczegóły uzgadniane są z pracownikiem, który służy fachowym doradztwem, na etapie tworzenia grupy, a w trakcie trwania zajęć jest cały czas do dyspozycji klienta i czuwa nad prawidłowym przebiegiem kursu.

Wszystkie programy nauczania przygotowywane przez Dział Metodyki i Dydaktyki O.K. Centrum Języków Obcych sp. z o.o. są opracowywane z myślą o potrzebach klientów, którym poza standardowymi umiejętnościami językowymi niezbędne do pracy i codziennego funkcjonowania są umiejętności z zakresu języka specjalistycznego.

Ważną zaletą oferowanych przez nas szkoleń jest ich doskonała organizacja. Jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia w dowolnym miejscu kraju, w siedzibie klienta lub we wskazanym miejscu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie