Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ogólnopolska Szkoła Barmanów

ul.Kłopotowskiego 11 Sekretariat pokój 218, 03-718 Warszawa
tel/fax (22) 616-43-51,tel. kom. 505-052-231
www:   http://www.szkolabarmanow.pl
e-mail:   biuro@szkolabarmanow.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2846 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- Szkolenie Barmańskie I Stopnia
- Szkolenie Barmańskie II Stopnia
- Szkolenie Manager Gastronomii
- Kurs Kelnerski
- Szkolenie Barista
- Szkolenie Sommelierskie
- "Carving dla każdego"
- Warsztaty degustacji whisky
- Warsztaty barmańskie

Ogólnopolska Szkoła Barmanów to już od wielu lat znana i ceniona akademia sztuki barmańskiej.
Szkolimy na potrzeby naszego rynku setki osób.
Prawdopodobnie najwięcej w Polsce.
Profesjonalnych barmanów, którzy ukończyli u nas kurs barmański, można na co dzień spotkać w najlepszych klubach i restauracjach całej Polski i poza jej granicami.

Każdy z certyfikowanch uczestników po zakończeniu szkolenia zostaje automatycznie wpisany do naszej wewnętrznej bazy absolwentów.
Na co dzień współpracujemy z najlepszymi lokalami w całej Polsce w zakresie doradztwa personalnego i umożliwiamy naszym kursantom praktyki w nich.

Nasza misja: Celem działalności Szkoły jest kształcenie w pełni profesjonalnych barmanów, podnoszenie poziomu polskiego barmaństwa, wyznaczanie i promocja najwyższych standardów obsługi gościa.

Pragniemy, aby zawód barmana był utożsamiany z wirtuozerią i perfekcją. Dobry barman reprezentuje bardzo wysoki poziom umiejętności, jest mistrzem w swoim fachu. Niestety wielu Polaków nadal postrzega barmaństwo jako pracę dorywczą, tymczasową, „dla studentów”. Naturalną koleją rzeczy odbija się to na jakości obsługi. Nie wszędzie na świecie tak jest. Na zachodzie często spotyka się za ladą barową ludzi z kilkunastoletnim, a nawet kilkudziesięcioletnim stażem, prawdziwych fachowców. W Polsce jest to rzadkość, swoisty folklor. Poprzez naszą pracę i kształcenie profesjonalnych barmanów dążymy do zmiany wizerunku tej profesji.

Naszym celem jest również zmiana mentalności w polskiej gastronomii. To cel trudny, wymagający czasu i zaangażowania całego środowiska. Wciąż wielu właścicieli i menedżerów redukuje koszty zatrudniając przysłowiowych „pracowników za kilka złotych na godzinę”. To pozorne rozwiązanie na krótką metę. Nie wszyscy rozumieją, że dobry barman jest duszą i sercem lokalu.
Inwestycja w profesjonalnie wyszkolonego barmana przynosi bardzo szybko efekty, zarówno we wzroście obrotów jak i w poziomie zadowolenia coraz bardziej świadomych i wymagających gości.

Szkolenia odbywają się w profesjonalnych lokalach.
W związku z tym nasi kursanci trenują za prawdziwym, na codzień używanym barem, a nie w sztucznie przygotowanej sali, jak ma to miejsce w wielu szkołach policealnych czy zawodowych.
Gdyż barmaństwo to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.

Wiemy, że marketing w gastronomii to nie tylko próba sprostania potrzebom żywieniowym gości, ale też rozbudzenie pragnienia nowych doznań kulinarnych i udziału w innowacyjnych atrakcjach kulturalno – rozrywkowych.
Celem Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów jest nauczenie absolwentów naszego szkolenia managerskiego, jak osiągnąć wymienione cele.

Pragniemy także propagować jedną z najważniejszych reguł sztuki barmańskiej, podstawową zasadę, o której dzisiaj często się zapomina. Barman jest dla gościa, nie odwrotnie. Profesja barmana nie istnieje sama dla siebie, nie ma barmana bez gości. To gość jest najważniejszy, jego uznanie i zadowolenie powinny być dla nas największą nobilitacją.

Nie jesteś przekonany?
Przyjdź na organizowany przez nas szkolenie, zobacz nasze zaplecze szkoleniowe, metody nauki i profesjonalną kadrę, oceń nas i sam zdecyduj, czy chcesz dołączyć do uczestników kursu.

Serdecznie zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie