Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Dydaktyczno Szkoleniowy PPUH Polkar Andrzej Karpus

ul. Armii Krajowej 1, 83-330 Żukowo
tel. (58) 685 81-87, tel. kom. 607 828-700,
fax (58) 685 76-16
www:   http://www.polkar-szkolenia.pl
e-mail:   polkar@polkar-szkolenia.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 18800 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieRealizujemy projekty współfinansowane przez Unię Europejską

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- szkolenia BHP
- szkolenia elektroenergetyczne
- wózki widłowe
- suwnice, HDS-y, żurawie
- sprzęt ciężki
- montażyści rusztowań
- szkolenia na operatorów oraz
  konserwatorów maszyn budowlanych

- urządzeń dozorowych
- spawanie

Zapraszamy do naszych oddziałów

- Kościerzyna (tel. 607 209-902)
- Gnieżdżewo (tel. 607 603-306)
- Elbląg (tel. 607 601-106, 607 109-901)

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2002 roku zajmującą się pracami z zakresu robót tokarsko-frezarsko-ślusarskich. W roku 2003 zwiększyliśmy swój zakres działań o szkolenia, aby oferować większą gamę usług. Prowadzimy szkolenia indywidualne oraz na zlecenia firm. Zapewniamy profesjonalną opiekę wykwalifikowanych instruktorów, którzy przekazują wiedzę w sposób przystępny i przejrzysty.

Firma została zarejestrowana w ogólnopolskim rejestrze posiadających program nauczania dla kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym wydany przez Ośrodek Doskonalenia Kadr nadzorowany przez ministra właściwego do spraw gospodarki w Mysłowicach.

Prowadzimy szkolenia i kursy BHP, elektroenergetyczne, na wózki widłowe, suwnice, HDS-y oraz sprzęt ciężki i wiele innych. Szczegółowe informacje na stronie. W razie jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Ośrodek Szkoleniowy dysponuje nowoczesnymi salami wykładowymi oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę wykładowców. Praktyki odbywają się na nowych maszynach najlepszych marek takich jak JCB, CATERPILLAR, KOMATSU, NISSAN FORKLIFT na obszernym poligonie w naszym Ośrodku.

Kursy i szkolenia na wózki widłowe i koparko-ładowarki
Organizujemy szkolenia na wózki widłowe i koparko-ładowarki pozwalające na zdobycie kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy operatora tych pojazdów. Uczestnicy zdobędą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, a także cenne doświadczenie, które będą mogli wykorzystać w przyszłości. Podczas kursu na koparki, wózki widłowe i koparko-ładowarki kursanci nauczą się przede wszystkim kierowania tymi maszynami i korzystania z ich najważniejszych funkcji. Uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu BHP, dokumentacji technicznych, a także informacje dotyczące silników spalinowych, hydrauliki czy budowy maszyn.

OFERTA OŚRODKA

Wózki jezdniowe (widłowe) - uprawnienia dla operatorów
 • posiadamy zezwolenie do prowadzenia kursów i wystawiania odnośnych zaświadczeń wydane przez Ministerstwa Gospodarki Nr rej. 35/In-WYKŁ-3/2005; 12/PKE-4/2005
 • posiadamy również program szkolenia Nr 906/II/2005 zarejestrowany przez Ośrodek Doskonalenia Kadr Ministerstwa Gospodarki
 • uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków jezdniowych z napędem silnikowym
 • ważne we wszystkich krajach Unii Europejskiej
 • wydajemy również uprawnienia dotyczące " bezpiecznej obsługi-wymiany butli gazowych w wózkach jezdniowych" na podstawie zaświadczenia Nr 35/BG-3/2005

Sprzęt ciężki

Ośrodek Dydaktyczno Szkoleniowy P.P.U.H. "POLKAR" Andrzej Karpus organizuje szkolenia na koparko-ładowarki, a także inne maszyny i urządzenia techniczne do robót ziemnych, budowlanych i drogowych (koparki jednonaczyniowe, koparkoładowarki, spycharki, równiarki, ładowarki jednonaczyniowe, pogłębiarki ssące śródlądowe, wiertnice poziome z zasilaczem hydraulicznym, zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych, maszyna do rozkładania mieszanek bitumicznych, skrapiarki do nawierzchni bitumicznych, remontery do nawierzchni dróg, frezarki do nawierzchni dróg, przecinarki do nawierzchni dróg, narzędzia udarowe ręczne, maszyny do produkcji, sortowania i uszlachetniania kruszyw, zespoły maszyn do produkcji mieszanek betonowych, maszyny do rozkładania mieszanek betonowych, maszyny do stabilizacji gruntów, walce drogowe, zagęszczarki i ubijaki wibracyjne, piły mechaniczne do ścinki drzew, wielozadaniowe nośniki osprzętów, sprężarki przewoźne, elektrownie polowe, betoniarki, pompy do mieszanki betonowej, agregaty tynkarskie, podajniki do betonu). Doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy zadbają o to, aby uczestnicy spotkań mogli zapoznać się z podstawowymi informacjami teoretycznymi, a także wzięli udział w zajęciach praktycznych. W trakcie kursów na koparki, koparko-ładowarki i pozostałe maszyny budowlane, nauczą się Państwo ich obsługi, a także zagadnień dotyczących kwestii technicznych, pracy silnika, elementów hydrauliki oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Szkolenia BHP
 • szkolenie BHP dla pracodawców
 • szkolenie BHP dla pracowników na stanowisku kierowniczym
 • szkolenie BHP dla pracowników na stanowisku inż.-tech.
 • szkolenie BHP dla pracowników na stanowisku adm.-biur.
 • szkolenie BHP dla pracowników na stanowisku robotniczym
 • szkolenie BHP dla nauczycieli
 • szkolenie BHP dla służb BHP


Elektroenergetyczne
 • grupa I - elektroenergetyczne typu E i D
 • grupa II - eksploatacja i dozór urządzeń cieplnych typu E i D
 • grupa III - eksploatacja i dozór urządzeń gazowych typu E i D

Montażyści rusztowań

Najważniejszym celem tego szkolenia jest przekazanie kursantowi wiedzy oraz umiejętności z zakresu praktycznego jak i teoretycznego montowania rusztowania oraz jego demontażu. Szkolenie dotyczy wszelkiego rodzaju rusztowań budowlano-montażowych

Suwnice, HDS-y, żurawie, podesty ruchome

Prowadzimy kursy przygotowujące do obsługi urządzeń podlegających Urzędowi Dozoru Technicznego takich jak:
 • uprawnienia do obsługi suwnic kategorii III S, II S, I S
 • uprawnienia do obsługi podestów ruchomych
 • uprawnienia do obsługi żurawi wieżowych szynowych i stacjonarnych
 • dźwigów samojezdnych i HDS

Szkolenia oferowane przez POLKAR odznaczają się najwyższą jakością, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Nasz sukces opiera się na trzech filarach: wieloletnim doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze oraz zaawansowanej technologii wykorzystywanej w procesie szkolenia. Współpracując z najlepszymi wykładowcami, osiągnęliśmy istotną przewagę nad konkurencją, a POLKAR stał się silnym, dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem szkoleniowym.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie