Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
STS s.c.

ul. Grójecka 186/617, 02-390 Warszawa
tel. (22) 428-58-82, tel. kom. 662-316-018
www:   http://www.sts-szkolenia.pl
e-mail:   biuro@sts-szkolenia.pl
jacek@sts-szkolenia.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1643 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- szkolenia menedżerskie
- szkolenia sprzedażowe
- szkolenia handlowe
- szkolenie efektywna komunikacja

O Nas
Zespół trenerów STS od wielu lat zbiera doświadczenia z zakresu zarządzania, handlowe oraz trenerskie w różnych firmach, zarówno międzynarodowych korporacjach jak też polskich firmach rodzinnych.

W 2000 roku założyliśmy firmę szkoleniową STS, poprzez którą dzielimy się zdobytą przez nas wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania zespołami i procesami, efektywnej komunikacji oraz prowadzenia relacji handlowych.

Nazwa firmy jest skrótem od „Szkolenia i Treningi Symulacyjne”, ponieważ wprowadziliśmy do szkoleń autorską formułę szkoleń – treningi symulacyjne oparte na wcześniej przygotowanych scenariuszach negocjacyjnych.

Głównym celem, który sobie stawiamy we współpracy z naszymi kontrahentami jest wypracowanie takiej formuły i zakresu szkolenia, który zagwarantuje naszym klientom realne i trwałe efekty. Osadzenie każdego szkolenia w realiach uczestników należy do naszych podstawowych zasad szkoleniowych, ponieważ z naszego doświadczenia jest to jeden z kluczowych elementów rzeczywistej efektywności szkoleń oraz konsultacji.

To, co wyróżnia naszą firmę szkoleniową to:
  • Duże zaangażowanie trenerów w proces przygotowania szkolenia – poprzez rozmowy i wspólną pracę z uczestnikami szkolenia oraz ich przełożonymi staramy się szczegółowo poznać sytuację szkolonej Firmy, aby program szkolenia faktycznie odpowiadał realiom i strategiom realizowanych działań marketingowych w Firmie. Taka formuła pozwala na zaproponowanie rozwiązań, które pozwalają na wprowadzenie trwałych zmian zwiększających efektywność pracy szkolonych osób. Ponieważ takie działania leżą w interesie naszej firmy, nie obciążamy naszych Klientów kosztami wynikającymi z realizacji tego etapu.
  • Autorska formuła treningów symulacyjnych – symulacja jest przygotowywana na podstawie rzeczywistych produktów, strategii i innych uwarunkowań szkolonej Firmy. Daje to możliwość praktycznego przećwiczenia umiejętności w oparciu o zmienne adekwatne do realiów codziennej pracy.
  • Wieloletnie, osobiste doświadczenie trenerów w szkolonych zakresach – każdy z trenerów STS posiada własne doświadczenia z zakresu handlu i zarządzania, zdobyte podczas pracy w uznanych korporacjach międzynarodowych lub polskich firmach „rodzinnych”.
  • Możliwość wypracowania i wsparcia we wdrożeniu know-how – dla korporacyjnych działów szkoleń, w oparciu o metodologię STS i rozwiązania stworzone na bazie szczegółowej diagnozy realiów rynkowy i wewnętrznych Firmy oraz realizowanych strategii marketingowych.
  • Połączenie obszarów umiejętności handlowych, menedżerskich i komunikacyjnych – stwarzające możliwości wypracowania jednolitych, spójnych metodologicznie warsztatów dla wielu zespołów Firmy oraz indywidualnych, interdyscyplinarnych programów szkoleniowych.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie