Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy - IARAMT Poland

Międzynarodowa Akademia Refleksologii

ul. Sternicza 57, 01-383 Warszawa
tel./fax (22) 819 09-32, tel. kom. 517 617-046
www:   http://www.refleksoterapia.pl
Akademia Refleksologii na Facebooku
e-mail:   biuro@refleksoterapia.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13689 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
OFERUJEMY:

- możliwość uzyskania tytułu: refleksolog
- międzynarodowy tytuł refleksologa
- certyfikaty zagraniczne
 

ZAWODOWE KURSY REFLEKSOLOGII STÓP

- kurs refleksologii I° - podstawowy
  (refleksologia receptorowa stóp)

- kurs refleksologii II° -
  średniozaawansowany (chiropraktyka
  stóp)

- kurs refleksologii III° - zaawansowany
  (refleksologia i terapia meridianowa)

- kurs refleksologii IV° - specjalistyczny
  (metoda refleksologiczna Vacuflex)

- ITS - kurs refleksologii stóp indywidualny
  tok szkolenia I - III°


POZOSTAŁE SZKOLENIA

- kurs "Chiropraktyka stóp"
- kurs refleksologia głowy i twarzy
- warsztaty refleksologia głowy i twarzy

- integracyjna terapia blizn

O nas

Międzynarodowa Akademia Refleksologii i Terapii Meridianowej powstała w 1983 r. w Johannesburgu. Pionierskie podejście w łączeniu "poglądów Zachodu" oraz dalekowschodniej teorii meridianów i Pięciu Elementów spowodowało, że szkoła zdobyła sobie wysoką międzynarodową reputację. Szkoła specjalizuje się w kursach refleksologii (reflektorycznego masażu stóp), wykorzystując filozofię medycyny chińskiej. Oddział Główny IARAMT w Polsce znajduje się w Warszawie. Polski Odział należy do czołówki spośród wszystkich międzynarodowych ośrodków IARAMT (wg Rady Szkoleniowej Akademii w Johanesburgu).

Gwarantujemy:
  • doświadczoną i kompetentną kadrę dydaktyczną
  • profesjonalny program nauczania refleksologii
  • zdobycie wysokich kwalifikacji zawodowych
  • zadowolenie słuchaczy z wyboru naszej szkoły

System szkolenia w Akademii


The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy (IARAMT Poland) prowadzi profesjonalne kursy zawodowe i badania w dziedzinie refleksologii. Jest też ośrodkiem nauczania innych metod masażu i medycyny naturalnej.

Nasz system szkolenia w zakresie refleksologii stóp oparty jest o autorski program Siedziby Głównej IARAMT w Johannesburgu. Jesteśmy jedynym licencjonowanym ośrodkiem w kraju uprawnionym do szkolenia refleksologów metodą Dougans.


Absolwenci zawodowych kursów refleksologii otrzymują dwa certyfikaty polskojęzyczny (honorowany przez MENiS) oraz anglojęzyczny (z Siedziby Głównej IARAMT w Johannesburgu) oraz tytuł refleksologa.

Dysponujemy klimatyzowaną salą wykładową wyposażoną w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Zajęcia praktyczne odbywają się na stołach do masażu. Nasz system szkolenia w zakresie refleksologii stóp oparty jest o licencjonowany program Siedziby Głównej IARAMT w Johannesburgu.Słuchacze kursów zostają wyposażeni w kompletną wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu refleksoterapii (refleksorycznego masażu stóp wspartego teorią medycyny chińskiej). W programie szkolenia znajdują się wykłady teoretyczne i zajęcia praktyczne.

W części praktycznej zajęć chwyty i techniki manualne są ilustrowane na ekranie, omawiane i demonstrowane przez wykładowcę, a następnie powtarzane przez słuchaczy w praktyce. Troska o pacjenta i komunikacja z nim są istotnymi elementami zabiegu. Ucząc się na zajęciach tego, jak przeprowadzić wywiad z pacjentem i jak zebrać historię choroby, jak wzajemnie oddziaływać i komunikować się z nim, słuchacz jest przygotowywany do realnych sytuacji w późniejszej praktyce zawodowej. Słuchacze prowadzą karty pacjentów oraz wykonują zabiegi indywidualne w domu w celu doskonalenia swoich umiejętności.

Po ukończeniu cyklu szkolenia (kursów I, II i III°) absolwenci stają się profesjonalnymi refleksologami. Ukończenie tych kursów daje możliwość zdobycia cenionych w Polsce i na świecie kwalifikacji zawodowych. Wielu absolwentów Akademii pracuje obecnie za granicą.

Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym (pt-sob. lub czw-pt-sob) co 2 lub 3 tygodnie, w godzinach 9:30-17:30 lub 9:30 -18:00. Grupy liczą od 6 do 20 osób. Istnieje możliwość opłacania szkolenia w 3 ratach.

Prowadzimy też tzw. Indywidualny Tok Szkolenia (ITS) - są to kursy refleksologii stóp dla 1-2 osób

Oprócz zawodowych kursów refleksologii organizujemy również seminaria, konferencje i warsztaty z zakresu różnych metod medycyny naturalnej, najczęściej prowadzonych przez specjalistów z zagranicy.


Serdecznie zapraszamy!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie