Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Firma Szkoleniowa SMGKRC Poland Human Resources

Region Południowy sp. z o.o.

ul. 3 Maja 22, 40-096 Katowice
tel. (32) 203-74-54, fax (32) 608-69-41
www:   http://www.smgkrc.com
e-mail:   biuro@smgkrc.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3858 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

FIRMA SZKOLENIOWA "SMG/KRC POLAND HUMAN RESOURCES"

- szkolenia sprzedażowe
- szkolenia ZZL
- szkolenia menedżerskie
- szkolenie integracyjne
- szkolenie z zakresu techniki Assessment Centre
- szkolenie z zakresu obsługi klienta
- szkolenie ze sposobów radzenia sobie ze stresem


SMG/KRC Poland Human Resources jest czołową firmą doradztwa personalnego obecną na polskim rynku od 1992 roku. Nasze usługi obejmują szeroko pojęte doradztwo personalne - od podjęcia decyzji o zatrudnieniu pracownika, poprzez jego rekrutację i selekcję, a skończywszy na szkoleniach, warsztatach i indywidualnych sesjach. Prowadzimy również projekty z zakresu doradztwa organizacyjnego.

Celem SMG/KRC Poland HR jest świadczenie usług szkoleniowych i konsultacyjnych dla firm i instytucji działających na polskim rynku, którym zależy na własnym rozwoju zawodowym i polepszeniu swojej pozycji na rynku pracy. Oferta SMG/KRC Poland HR jest tworzona i realizowana przez specjalistów w zakresie psychologii i metodologii szkoleń oraz praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy konsultacyjnej i szkoleniowej.

W trakcie prowadzonych przez nas zajęć koncentrujemy się zarówno na nauczaniu uczestników konkretnych sposobów działania, efektywnych w określonych okolicznościach, jak i na dostarczeniu im umiejętności bardziej uniwersalnych, możliwych do wykorzystania w różnych sytuacjach zawodowych. Do pierwszej „technologicznej” grupy należą np. zasady sprawnej organizacji czy optymalne procedury zarządzania. Drugą tworzą takie umiejętności jak: rozwiązanie konfliktów, efektywne porozumiewanie się, analiza przyczyn własnych porażek i sukcesów czy tworzenie pozytywnego nastawienia do pełnionej roli.

Szkolenia zamknięte
  • sprzedażowe SMG/KRC HR skierowane do samodzielnych specjalistów, jak i menedżerów zarządzających zespołami handlowymi
  • ZZL przeznaczone dla pracowników działów personalnych, których zadania skupiają się na ewaluacji przydatności kandydatów do pracy oraz samych pracowników
  • menedżerskie dedykowana dla przedstawicieli kadry zarządzającej bez względu na zajmowaną hierarchii pozycję
  • trening integracyjny dla wszystkich firm dążących do zintegrowania pracowników, zwiększenia ich identyfikacji z przedsiębiorstwem oraz wypracowania standardów kompetencyjnych i komunikacyjnych w zespole

Szkolenia otwarte

Assessment i development centre - Szkolenie ma na celu przybliżenie techniki Assessment Centre pracownikom działów personalnych zajmujących się na co dzień przyjmowaniem pracowników do pracy i/lub określeniem potencjału pracowników już zatrudnionych.

Motywowanie pracowników - Warsztat skierowany jest dla wszystkich osób kierujących zespołami, którzy chcą nabyć umiejętność skutecznego motywowania pracowników do codziennej pracy.

Obsługa klienta w sytuacji reklamacji - Szkolenie przeznaczone dla wszystkich osób na co dzień pracujących z klientami i chcących nauczyć się jak reagować w sytuacji zgłaszania reklamacji.

Planowanie sukcesu zawodowego - Szkolenie pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z możliwościami realizacji kariery na współczesnym rynku pracy.

Psychologia obsługi klienta - Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą doskonalić i rozwijać swój warsztat zawodowy w zakresie obsługi klienta.

Skuteczna rekrutacja i selekcja - Szkolenie dla osób, do zadań, których należy dbanie o rekrutację i selekcję kandydatów do pracy.

Skuteczny sprzedawca - Szkolenie uczy profesjonalnego przygotowania do sprzedaży i posługiwania się skutecznymi technikami sprzedaży ze szczególnym uwzględnieniem profesjonalnej identyfikacji potrzeb.

Sposoby radzenia sobie ze stresem życiowym i zawodowym - Trening antystresowy - Szkolenie uczące rozpoznawania źródeł i oznak stresu. Warsztat skierowany do tych, którzy chcieliby opanować umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Trudne sytuacje w pracy trenera - Szkolenia dla trenerów chcących nauczyć się jak zachować się w sytuacjach, które przytrafiają się na zajęciach, a które mogą istotnie wpłynąć na jakość prowadzenia szkolenia i na jego efekty.

Warsztat menedżerski – coaching inteligencji emocjonalnej menedżera - Praktyczne warsztaty dla menedżerów doskonalące umiejętności rozwoju siebie i ludzi oraz przybliżające koncepcję coachingu inteligencji emocjonalnej w przywództwie.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie