Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
TOM - Doradztwo i Szkolenia Kazimierz Cudek

ul. Wrocławska 23/2, 44-100 Gliwice
tel. (32) 231-41-12, tel. kom. 601-482-423
www:   http://tom.edu.pl
e-mail:   tom.edu.pl@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 10452 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

TOM - DORADZTWO I SZKOLENIA

- szkolenie DGSA
- szkolenie ADR
- szkolenie z obsługi wózka widłowego
- szkolenie na wykonywanie transportu drogowego taksówką osobową
- szkolenia BHP
- szkolenia z zakresu kwalifikacji kierowcy
- szkolenia okresowe


TOM doradztwo i szkolenia w Gliwicach jest firmą znaną przede wszystkim z profesjonalnego podejścia do osoby szkolonej. Od wielu lat nasza firma skutecznie pomaga zdobywać uprawnienia i kwalifikacje w zakresie certyfikatu kompetencji zawodowych dla przewoźników CPC, transportu towarów niebezpiecznych ADR oraz doradztwa DGSA. Prowadzimy również szkolenia w zakresie kwalifikacji wstępnej oraz szkolenia okresowego dla kierowców, BHP, prowadzenia wózka widłowego i licencję taksówki.

Instruktorzy w naszym ośrodku to wspaniali ludzie, którzy fachowo prowadzą kursantów krok po kroku do zdobycia upragnionej licencji. Wieloletnie doświadczenie pomogło nam uzyskać bardzo wysoki współczynnik zdawalności. Wielką zaletą naszego ośrodka jest także to, że nasi kursanci, mają dostęp do potrzebnych materiałów i testów. Cechuje nas solidność i profesjonalizm, zatrudnieni trenerzy i instruktorzy to wysokiej klasy specjaliści w danych dziedzinach.

Szkolenie ADR
Podczas szkolenia ADR przyszły kierowca zdobędzie podstawową wiedzę na temat przewozu materiałów niebezpiecznych oraz tego w jaki sposób poruszać się i interpretować zawiłe przepisy prawne. Szkolenia ADR mają miejsce w Gliwicach i odbywają się przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Firma „TOM” zajmuję się również kompleksową obsługą w zakresie doradztwa w temacie bezpieczeństwa transportu materiałów niebezpiecznych. Dzięki naszemu doświadczeniu nauczyliśmy się szybko reagować na coraz to nowsze zapotrzebowanie rynku transportowego. Dzięki elastyczności naszych ofert potrafimy sprostać wymaganiom każdego klienta.

Szkolenie DGSA
Dzięki szkoleniu DGSA kandydat na doradcę ds. Bezpieczeństwa w Transporcie Towarów Niebezpiecznych uzyska niezbędną wiedzę pozwalającą mu rzetelnie wypełniać obowiązki nałożone na doradcę oraz uzyska wiedzę konieczną do zdania egzaminu w celu uzyskania świadectwa doradcy.

Szkolenie z obsługi wózka widłowego
W trakcie szkolenia kandydat zapozna się z konstrukcją i obsługą wózka widłowego. Zdobędzie niezbędną widzę i upoważnienia do kierowania i transportu towarów wózkami jezdniowym spalinowymi i akumulatorowymi z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli gazowych (LPG).

Szkolenie na wykonywanie transportu drogowego taksówką osobową
Szkolenie w zakresie transportu drogowego taksówką zapewni przyszłemu kierowcy zdobycie wiedzy umożliwiającej mu zdanie egzaminu państwowego. Szkolenia na wykonywanie transportu drogowego taksówką mają miejsce w Gliwicach i odbywają się przy użyciu nowoczesnego sprzętu.Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie