Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Eurokadry

Centrum Szkoleń Administracji Publicznej

ul. Jagiellońska 76, 03-301 Warszawa
tel. (22) 811-12-22, 614-09-32, fax (22) 811-36-74
www:   http://www.eurokadry.com.pl
e-mail:   info@eurokadry.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2126 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- zarządzania organizacją
- prawa budowlanego
- prawa zamówień publicznych
- sprzedaży i marketingu
- skutecznej komunikacji
- zarządzania czasem i emocjami


Firma AKADEMIA EUROKADRY powstała w 2003 roku jako organizacja zajmująca się prowadzeniem szkoleń zarówno twardych jak i miękkich. W naszej ofercie znajdą, więc Państwo szkolenia z zakresu zarządzania organizacją, zasobów ludzkich, prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, finansów, sprzedaży i marketingu, ale również szkolenia typowo miękkie: z asertywności, ze skutecznej komunikacji, z zarządzania czasem i emocjami.

Projektując oferty szkoleń staramy się podążać za Państwa oczekiwaniami, uwagami, ale przede wszystkim potrzebami szkoleniowymi. Jesteśmy w tej kwestii bardzo elastyczni i dostosowujemy program szkoleniowy do naszych Klientów z myślą o tym, żeby jak najwięcej z niego skorzystali. W tym celu, zawsze kontakt z klientem rozpoczynamy od przeanalizowania potrzeb jego organizacji, jako podstawy do projektowania programów doradczych i szkoleniowych.

Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z tymi organizacjami, które nam zaufały. Szkolimy i doradzamy, bo jesteśmy przekonani, że najlepszą inwestycją każdej firmy i przedsiębiorstwa jest dbanie o rozwój potencjału ludzkiego. Z tego względu nasze szkolenia adresowane są do szerokiego grona pracowników oraz pracodawców.

Szkolenie oznacza systematyczną zmianę zachowania dzięki wiedzy, która jest wynikiem kształcenia, otrzymywania instrukcji, rozwoju i doświadczenia. Kształcenie i rozwój intelektualny pracowników daje każdej firmie wielostronne korzyści. Dzięki niemu pracownicy mogą zdobywać nowe lub usprawniać już posiadane wzorce zachowań, wiedzę i umiejętności, a także rozwijać własne zdolności, w tym zdolność adaptacji do zmieniającego się środowiska pracy.

Każde szkolenie i kurs wewnętrzny jest poprzedzony badaniem potrzeb szkoleniowych Klienta i indywidualnie pod Jego potrzeby zaprojektowany. Obejmuje także badanie efektywności szkolenia po jego przeprowadzeniu, sprawdza, jak zwiększyła się efektywność i w jakim kierunku powinna dalej dążyć polityka personalna i strategia szkoleniowa firmy.

Szkolenia:
  • opierają się na efektywnej i dokładnej analizie potrzeb (także przy wykorzystaniu ankiet elektronicznych), zgodnie ze szczegółowo określonymi wymaganiami planu działalności
  • są podporządkowane celom wyrażonym w postaci konkretnych, ilościowych, obserwowalnych i z góry określonych wyników
  • są zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić pełny (tzn. przekraczający 80% w przypadku najmniej uzdolnionych uczestników) transfer treści nauczania z sali szkoleniowej do miejsca pracy
  • są prowadzone przez najwyższej klasy specjalistów i w sposób istotny przyczyniają się do przekształcenia całego personelu we wspólnotę oddaną kształceniu się
  • podlegają regularnym pomiarom - nie jednorazowym, lecz bieżącym - zapewniającym odpowiednie i konsekwentne wykorzystanie wiedzy w miejscu pracy

Organizujemy następujące rodzaje i formy szkoleń:
  • szkolenia przygotowujące i wprowadzające (o charakterze przyuczenia)
  • szkolenia dostosowawcze (doskonalenie i dokształcanie zawodowe)
  • szkolenia zmieniające profil potencjału pracy (przekwalifikowania zawodowe)

Programy szkoleniowe realizujemy w formie szkoleń "zamkniętych" - in company (wewnątrz przedsiębiorstwa) oraz w formie otwartej.

Szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania praktyczne, dlatego też szkolenia prowadzone są metodami warsztatowymi, z naciskiem na interaktywny udział uczestników poprzez study case, gry symulacyjne, ćwiczenia, scenki, pracę z kamerą, testy diagnozujące, wykłady. Pracujemy z wykorzystaniem technik indywidualnego szkolenia (coaching) oraz grupowego; zarówno na stanowisku pracy (on the job training) oraz poza stanowiskiem pracy (off the job training).

Po każdym szkoleniu dokonujemy jego oceny i efektów. Badamy, czy cel przedsięwzięcia szkoleniowego został właściwie określony biorąc pod uwagę politykę organizacji oraz jej aktualne i przyszłe potrzeby oraz czy cel ten został osiągnięty w zadowalającym stopniu.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie