Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języka Angielskiego Go English

ul. Pełczyńskiego 30, 01-471 Warszawa

www:   http://www.goenglish.pl
e-mail:   office@goenglish.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2784 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM JĘZYKA ANGIELSKIEGO GO ENGLISH

- kursy języka ogólnego dla dorosłych
- kursy przygotowujący do egzaminu FCE, CAE, CPE
- kursy języka angielskiego dla dzieci i nastolatków
- kursy języka angielskiego Business English
- kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego
- szkolenia dla firm


Szkoła języka angielskiego GO ENGLISH istnieje na rynku od września 2003 roku. Od tamtego czasu udało nam się przeprowadzić kursy języka angielskiego dla kilku tysięcy klientów.

W latach 2003-2008 nasza placówka prowadziła naukę języka angielskiego pod szyldem międzynarodowej szkoły języka angielskiego EF English First. Podczas współpracy z tą organizacją edukacyjną czerpiąc z jej 40 letnich doświadczeń stworzyliśmy nowa markę zachowując jednocześnie wszystkie standardy obowiązujące w dzisiejszym świecie nauki języka angielskiego

We wrześniu 2012 otworzyliśmy drugą szkołę języka angielskiego GO ENGLISH w centrum Warszawy. Nowa placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt (projektory, laptopy). Naukę angielskiego prowadzić będziemy w klimatyzowanych salach. Adres nowej szkoły językowej: Warszawa Centrum, Aleje Jerozolimskie 99 lok. 58.

Celem Centrum Języka Angielskiego GO ENGLISH jest zapewnienie Państwu skutecznej edukacji języka angielskiego, niezależnie od Państwa poziomu zaawansowania oraz wieku. Wierzymy, że znajomość języka angielskiego jest w dzisiejszych czasach niezbędna w każdej dziedzinie życia, w pracy, w szkole, na wakacjach. Wiemy, że każdy może nauczyć się mówić po angielsku, aby to Państwu ułatwić kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego studenta. Zapisując się do naszej szkoły mogą być Państwo pewni, że trafiają w ręce profesjonalistów, którzy pomogą Państwu odkryć swój angielski.

Oferta:
  • kurs języka ogólnego dla dorosłych (wszystkie poziomy)
  • kursy przygotowujący do egzaminu FCE, CAE, CPE
  • kursy języka angielskiego dla dzieci i nastolatków
  • kursy języka angielskiego Business English
  • kurs przygotowujący do matury "Go English - Matura"
  • konwersacyjny kurs "Go English - Friday's Chat"
  • zajęcia indywidualne "Go English - Solo”

Zajęcia języka ogólnego dla osób dorosłych, odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne lub raz w tygodniu w soboty po 4 godziny lekcyjne. Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną, oznacza to że podczas zajęć kładziemy nacisk na naukę wszystkich sprawności językowych: mówienia, słuchania, czytania, pisania w języku angielskim.

Kurs języka angielskiego dla dzieci. Uczymy w oparciu o specjalnie dobrany program nauczania dla grupy wiekowej. Cztery poziomy zaawansowania. Rodzice podczas kursu mają możliwość kontaktu z nauczycielem.

Kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego. Kurs maturalny organizowany jest na dwóch poziomach zaawansowania: podstawowym i rozszerzonym. Podczas kursu maturzyści maja możliwość rzetelnie przygotować się do najważniejszego egzaminu w ich życiu. Pracujemy w oparciu o najnowsze materiały i realne egzaminy. Podczas kursu dodatkowo organizujemy egzamin próbny.

Znajomość języka angielskiego przez pracowników firm z każdej dziedziny gospodarki jest w dzisiejszych czasach niezbędna. Wiele firm i przedsiębiorstw chce mieć pewność, że ich pracownicy cały czas doskonalą i rozwijają swoją znajomość języka angielskiego. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom proponujemy Państwu kursy języka angielskiego dla firm. Kursy mogą odbywać się w siedzibie Państwa firmy bądź w siedzibie naszej szkoły. Ilość godzin dostosowana jest do preferencji klienta. Oferujemy szeroki zakres szkoleń.

Zajęcia indywidualne maję tę dużą zaletę, że cała uwaga nauczyciela skoncentrowana jest na jednym kursancie. Dzięki temu można dostosować materiał oraz sposób prowadzenia zajęć w stu procentach do wymagań studenta, co umożliwia szybszą i efektywniejszą naukę.
Dodatkowym atutem kursów indywidualnych jest ich elastyczność pod względem czasowym oraz lokalizacyjnym. Zajęcia te mogą odbywać się w dowolnie wskazanych przez studenta godzinach oraz w dogodnym dla studenta miejscu.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie