Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa Holborn Language School

ul. Koperkowa 5, 86-031 Osielsko
tel. kom. 602 657-280, 609 513-925
www:   http://www.holborn.pl
e-mail:   school@holborn.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13243 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- dla dzieci przedszkolnych i szkolnych
- dla młodzieży
- dla studentów i dorosłych
- dla firm - specjalistyczny angielski dla
  firm w różnych branżach

- różne poziomy zaawansowania
- zajęcia indywidualne oraz grupowe
- grupy egzaminacyjne
- doświadczeni lektorzy
- nowe technologie w nauce

Kursy języka angielskiego

Mamy świadomość, że umiejętności językowe są najważniejszym elementem w przyswajaniu każdego języka obcego, dlatego też na nie zwracamy szczególną uwagę. Oferujemy kursy dobrane odpowiednio do stopnia zaawansowania uczestników oraz ich potrzeb.

Uczymy języka angielskiego od ponad 20 lat, w naszej szkole w Osielsku od 5. Nasze działania dostosowujemy do potrzeb słuchaczy, a metoda komunikatywna, którą stosujemy, pozwala na najlepsze i najszybsze rozwijanie umiejętności językowych. W zależności od wieku, zajęcia grupowe odbywają się dwa razy w tygodniu w wymiarze 45, 60 lub 90 minut.

Najwięksi tego świata uczą się przez całe życie

Nasi najmłodsi słuchacze to dzieci sześcioletnie, ale miejsce w odpowiednio dobranej grupie znajdzie się dla każdego ucznia szkoły podstawowej i średniej. Poziom zaawansowania określamy po teście diagnostycznym oraz rozmowie z lektorem. Jednoroczny kurs obejmuje realizację jednego poziomu nauczania (wg skali CEFR – Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego). W ramach prowadzonych zajęć proponujemy również przygotowanie dziecka do zewnętrznego egzaminu językowego, najczęściej jest to YLE (Starters, Movers, Flyers), KET i PET for Schools. Egazminy te rozpoznawane są na całym świecie i organizowane przez University of Cambridge. Nie muszą się Państwo martwić o zapisy, wypełniacie w siedzibie szkoły kartę zgłoszenia kandydata a my zajmujemy się pozostałymi formalnościami. Egzaminy odbywają się zgodnie z harmonogramem Cambridge a kandydaci przystepują do nich w Centrum Egzaminacyjnym w Bydgoszczy w International House.

Z dorosłymi słuchaczami spotykamy się dwa razy w tygodniu w wymiarze 90 minut. Dla tej kategorii wiekowej proponujemy również egzaminy Cambridge: KET, PET, FCE (First),CAE (Advanced), CPE (Proficiency) oraz wersję biznesową BEC Preliminary, BEC Vantage oraz BEC Higher.

Możecie liczyć na rodzinną oraz przyjazną atmosferę z użyciem odpowiednio dobranych podręczników, tablicy interaktywnej i niestandardowych pomysłów naszych lektorów.

W cenie kursu podręcznik, ćwiczenia i wszystkie niezbędne materiały.

Prowadzimy zajęcia z użyciem tablicy interaktywnej.

Nasi lektorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów, pracowali zarówno w szkołach państwowych jak i w prywatnych szkołach językowych.

Oferujemy kursy przygotowujące do matury zarówno na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym prowadzone przez egzaminatorów maturalnych.

Posiadamy certyfikat
  • Cambridge English Language Assessment Exam Preparation Centre 2013

Kursy dla dzieci

Dlaczego warto rozpocząć naukę?
  • 5, 6 lat to idealny wiek do zachęcenia dziecka do nauki języka
  • nauka języka rozwija umysł dziecka i daje mu dużo satysfakcji
  • nauka poprzez zabawę i obcowanie z językiem daje świetne rezultaty

EGZAMIN CAMBRIDGE DLA DZIECI (YLE)
Nasze kursy zakończone są testem podsumowującym rok nauki oraz świadectwem ukończenia kursu, ale chcemy zaoferować Państwu więcej. Uniwersytet Cambridge ma w swojej ofercie specjalne egzaminy dla dzieci w wieku 7 do 12 lat: Cambridge Young Learners English Tests (YLE).

RÓŻNY STOPIEŃ ZAAWANSOWANIA
Oferujemy kursy dobrane odpowiednio do wieku oraz stopnia zaawansowania w grupach liczących najwyżej 10 osób. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 lub 60 minut.

DOŚWIADCZENI LEKTORZY
Lektorzy naszej szkoły są licencjonowanymi egzaminatorami University of Cambridge i nie tylko przygotują Wasze dzieci do tych egzaminów, ale zajmą się wszelkimi formalnościami w siedzibie szkoły.

Angielski dla Młodzieży

Języka angielskiego można uczyć się w grupie, ale jesteśmy świadomi, że indywidualne podejście, zajęcia jeden na jednego (1:1) lub dwóch na jednego (2:1) mogą być idealną okazją do m.in. bardziej konstruktywnego nawiązania relacji z nauczycielem. Indywidualną ofertę otrzymasz po skorzystaniu z formularza.

Angielski dla Dorosłych

  • Oferujemy kursy dobrane odpowiednio do stopnia zaawansowania uczestników oraz ich potrzeb – angielski ogólny, specjalistyczny, grupy egzaminacyjne. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min przez 30 tygodni.
  • Nasi lektorzy są certyfikowanymi egzaminatorami University of Cambridge. Nie tylko przeprowadzają egzaminy naszym uczniom, ale także sprawdzają wiedzę przyszłych egzaminatorów.

Angielski dla firm

Niektórzy z nas potrzebują języka stricte specjalistycznego, na przykład języka biznesu, medycznego, prawniczego czy z dziedziny hotelarstwa i kateringu. Nasi lektorzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów, a naszymi klientami są między innymi: Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy, banki oraz firmy. Długość kursu i częstotliwość zajęć ustalane są dla każdej firmy i instytucji indywidualnie.

  • Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb firm w różnych branżach (angielski medyczny, biznesowy, prawniczy).
  • Nasi lektorzy są certyfikowanymi egzaminatorami University of Cambridge. Nie tylko przeprowadzają egzaminy naszym uczniom, ale także sprawdzają wiedzę przyszłych egzaminatorów.Zapraszamy!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie