Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Instytut HR

ul. Wiązowa 1d/4, 62-002 Suchy Las
tel. kom. 500-221-031, 606-465-162
www:   http://www.instytut-hr.pl
e-mail:   biuro@instytut-hr.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1154 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU

- zarządzanie i motywowanie w sytuacji kryzysu
- profesjonalny dział HR
- sprzedaż
- efektywna współpraca w zespole, rozwiązywanie sytuacji trudnych i konfliktowych
- komunikacji i obsługi klienta wewnętrznego
- umiejętności biznesowych


Firma Instytut HR powstała w 2005 roku. Założycielem i opiekunem merytorycznym większości projektów jest Ewa Gordziej – Niewczyk. Psycholog biznesu, trener, wykładowca akademicki, specjalista HR. Początkowo firma nosiła nazwę Ewa Gordziej – Niewczyk doradztwo.

Naszą misją jest dostarczanie Klientom kompleksowych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. W ciągu kilku lat istnienia przeszkoliliśmy kilka tysięcy osób. Firma była partnerem i podwykonawcą w licznych projektach szkoleniowych i doradczych. Prowadziliśmy szkolenia między innymi w projektach EFS. Zrealizowaliśmy także szereg szkoleń i projektów doradczych dla firm oraz urzędów.

Wartości, które przyświecają nam we współpracy z naszymi Klientami to profesjonalizm, elastyczność i otwartość na indywidualne potrzeby Organizacji oraz uczciwość i partnerstwo. Powodem do dumy jest dla nas fakt, że z Klientami, którzy obdarzyli nas zaufaniem i skorzystali z naszych umiejętności i doświadczenia łączą nas wieloletnie partnerskie relacje.

Program szkolenia Business managment skills - Celem szkolenia jest pogłębienie wiedzy, a także nabycie i przećwiczenie umiejętności niezbędnych dla efektywnego zarządzania grupą pracowniczą. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które na co dzień zarządzają grupą pracowników oraz przyszłych liderów.

Consulting skills - Szkolenie z zakresu obsługi klienta wewnętrznego - Doskonalenie technik obsługi klienta, rozwijanie swoich mocnych stron i wskazanie obszarów do rozwoju. Poprawa efektywności komunikacji z klientem. Budowanie profesjonalnego wizerunku konsultanta. Wyposażenie konsultantów w techniki i sposoby radzenia sobie z trudnym klientem. Trening zachowań asertywnych.

Szkolenie z zakresu komunikacji i obsługi klienta wewnętrznego - Przekazanie wiedzy z zakresu komunikacji w organizacji. Poprawa efektywności komunikowania się uczestników. Trening zachowań asertywnych. Poprawa umiejętności radzenia sobie z konfliktami w obszarze komunikacji.

Motywowanie pracowników - Szkolenie ma na celu przedstawienie sposobów i metod motywowania pracowników, a także podstaw tworzenia skutecznych i efektywnych systemów motywowania.

Efektywna współpraca w zespole, rozwiązywanie sytuacji trudnych i konfliktowych - Celem szkolenia jest trening umiejętności współpracy a także poprawa i zbudowanie atmosfery otwartości i zaufania. Szkolenie ma nauczyć pracowników, jak radzić sobie w sytuacjach trudnych i efektywnie radzić sobie z problemami w relacjach ze współpracownikami.

Sprzedaż - Uporządkują swoją wiedzę dotyczącą procesu sprzedaży, udoskonalą swoje umiejętności komunikacyjne niezbędne do prowadzenia skutecznych rozmów handlowych, zgodnie z kolejnymi etapami procesu sprzedaży, będą trenować prowadzenie rozmów handlowych, zmierzających do osiągnięcia wyznaczonych wcześniej celów, poznają metody kreatywnego rozwiązywania problemów i zastosują je do wygenerowania puli pomysłów na zwiększenie sprzedaży, przeanalizują i zaplanują działania, zwiększające sprzedaż, możliwe do wprowadzenia w realiach firmy.

Szkolenie Profesjonalny dział HR - Szkolenie ma na celu prezentację najnowszych trendów w zarządzaniu personelem, ugruntowuje wiedzę, pozwala zdobyć nowe doświadczenia. Ma na celu pozycjonować dział HR w strukturze firmy.

Zarządzanie i motywowanie w sytuacji kryzysu - Szkolenie ma na celu pomóc osobom odpowiedzialnym za zarządzanie i motywowanie pracowników w sytuacji kryzysu poradzić sobie z odpowiedzialnością, za właściwe pokierowanie działaniami.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie