Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Konsultingowo - Szkoleniowe "ERGON" Józef Walania

Zawada, ul. Szkolna 17, 66-001 Zielona Góra
tel. kom. 694-436-214, (68) 321-25-55
www:   e-mail:   jozef.walania@neostrada.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6672 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

W NASZEJ OFERCIE KURSY I SZKOLENIA

- szkolenia BHP wstępne i okresowe
- szkolenia PPOŻ
- szkolenia z pierwszej pomoc
- szkolenia HACCP dla wszystkich grup
  pracowniczych

- szkolenia e-learning BHP
- kurs na wózki widłowe

Centrum Konsultingowo-Szkoleniowe "Ergon" jest firmą działającą w branży bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Korzystanie z naszej wiedzy jest dla Państwa gwarancją najwyższej jakości usług. Wieloletnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu pozwalają na profesjonalne podejście do każdego zagadnienia.

Posiadamy wpis do rejestru ośrodków szkoleniowych - Nr 2.08/00001/2013.

Nasze atuty:
 • gwarantujemy najniższe ceny na rynku!
 • jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi
 • nie popadamy w rutynę i stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe, nasze usługi od wielu lat utrzymują się na najwyższym poziomie terminowość i wysoki poziom oferowanych usług


Szkolenia BHP


Szkolenia BHP przeprowadzamy w zakładach pracy profesjonalne szkolenia BHP na wszystkich stanowiskach pracy w tym pracodawców, kierowników, inżynierów a także pracowników służby BHP.

Pracodawca ma obowiązek dbać o bezpieczeństwo i higienę pracy swoich pracowników. Jednym z przejawów tego obowiązku jest obowiązek przeprowadzania szkoleń. Pracodawca nie może dopuścić do pracy pracownika nie przeszkolonego w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (szkolenie bhp wstępne). Pracodawca ma również obowiązek przeprowadzania szkoleń okresowych (szkolenie bhp okresowe).

Szkolenie bhp wstępne składa się ze szkolenia ogólnego (instruktażu ogólnego) i szkolenia wstępnego na stanowisku pracy (instruktażu stanowiskowego). Instruktaż ogólny odbywają się przed dopuszczeniem do wykonywania pracy każdego nowo zatrudnionego pracownika.

Szkolenia bhp okresowe mają na celu zapoznanie pracowników z nowymi przepisami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Ponadto pozwalają pracownikom uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bhp.

Szkolenia przeprowadzane są w siedzibie wskazanej firmy czy innym miejscu wskazanym przez zleceniodawcę. Aby zaoszczędzić czas naszym klientom wprowadziliśmy szkolenia okresowe BHP przez Internet (e-learning BHP). Metodą e-learning bhp są objęte szkolenia BHP okresowe dla:
 • pracowników zatrudnionych na stanowiskach administracyjno-biurowych
 • pracowników zatrudnionych na stanowiskach kadry kierowniczej
 • pracodawców

Sporządzamy dokumentację powypadkową oraz ocenę ryzyka zawodowego na wszystkich stanowiskach pracy. Szkolenie zakończone jest wydaniem imiennych certyfikatów, potwierdzających uczestnictwo w szkoleniu.


Szkolenia HACCP

Szkolenie ma na celu zdobycie podstawowej wiedzy w zakresie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności. Program szkolenia dotyczy zapoznania pracowników z fachową terminologią i wymaganiami prawnymi w zakresie GHP, GMP i systemu HACCP.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich firm zajmujących się dystrybucją, przetwarzaniem, magazynowaniem i produkcją żywności oraz również dla producentów dodatków do żywności, detergentów i opakowań, producentów maszyn, producentów pierwotnych (rolników), mających kontakty z produktami spożywczymi.

Szkolenie zakończone jest wydaniem imiennych certyfikatów, potwierdzających uczestnictwo w szkoleniu. Szkolenie odbywa się w siedzibie zamawiającego, ponieważ pomaga to w dopasowaniu indywidualnego harmonogramu i planu szkolenia do indywidualnych potrzeb klienta. Szkolenie przeprowadzane w siedzibie firmy także ułatwia uczestnikom późniejsze tworzenie dokumentacji dostosowanej do sytuacji i procedur danej organizacji.


Szkolenia - Pierwsza Pomoc

Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Staramy się podczas takich lekcji, przekazać zarówno wiedzę praktyczną, jak również i wiedzę teoretyczną. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na cykl szkoleń składa się wiele etapów, które my, fachowcy w swojej dziedzinie, staramy się w pełni kompleksowo każdemu z Państwa przekazać.

Oferujemy:
 • 5 godzin nauki dydaktycznej
 • profesjonalny sprzęt szkoleniowy
 • krótkie wykłady przeplatane ćwiczeniami
 • otrzymanie imiennego Certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo i ukończenie szkolenia

Uczymy zagadnień w zakresie: oceny i zabezpieczenia miejsca zdarzenia, sprawdzenia stanu świadomości, udrażniania dróg oddechowych, sprawdzania czynności życiowych, resuscytacji krążeniowo-oddechowej, zadławienia, ataku padaczki, krwawienia, złamania, oparzenia.

Szkolenie zakończone jest wydaniem imiennych certyfikatów, potwierdzających uczestnictwo w szkoleniu. Szkolenie odbywa się w siedzibie zamawiającego, ponieważ pomaga to w dopasowaniu indywidualnego harmonogramu i planu szkolenia do indywidualnych potrzeb klienta.


Szkolenia PPOŻ


Realizowane przez nas cykle szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej i usług PPOŻ, pozwolą każdemu z Państwa, zyskać stosowną wiedzę zarówno w praktyce, jak również i w teorii. Dążymy do pełnego przekazania wiedzy, która w przyszłości będzie mogła zaowocować właściwym zachowaniem w przypadku pojawienia się pożaru. Naszym zadaniem w zakresie tych usług jest również opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, wykonywania kontroli stanu bezpieczeństwa, jak również i wyposażania obiektów w instrukcje przeciwpożarowe, znaki bezpieczeństwa i podręczny sprzęt gaśniczy.

Szkolenie zakończone jest wydaniem imiennych zaświadczeń, potwierdzających uczestnictwo w szkoleniu. Szkolenie odbywa się w siedzibie zamawiającego, ponieważ pomaga to w dopasowaniu indywidualnego harmonogramu i planu szkolenia do indywidualnych potrzeb klienta.

Posiadane uprawnienia:

 • specjalista ds BHP
 • Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej - upr. Nr 14/2009/13, Lubuski Komendant PSP
 • Instruktor Pierwszej Pomocy - upr. Nr 01/KIPP/2014
 • uprawnienia pedagogiczne wykładowcy/trenera - upr. Nr 537/013
 • audytor wewnętrzny Systemu HACCP - Nr 01/KAWH/2012

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie