Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Future Centre Training Corporation

ul. Mariensztat 8, 00-302 Warszawa
tel. (22) 538-91-12
www:   http://futurecentre.eu
e-mail:   szkolenia@futurecentre.eu
info@futurecentre.eu

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2367 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION OFERUJE:

- szkolenia biznesowe
- szkolenia językowe


FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION to nowoczesna firma specjalizująca się w nauczaniu języków obcych oraz przeprowadzaniu szkoleń biznesowych. Istnieje na rynku od 2000 roku, pozyskując z roku na rok zaufanie coraz większej liczby Klientów korporacyjnych - zaufało nam ponad 370 firm.

Zasadą naszego działania jest wysoka jakość świadczonych usług. Wychodzimy z założenia, że największą wartością firmy są Ludzie. Stąd też dokładamy wszelkich starań, aby pozyskiwać wykształconych i doświadczonych lektorów oraz trenerów.

Szkolenia językowe
Jednym z naszych atutów jest profesjonalna kadra lektorska, na którą składają się absolwenci lingwistyki, filologii lub kolegiów językowych. Wielu z nich, poza przygotowaniem metodycznym, posiada także wiedzę z zakresu ekonomii, co pozwala im jeszcze lepiej tłumaczyć problematykę Business English.

Ze względu na specyfikę prowadzonej przez nas działalności oraz ogromne zróżnicowanie potrzeb naszych Klientów, poza standardowymi kursami z języka ogólnego, posiadamy pakiet szkoleń specjalistycznych, a program każdego z zamówionych szkoleń jest przygotowywany indywidualnie, czyli przygotowywany w oparciu o dogłębną Analizę Potrzeb danego Klienta w nawiązaniu do specyfiki zawodu, pozycji i potrzeb długofalowych. Słuchamy Państwa uważnie, aby szkolenia następnie organizowane były jak najbardziej skuteczne.

Proponujemy Państwu szeroki wachlarz kursów. Pozwala to na wybór szkolenia dopasowanego w pełni do Państwa oczekiwań.

Szkolenia biznesowe
Hołdując przeświadczeniu, że ciągły rozwój jest niezbędnym gwarantem sukcesu w biznesie FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION dostarcza Klientom usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie, dostosowane do indywidualnych potrzeb, zgodnie z prowadzoną przez Klienta Polityką Personalną, a tym samym pomaga firmom w doskonaleniu pracowników, struktur, a w konsekwencji - poprawia wyniki ekonomiczne i efektywność zarządzania.

Programy szkoleniowe powstają w wyniku połączenia zdiagnozowanych potrzeb szkoleniowych z wiedzą ekspercką trenerów prowadzących zajęcia. Każda z osób przygotowujących szkolenie legitymuje się doświadczeniem w dziedzinie, z której prowadzi zajęcia. FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION specjalizuje się w szkoleniach przygotowywanych na specjalne życzenie Klientów. Programy szkoleń tworzone są indywidualnie dla Zleceniodawcy po gruntownej, bezpłatnej Analizie Potrzeb.

FUTURE CENTRE TRAINING CORPORATION jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym Educational Testing Service. Zastosowanie egzaminów przy szkoleniach dla firm i klientów indywidualnych wzbogaca ofertę szkoleniową, pozwala zaproponować idealne rozwiązanie z zakresu audytu językowego popartego certyfikatem uzupełnionym o Tabelę Sprawności Językowych.

Organizowane przez nas szkolenia językowe przebiegają w oparciu o program dydaktyczny, obejmujący rozwój czterech podstawowych umiejętności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Lektor - trener pomaga swoją postawą nadać zajęciom taki charakter, który umożliwi słuchaczom pokonanie barier ograniczających efektywną komunikację.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie