Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Niepubliczne Przedszkole "Uśmiech"

ul. Piwna 2, 73-110 Stargard
tel./fax (91) 577-10-77
www:   http://www.przedszkole-stargard.pl
e-mail:   usmiech@przedszkole-stargard.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3659 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "UŚMIECH"

- zapewniamy poczucie bezpieczeństwa
- dodatkowe zajęcia języka angielskiego
- liczne zajęcia dodatkowe
- profesjonalna kadra pedagogiczna
- przyjmujemy każde dziecko, nie prowadzimy selekcji
- kolorowe zabawki i pomoce dydaktyczne

Przedszkole Niepubliczne "Uśmiech" to miejsce przygotowane specjalnie dla małego człowieka. To miejsce, w którym czuje się on bezpiecznie, z radością i zaciekawieniem odkrywa otaczający je świat. Wchodzi w pierwsze relacje rówieśnicze i zawiera pierwsze przyjaźnie.

Nasze przedszkole jest miejscem, gdzie pod wspierającym okiem specjalistów dziecko samodzielnie kroczy ścieżką eksperymentów i odkryć ku własnej samodzielności. Wszystkie zajęcia prowadzone są w formie zabawy, z wykorzystaniem ruchu, dzięki czemu wyzwala się spontaniczna dziecięca radość, rozwija twórcze myślenie, dzieci uczą się samodzielności i współpracy w grupie.

Przestrzeń przedszkolna została zaprojektowana z wyjątkową starannością, tak, aby dzieci czuły się tutaj dobrze i bezpiecznie. W salach panuje ład i porządek, wystrój jest estetyczny i wyrazisty.

Dzieci potrzebują bodźców, ale przede wszystkim dobrze czują się w uporządkowanym otoczeniu, ponieważ to daje im poczucie bezpieczeństwa. Dlatego nasze sale nie są "papuzio kolorowe”, by nie rozpraszać dziecka nadmiarem bodźców wzrokowych. Kolorowe są zabawki i pomoce dydaktyczne, by zachęcić dziecko do pracy i zabawy z wyobraźnią. Oprócz tego wielkim atutem przedszkola jest sala do ćwiczeń oraz duży plac zabaw.

Wyposażenie sal, z uwagi na ewentualną obecność dzieci alergicznych, staramy się kompletować zgodnie z zaleceniami lekarza-alergologa: zabawki i przedmioty gromadzące kurz (ograniczamy ich ilość do niezbędnego minimum) przechowywane są w pojemnikach, regularnie prane i okresowo przetrzymywane w niskiej temperaturze, która nie sprzyja roztoczom.

Naszą bazę dydaktyczną stanowią gry, zabawki, pomoce do zajęć edukacyjnych (zespołowych i indywidualnych oraz do samodzielnego wykorzystania przez dziecko), a także do zajęć muzycznych i ruchowych. Przywiązujemy wielką wagę do kontaktu dziecka ze słowem, staramy się jak najwięcej dzieciom czytać odwołując się do ich wyobraźni.

Maksymalnie wykorzystujemy czas przebywania dziecka wśród rówieśników stosując wiele form pracy wymagających współdziałania w zespole oraz indywidualnie pracując z dzieckiem. Przykładamy ogromną wagę do rozwoju emocjonalnego dziecka oraz jego społecznych doświadczeń wierząc, że jeśli będą pozytywne: jeśli pozycja jaką dziecko zajmie w grupie rówieśniczej będzie dla niego satysfakcjonująca, a kontakty z dorosłymi dostarczą wsparcia to stanie się to bazą do budowania jego wiary w swoje możliwości.

Przyjmujemy każde dziecko, nie prowadzimy selekcji – to my, dorośli musimy dostosować się do potrzeb i możliwości naszych dzieci. Istnieje tylko jeden warunek stawiany wobec przyjętego dziecka: jego zachowanie nie może zagrażać bezpieczeństwu innych dzieci.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie