Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Niepubliczne "Przyjaciele Kubusia Puchatka"

ul. Harcerska 23a, 84-200 Wejherowo
tel. kom. 506-014-463
ul. Ofiar Piaśnicy 22, tel. (58) 572-07-04
www:   http://www.przedszkolewejherowo.pl
http://www.ppkp.org
e-mail:   wejherowoppkp@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4093 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "PRZYJACIELE KUBUSIA PUCHATKA"

- żłobek (dla dzieci od 4 miesiąca życia)
- grupy wiekowe (3-, 4-, 5-latki)
- "zerówa"

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- wielostronny rozwój dzieci
- bezpieczenstwo dzieci
- język angielski
- gimnastyka korekcyjna, rytmika
- zajęcia z logopedą
- balet, zumba, karate, mali odkrywcy,
  kuchcikowo, warsztaty artystyczne

O Nas

Przedszkole "Przyjaciele Kubusia Puchatka" jest niepubliczną placówką oświatową dla dzieci w wieku od 4 miesiąca życia do 6 lat. Działamy od 2008 roku na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonej przez Urząd Miasta Wejherowa pod nr 1/2008. Przedszkole pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00.

Dysponujemy dwoma lokalami przystosowanymi do potrzeb dzieci pod względem sanitarnym, przeciwpożarowym i BHP. Sale są słoneczne, przestronne, wyposażone w nowoczesne sprzęty i zabawki. Sale dydaktyczne są wyposażone w atestowane meble, nie zawierające szkodliwych substancji. Zabawki również posiadają atesty i są bezpieczne dla dzieci.

Pierwsza placówka, znajdująca się przy ulicy Harcerskiej, posiada trzy oddziały przedszkolne, do których uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Natomiast w drugiej jednostce, przy ulicy Ofiar Piaśnicy, istnieją oddziały żłobkowo–przedszkolne, do których przyjmowane są dzieci od 4 miesiąca życia do 6 lat.
Nasze Przedszkole jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radosny rozwój i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Nasze nowatorskie metody dydaktyczne pozwalają na wszechstronny rozwój dzieci, kształtowanie poczucia własnej wartości i kreatywności. Nauczyciele dokładają wszelkich starań, aby dzieci z radością stawiały pierwsze kroki w odkrywaniu otaczającego świata. Dbamy o to, aby w przedszkolu dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie i poznawały reguły życia społecznego.

Ciepły, radosny i przyjazny klimat przedszkola pomaga w łagodnej adaptacji i zapewnia wszystkim dzieciom miły pobyt w przedszkolu.

Oferta zajęć

Program dydaktyczno-wychowawczy przedszkoli zakłada bardzo dobre przygotowanie dzieci do edukacji szkolnej, uwzględnia pełny rozwój małego dziecka: intelektualny, fizyczny, społeczny i twórczy. Posiadamy pakiet bardzo ciekawych zajęć dodatkowych. Dzieci uczęszczające do Przedszkola biorą udział w zajęciach z języka angielskiego, rytmiki i gimnastyki korekcyjnej, baletu, zumby, karate, mali odkrywcy, kuchcikowo, warsztaty artystyczne. Rytmik pracujący z dziećmi towarzyszy nam podczas wszystkich uroczystości przedszkolnych.

Dodatkowo, wszystkie dzieci uczęszczające do naszej jednostki, w odpowiednim wieku zostają nieodpłatnie przebadane przez logopedę i w razie potrzeby dzieci mają możliwość korzystać z zajęć logopedycznych na terenie przedszkola z częstotliwością dopasowaną do ich indywidualnych potrzeb i życzenia Rodziców. Zajęcia z rytmiki prowadzone są również raz w tygodniu w starszej grupie żłobkowej. Zajęcia, które prowadzimy w naszym przedszkolu wszechstronnie otwierają świat dziecka tęczową barwą zabawy i nauki.

Co roku organizujemy wycieczki w wiele ciekawych miejsc. Częstym gościem w naszych placówkach są grupy teatralne, muzykanci oraz inne ciekawe osoby. W okresie świąt Bożego Narodzenia odbywa się wspólna wigilia dla wszystkich dzieci.

Po obiedzie, w grupie przedszkolnych, przeprowadzane są zajęcia wyciszające połączone z odpoczynkiem. Dzieci uczęszczających do żłobka czeka sjesta połączona z możliwością snu. Kto nie ma ochoty spać, ogląda książeczki lub relaksuje się na leżaczku


Zapraszamy serdecznie !

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie