Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa OMEGA

Jolanta Micińska

ul. Fabryczna 1, 42-480 Poręba
tel. kom. 696-708-914
www:   http://szkolaomega.eu
e-mail:   szkolaomega@interia.eu

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2638 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY

- kursy językowe z angielskiego, niemieckiego, hiszpańśkiego i rosyjskiego
- wszystkie poziomy zaawansowania
- tablice multimedialne
- przygotowanie do egzaminów
- kursy specjalistyczne

O Nas
Kursy językowe organizowane przez OMEGA nastawione są na wszechstronny rozwój wszystkich sprawności językowych tj: pisania, mówienia, słuchania, czytania, ze szczególnym naciskiem na ćwiczenie umiejętności do komunikowania się w języku obcym w różnorodnych sytuacjach codziennych i zawodowych.

Założenia programowe szkoły oparte są o główne zasady metody komunikacyjnej. Największy nacisk kładziony jest na mówienie, ponieważ w ten właśnie sposób posługujemy się językiem obcym najczęściej i ten aspekt języka sprawia wielu osobom największe trudności. Często bariera w mówieniu spowodowana jest strachem przed popełnieniem błędu.

Metody i techniki nauczania dostosowane do tego, aby jak najwięcej mówić na zajęciach aby poczuć się z tym pewnie i bezpiecznie.

Zasadą wprowadzania nowego materiału jest przedstawienie go w kontekście, a następnie przyswojenie poprzez aktywne uczestniczenie w różnorodnych ćwiczeniach bazujących na sytuacjach, które są maksymalnie zbliżone do życia codziennego.

W trakcie zajęć wykorzystywane są materiały autentyczne: artykuły z prasy, Internetu, a także gry i zabawy komunikacyjne zapewniające szybkie postępy w nauce.

Praca w czasie zajęć organizowana jest na wiele sposobów: praca indywidualna, w parach, w grupach, debaty, projekty

W trakcie kursów wykorzystywane są podręczniki renomowanych wydawnictw : Oxford, Longman, Cambridge, McMillan oraz różnorodne pomoce dydaktyczne.

Nacisk kładziony jest nie tylko na przełamanie bariery komunikacyjnej, ale także poszerzenie zakresu słownictwa o zwroty i wyrażenia z życia codziennego oraz na rozróżnienie stopnia formalności i formy wypowiedzi w zależności od sytuacji.

Konwersacje są przygotowane na bazie materiałów autentycznych: artykułów prasowych, wydruków z Internetu, fragmentów nagrań, reklam itp.

Nasza szkoła rozwija się. Wiele zajęć będzie prowadzonych przy pomocy tablic multimedialnych. Jest to nowoczesne narzędzie nauczania, dzięki któremu nauka jest szybsza i przyjemniejsza. Część materiału lekcyjnego jest wyświetlana na dużym multimedialnym ekranie dotykowym. Dzięki wzrokowo – słuchowym skojarzeniom nowy materiał jest szybciej przyswajany. Zabawne postaci książkowe ożywają i są ogromną frajdą dla młodszych kursantów.

Kursy dla osób przygotowujących do egzaminów (gimnazjum, matura) będą polegały na powtórkach i przerabianiu przykładowych zestawów testów. Będą one trwały dłużej niż pozostałe zajęcia. Będziemy pomagać w przygotowaniu scenek, zadań typu „listening” i innych pojawiających się na egzaminie.

Wszystkie materiały potrzebne do lekcji uczestnicy otrzymają GRATIS.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie