Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
iSpeak. I mówisz po angielsku

Elsnera 1 (Chopina 84), 05-092 Łomianki Dolne
tel. kom. 693-928-519
www:   http://www.ispeak.com.pl
e-mail:   iSpeak@iSpeak.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1672 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE:

- język angielski
- język hiszpański
- język włoski
- język francuski
- język niemiecki
- język rosyjski
- profile nauki zgodnie z zapotrzebowaniem
- kursy dla firm

O Nas
Od lat organizujemy szkolenia językowe dla firm i instytucji na terenie całej Polski. Wyszkoliliśmy setki pracowników w ich miejscu pracy, dając im wygodę wraz z pewnością skutecznej nauki.

Wykorzystując to doświadczenie stworzyliśmy stacjonarną szkołę językową. Chcieliśmy od podstaw odróżnić się od konkurencji, zaproponowaliśmy więc nieco inną konwencję:

Nasze grupy, wielkością, nie przekraczają nigdy 6 osób! Co to oznacza? Ty lub Twoje dziecko nie 'znikniecie' nigdy w grupie. Słuchacz znajduje się w centrum zainteresowania lektora, który z łatwością dociera również do tych osób, które z natury są mniej śmiałe czy otwarte. Przekłada się to na lepsze efekty pracy.

Zapraszamy Was do bardzo przytulnych miejsc, gdzie możecie zrobić sobie kawę w przerwie zajęć, grzać się przy kominku opowiadając po angielsku ciekawą historię. Atmosfera będzie pomagała a nie przeszkadzała Ci w nauce. Nie będą dzwonić telefony u sekretarki za ścianą, nie będziesz słyszał odgłosów innych zajęć odbywających się w tym samym czasie.

Zaznaczamy, że miła atmosfera nie oznacza błogiego lenistwa na zajęciach. Lektorzy-entuzjaści są bardzo wymagający, acz spokojni i cierpliwi (to wynik spotkań z wieloma lektorami-kandydatami). Jednocześnie, cena za zajęcia nie jest wyższa, wręcz przeciwnie (proszę porównać naszą ofertę z konkurencją)! Płatność za zajęcia (semestr) możesz rozłożyć nawet na trzy raty!

Mamy rozbudowany system monitoringu kursów. Obejmuje on kontrolę jakości nauczania poprzez cotygodniowe raportowanie, stałą 'gorącą linię' między lektorami, metodykami a firmą.

Lektor wraz z metodykiem (lektorzy sami również mają przygotowanie metodyczne) ustalają program. Niekiedy, prowadząc prawdziwą burzę mózgów,planują strategie działania w przypadkach trudnych ;)

Zapraszamy wszystkie osoby powyżej 7 lat chcące nauczyć się języka angielskiego. Mamy kursy dla dzieci (od 7 do 15 lat). Młodzież, od gimnazjum do studiów zapraszamy również serdecznie. Dorośli, mając zajęcia z młodzieżą, są bardzo mile widziani. Jednostką, którą używamy jest semestr. Powstaje przez podział roku szkolnego na dwie połowy. Semestr zimowy (inaczej pierwszy) zaczyna się pod koniec wrzesnia albo na początku października i trwa do stycznia/lutego. W lutym albo na początku marca zaczynamy semestr letni (inaczej drugi), który zakończymy w czerwcu. W każdym semestrze zapewniamy 42 godziny lekcyjne dzieciom i 60 godzin starszym. Dzieci spotykają się dwa razy w tygodniu na godzinę zegarową. Pozostali mają zajęcia również dwa razy w tygodniu, po 80 minut. Wszystkie zajęcia odbywają się po południu. Dzieci zaczynają o 4, starsi o 5 albo 6.30.

KURSY DLA FIRM

Organizujemy szkolenia językowe dla firm i instytucji na terenie całej Polski. Szkolimy setki pracowników w ich miejscu pracy, dając im wygodę wraz z pewnością skutecznej nauki.

Pracujemy nad programami dla pracowników na różnych stanowiskach i z różnych branż. Jeśli zaufasz Blue And Yellow, przygotujemy wyjątkowy program nauki opracowany tylko dla Ciebie - tak, byś osiągnął swój cel szybko i precyzyjnie.

Po pierwsze, ZAWSZE przyjeżdżamy do Ciebie do pracy gratis (lub w inne miejsce wskazane przez Ciebie). Uczymy w salkach konferencyjnych, zwykłych pokojach, salkach projekcyjnych, itp. Oszczędzasz z nami nie tylko pieniądze, ale również czas, i to dużo czasu, mając zajęcia tam, gdzie chcesz, a nie w siedzibie szkoły. Możesz nastawić budzik godzinę później, a dodatkowo możesz już teraz myśleć o dodatkowych zajęciach popołudniowych, na które zawsze brakowało Ci czasu.

O rodzaju kursu, trybie nauki i terminach zajęć decydujesz Ty. Czasami sugerujemy rozwiązania tak, by usprawnić współpracę.

Prawdopodobnie jesteś:
  • pracownikiem działu szkoleń, kadr, HR;
  • pracownikiem dysponującym dotacją na nauczanie;
  • pracownikiem finansującym szkolenie samodzielnie
Jeśli finansujesz szkolenie sam, pewnie ucieszysz się z faktu, że koszt zajęć można rozłożyć na wszystkie osoby uczęszczające na kurs. Przemyśl naukę w kilka osób - najlepiej dobrych znajomych z pracy. Koszt przy finansowaniu samodzielnym będzie zaskakująco niski!

Metody nauczania są ściśle dostosowane do specyfiki Twojego kursu. Korzystamy z dorobku różnych powszechnych metod (komunikatywnej, skojarzeniowej, Callana, leksykalno-gramatycznej). Wychodzimy z założenia, że jedynie odpowiednie połączenie różnych metod może dać pozytywne rezultaty. Zadanie wykreowania specyficznej metody odpowiedniej dla danej grupy należy do naszych metodyków i lektorów. Nie ufaj genialnym metodom! Znasz, chociaż jedną osobę, która nauczyła się świetnie języka, ucząc się tylko 'Callanem'? My nie.

Lektorzy Blue And Yellow to dynamiczni, młodzi (chociaż nie tylko) ludzie z wykształceniem kierunkowym, różnych specjalizacji, o różnych zainteresowaniach. Przy rekrutacji interesuje nas perfekcyjna znajomość języka, razem z nieodzowną pasją i umiejętnością przekazywania wiedzy. Przeciętny lektor opowiadający o Królowej Anglii to nie lektor Blue And Yellow.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie