Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Lewar"

ul. mjr. Sucharskiego 15, 16-300 Augustów
tel. kom. 605-303-112, (87) 643-00-80
www:   http://www.lewar.augustow.pl
OSK "Lewar" na Facebooku
e-mail:   lewares@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 18735 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieWCZASY Z PRAWEM JAZDY

- wczasy z Prawem Jazdy to wypoczynek
  połączony z intensywnym 15-dniowym
  kursem prawa jazdy
E-LEARNING

- zajęcia teoretyczne bez wychodzenia
  z domu

 

NAUKA JAZDY "LEWAR"

- kurs prawo jazdy kategoria A
- kurs prawo jazdy kategoria AM
- kurs prawo jazdy kategoria A1
- kurs prawo jazdy kategoria A2
- kurs prawo jazdy kategoria B
- kurs prawo jazdy kategoria B+E
- kurs prawo jazdy kategoria C
- kurs prawo jazdy kategoria C+E
- kurs prawo jazdy kategoria C1
- kurs prawo jazdy kategoria D+E
- kurs prawo jazdy kategoria D1, D1+E
- kurs prawo jazdy kategoria D
- kurs prawo jazdy kategoria T
- kurs VIP

- kursy prawa jazdy dla niepełnosprawnych
- kursy dodatkowe
- jazdy doszkalające dla kursantów

KURSY DLA KIEROWCÓW ZAWODOWYCH DLA KAT. C ORAZ D

- kwalifikacja wstępna, przyspieszona
  i uzupełniająca

- szkolenia okresowe
- szkolenia ADR

Nasi instruktorzy starają się w sposób prosty i zrozumiały nauczyć podstaw bezpiecznego zachowania się na drodze. Cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiadomości, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości skuteczną jazdą.

Każdy zdany egzamin jest dla nas powodem do dumy, a mamy się czym pochwalić ponieważ - nasza szkoła wyróżnia się najwyższą zdawalnością w powiecie augustowskim.

Szkoła Jazdy "LEWAR" nauczy Cię sztuki bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu. Nasze kursy odbywają się w miłej atmosferze, prowadzone przez instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Z nami stres egzaminacyjny ograniczysz do minimum.

Kurs VIP, czyli prawo jazdy dla wymagających.
Kurs prawa jazdy skrojony na miarę. Kurs programowy VIP jest przeznaczony dla osób, którym wiecznie brakuje czasu. Wykłady odbywają się w normalnym trybie, a jeżeli termin wykładów nie będzie pasował, to zostanie on dopasowany do indywidualnych potrzeb. Natomiast jazdy ustalane są w pierwszej kolejności. Oznacza to możliwość wyboru dogodnych terminów, szczególnie tych, na których najbardziej wszystkim zależy (po godzinie 17.00).

Cały kurs trwa od 2 do 3 tygodni.

Gwarantowane jest minimum 6-8 godzin zajęć w tygodniu ale zgodnie z przepisami nie więcej niż 2 godziny dziennie, a po odbyciu 8 godzin ilość godzin może być zwiększona do 3 dziennie.

Ilość godzin teoretycznych wynosi 30 x 45 min. Ilość godzin praktycznych wynosi 30 x 60 min.


Szkolenie teoretyczne
Oferujemy szkolenia teoretyczne obejmujące 30 godzin lekcyjnych. Szkolenia odbywają się na sali wykładowej wyposażonej w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, pomoce dydaktyczne oraz najnowsze materiały przygotowujące kandydatów na kierowców w kategorii A, B.

Nasi wykładowcy są bardzo sympatyczni, cierpliwi, służą radą, aby rozwiązać każdy problem, łącznie z tymi, które sprawiają kursantom największą trudność. Jeśli zdarzy Ci się opuścić wykład, pomożemy Ci go nadrobić. W Naszej szkole bezpłatnie otrzymasz komplet materiałów szkoleniowych zawierających testy egzaminacyjne, kodeks drogowy, znaki drogowe oraz płytę CD z testami obowiązującymi na egzaminie państwowym.

U nas także będziesz miał możliwość ćwiczeń pierwszej pomocy na profesjonalnym fantomie podłączonym do komputera, który pokazuje wszystkie błędy takie jak połamane żebra, źle ułożone ręce, zły wdech, itp. Dzięki temu bardziej udoskonalisz zdolność udzielania pierwszej pomocy.

Sala wykładowa jest profesjonalnie wyposażona w szereg pomocy dydaktycznych, takich jak: komputer z oprogramowaniem i klawiaturą egzaminacyjną oraz z bezpłatnym dostępem do Intemetu dla kursantów naszego Ośrodka, plansze z pełną gamą znaków drogowych, zachowań kierującego podczas przejazdu przez różnego rodzaju skrzyżowania, podręczniki dotyczące zasad ruchu drogowego oraz aktualne testy egzaminacyjne, z którymi osoba ubiegająca się o prawo jazdy spotka się na egzaminie państwowym.

Szkolenie i zajęcia praktyczne
Nasi kursanci mają do dyspozycji, oprócz odpowienich pojazdów, nowoczesny symulator, pozwalający im na opanowanie kierownicy jeszcze zanim zaczną jazdy z instruktorem. Każdy uczeń ma prawo wyboru instruktora, z którym chce odbywać szkolenie. Jazdy odbywają się codziennie od rana do godzin wieczornych, a nasi kursanci mają zawsze możliwość ustalenia grafiku jazd z instruktorem.

Wszystkie te działania mają na celu jak najlepsze dopasowanie się do wymagań naszych kursantów. Nasz zespół instruktorów sprawi, że nauka upłynie szybko i w miłej atmosferze. Wszystkich manewrów wymaganych na egzaminie nauczycie się na naszym placu manewrowym. Naszym duży atutem jest to, że kursanci większość jazd odbywają po drogach na których odbywa się egzamin.


Pomoce dydaktyczne
Każdy z kursantów otrzymuje w cenie kursu pomoce naukowe (podręczniki, testy egzaminacyjne), jak również może bezpłatnie korzystać z indywidualnych zajęć komputerowych i Internetu. Komputerowe rozwiązywanie testów odbywa się na programie i klawiaturze identycznej jak na egzaminie państwowym.

E-LEARNING

Szkolenia internetowe (e-learning) - taka forma zajęć pozwala na indywidualne dopasowanie zajęć do kursanta pod względem merytorycznym i wyboru tematów. Zajęcia w tej formie pozwalają na rozpoczęcie kursów lub szkoleń nawet dla jednej osoby, co oznacza, że nie trzeba czekać na zebranie grupy. Tradycyjne grupowe szkolenie w których uczestniczy jednocześnie cały dział znacznie utrudnia i dezorganizuje pracę, a często również powoduje straty.

Szkolenia internetowe rozwiązują ten problem - pracownicy mogą uczestniczyć w szkoleniach w dowolnych, dogodnych dla nich porach. Nie muszą też czynić tego wszyscy naraz. Czas trwania i częstotliwość zajęć (na przykład: codziennie po siedem godzin, lub raz w tygodniu po jednej godzinie) kursanci mogą dopasować do indywidualnych potrzeb i możliwości. Suma godzin szkolenia jest precyzyjnie określona dla poszczególnych rodzajów zajęć. Dzięki nowoczesnemu systemowi platformy internetowej program i czas "kontrolowany" jest przez odpowiednią aplikację i nie istnieje możliwość nadużyć poprzez np. skrócenie czy "urwanie" części zajęć. Nie występuje też problem odwołania zajęć z powodu braku specjalisty od danego tematu.

Zajęcia prowadzone są pod nadzorem uprawnionego trenera-wykładowcy w tygodniu w godzinach od 06:00 do 22:00. W czasie szkoleń do dyspozycji naszych Klientów bezpłatne napoje: kawa, herbata, woda.

SZKOLENIA ADR

ADR Przewóz Drogowy Towarów Niebezpiecznych to kurs specjalistyczny, który powinien odbyć każdy kto zamierza wykonywać przewozy drogowe. Wiedza uzyskana na kursie ADR umożliwia profesjonalne i bezpieczne wykonywanie transportu towarów niebezpiecznych zgodnie z przepisami polskimi i unijnymi.

Zajęcia prowadzone są przez specjalistów z branży ADR wykorzystujących prezentacje komputerowe i filmy, które pozwalają uatrakcyjnić zajęcia. Kurs ma na celu podniesienie kwalifikacji kierowcy oraz daje możliwość na atrakcyjniejsze warunki pracy oraz na "bycie atrakcyjniejszym pracownikiem dla pracodawcy - bo kierowca staje się bardziej uniwersalnym pracownikiem".

Kurs kończy się egzaminem, po którym słuchacz otrzymuje zaświadczenie o przeszkoleniu ADR uprawniające do przewozu towarów niebezpiecznych w ruchu krajowym i międzynarodowym. W zależności od decyzji i potrzeb kursanta można uzyskać uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych w sztukach przesyłki oraz luzem (kurs podstawowy) lub w cysternach (dodatkowy kurs specjalistyczny).

Zapraszamy do naszej szkoły!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie