Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języków obcych BRITANICO

ul. Kręta 7/1, 62-095 Murowana Goślina
tel. (79) 633-32-25, (79) 633-32-26
www:   http://www.britanico.pl
e-mail:   cjo@britanico.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7311 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH BRITANICO

- język angielski
  • ogólny
  • dla dzieci (BRITANICO KIDS)
  • korepetycje
  • matura: kurs przygotowujący do matury podstawowej/rozszerzonej

- język hiszpański
- język niemiecki
- język francuski

Centrum Języków Obcych Britanico zaprasza do nauki języków obcych zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Posiadamy szereg zróżnicowanych kursów dopasowanych do Twoich możliwości. Sprawdź skuteczność naszych metod i zobacz jak wiele możesz zyskać dzięki płynnemu porozumiewaniu się w najpopularniejszych językach świata.

JĘZYK ANGIELSKI

NAJLEPSZE METODY
Kładziemy nacisk na praktyczne używanie języka. Już od najniższych poziomów będziesz mówił w języku obcym. Troszczymy się o dobór jak najskutecznieszych metod komunikatywnych, dbamy o Twój aktywny udział w zajęciach oraz o prawidłowy rozwój wszystkich umiejętności językowych. Regularnie sprawdzamy Twoje postępy. Dwa razy w roku otrzymasz raport studenta wraz ze wskazówkami dotyczącymi dalszej nauki. Abyś mówił i rozumiał bez granic

Kursy ogólne / GENERAL ENGLISH
Obejmują naukę od poziomu początkującego do zaawansowanego, kursem języka angielskiego dla starszych nastolatków i dorosłych, którzy pragną efektywnie i dynamicznie nauczyć się porozumiewać w języku angielskim. Kurs koncentruje się na gramatyce i słownictwie oraz ich prawidłowym zastosowaniu w codziennych sytuacjach, kładąc nacisk na rozwój umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Na zajęciach kładziemy nacisk na umiejętność swobodnego porozumiewania się, na rozwijanie słownictwa i wszystkich umiejętności komunikacyjnych (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie). Częste sprawdziany mobilizują do systematycznej pracy i pomagają utrwalić zdobytą wiedzę

FCE
Britanico przygotowuje do następujących egzaminów Cambridge:
First Certificate in English (FCE) obejmujące pełny zakres gramatyki wymagany na egzaminie FCE wraz z jasnymi przykładami, przystępnym omówieniem reguł gramatycznych i interesującymi ćwiczeniami dla uczniów od poziomu intermediate do poziomu upper-intermediate.

Angielski dla Twojego dziecka
Nauka angielskiego dla dzieci powinna być zabawna i inspirująca. Dzieci we wczesnym wieku zdobywają wiedzę i uczą się w sposób naturalny. Najlepszą metoda nauczenia ich języka jest używanie języka takim jakim jest, w kontekście. Max. ilość osób w grupie 6

Przygotowujemy dzieci do egzaminów YLE.

JĘZYK HISZPAŃSKI

?Por qué? Dlaczego hiszpański?
Hiszpański jest trzecim najczęściej używanym językiem na kuli ziemskiej. Jest językiem ojczystym około 400 milionów ludzi na siedmiu kontynentach, a dalsze 100 milionów posługuje się nim jako drugim językiem. Ogółem liczba mówiących językiem hiszpańskim na świecie to ponad 0,5 miliarda, a ponad 6 milionów osób uczy się obecnie tego języka.
Hiszpański jest jednym z oficjalnych języków ONZ, UE i Unii Afrykańskiej. Hiszpania rokrocznie przyciąga miliony turystów swymi słonecznymi plażami, swą kuchnią i winem.

Dla Dzieci
Kurs języka hiszpańskiego dla początkujących, przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej.
Cel i zawartość kursu są zgodne z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego.Zabawne postaci służą dzieciom za przewodników przez śmieszne historyjki i różnego typu gry i zabawy.
Kurs wyróżnia się dużą ilością zabaw słownych i piosenek. Metoda kładzie nacisk na rozwój umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu.

Kurs języka hiszpańskiego dla początkujących, przeznaczony dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej.
Już od pierwszych lekcji, liczne zabawy, urozmaicone ćwiczenia zachęcają uczniów do mówienia. Uwzględniono różne sposoby uczenia się i zróżnicowany rytm nauki uczniów.Zaproponowane ćwiczenia mają na celu zachęcenie do komunikowania się w języku hiszpańskim, ale równieżintegrowanie klasy.

Kurs języka hiszpańskiego przeznaczony dla młodzieży ponadgimnazjalnej oraz osób dorosłych.
Cel i zawartość kursu są zgodne z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Są też dostosowane do Programu Nauczania Instytutu Cervantesa.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie