Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Tarbonus Sp. z o.o. - Doradztwo, Szkolenia

ul. Prażmowskiego 8, 26-610 Radom
tel./fax 362 51 78
www:   http://www.tarbonus.pl
e-mail:   info.radom@tarbonus.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3157 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

TARBONUS SP. Z O.O. - DORADZTWO, SZKOLENIA
szkolenia:

- z zakresu prawa pracy i bezpieczeństwa i higieny pracy
- z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego
- z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych
- z zakresu ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej
- z zakresu pedagogiki
- szkolenia zawodowe
- szkolenia menedżerskie
- szkolenia z zakresu finansów

O Nas
Misją firmy TARBONUS jest dbałość o zaspokajanie potrzeb Klientów na najwyższym poziomie. Gwarancja, że usługi szkoleniowe i doradcze oraz pozycje wydawnicze, wzajemnie się uzupełniające, merytorycznie i jakościowo odpowiadają wysokim standardom.

TARBONUS Sp. z o.o. jest firmą obecną na rynku wydawniczym, doradczym i szkoleniowym od 1991 roku. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, a Oddziały – Ośrodki Szkoleniowe, funkcjonują w Kielcach, Krakowie, Radomiu, Tarnobrzegu i Warszawie. Przez ten czas zaufaniem obdarzyło nas ponad 12 tys. Klientów, którzy docenili merytorykę naszej oferty wydawniczej oraz jakość usług doradczych i szkoleniowych.

Specjalistyczne szkolenia dla firm to główne spektrum naszej działalności. Dokładamy wszelkich starań, by oferować Państwu udział w kursach przeprowadzanych na najwyższym i najbardziej merytorycznym poziomie.

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Warszawy, Radomia i innych miejscowości województwa mazowieckiego. Uzupełniające i zawodowe szkolenia bhp organizujemy również w Tarnobrzegu, Kielcach, a także Zakopanem, Kudowie Zdroju oraz Łagowie.

Proponujemy Państwu udział w specjalistycznych kursach, takich jak:
  • obowiązkowe i uzupełniające szkolenia, obejmujące przekazywanie wiedzy z zakresu bhp, ochrony środowiska lub prawnej ochrony pracy
  • profesjonalne szkolenia menedżerskie, przekazujące specjalistyczne zdolności z takich dziedzin, jak zarządzanie, marketing lub finanse. Organizujemy również szkolenia dla firm z zakresu pedagogiki oraz psychologii pracy
  • szkolenia zawodowe, na których przekazywana jest wiedza i praktyczne umiejętności, umożliwiające obsługę maszyn i specjalistycznego sprzętu. Uczestnikom naszych kursów oferujemy również możliwość przekwalifikowania lub rozpoczęcia pracy w innym zawodzie. Zawodowe szkolenia dla firm obejmują praktyczna naukę obsługi urządzeń poddozorowych, uczą profesjonalnego przewozu towarów niebezpiecznych, LPG, a także dostarczają uprawnień energetycznych.
Gwarantujemy, że organizowane przez firmę Tarbonus uzupełniające i zawodowe szkolenia bhp spełnią również Państwa oczekiwania, dotyczące komfortu współpracy z nami. Umożliwiamy odbycie kursów w formie zamkniętej, która odpowiada indywidualnym potrzebom. Na specjalne życzenie Klienta przeprowadzamy szkolenia w rozmaitych częściach kraju. Warszawa, Radom lub Tarnobrzeg to nie wszystkie obszary naszej działalności. Szkolenia bhp przeprowadzamy także w naszych oddziałach oraz ośrodkach w Krynicy Zdroju, Kudowie Zdroju oraz Łagowie. Zapraszamy do współpracy.

Szkolenia organizujemy w formie zamkniętej – zgodnie z programem opracowanym indywidualnie na życzenie Klienta, w uzgodnionym terminie i miejscu, jak również w formie otwartej – w naszych Oddziałach oraz ośrodkach w całej Polsce, min.: Zakopane, Szczyrk, Krynica Zdrój, Kudowa Zdrój, Łagów, Augustów.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie