Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Językowe Przedszkole Niepubliczne "Nad strumykiem"

ul. Strumykowa 1, 66-004 Drzonków
tel. (68) 347-16-22, tel. kom. 669-102-011
www:   http://www.przedszkole.jago.pl
e-mail:   przedszkole@jago.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2766 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NASZE PRZEDSZKOLE OFERUJE

- naukę metodą całkowitej immersji językowej
- program Przyjaciele Zippiego
- zabawy z czworonogiem
- taniec
- zajęcia sportowe ogólnorozwojowe
- spotkania z ciekawymi gośćmi
- profilaktyka logopedyczna
- organizacje imprezy urodzinowej dziecka

Językowe Przedszkole Niepubliczne "Nad strumykiem" oferuje naukę 5 języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego.

W naszym przedszkolu to rodzice decydują, jakiego języka ma się uczyć jego pociecha, choć obecnie musimy przyznać, iż mimo tego, że w Polsce większość ludzi (od 35-64 roku życia) przyznaje się do znajomości języka rosyjskiego, to jednak język angielski wyparł wszystkie pozostałe i stał się swoistym lingua franca (język wspólny osób, które na codzień posługują się różnymi językami).

Każda grupa w przedszkolu realizuje program z wybranego języka z wychowawcą – specjalistą językowym, natomiast grupy starsze (od czterolatków) mogą wybrać drugi język dodatkowy.

W naszym dwujęzycznym przedszkolu zastosowaliśmy innowacyjną metodę całkowitej immersji językowej.

W metodzie tej dzieci spędzają znaczną część lub całość czasu pobytu w przedszkolu używając - lub mając bezpośredni kontakt - z docelowym językiem. Takie całkowite „zanurzenie się” (immersja) w obcym języku już we wczesnym dzieciństwie buduje długotrwałe podstawy językowe.

Równie istotną informacją jest fakt, iż dzieci w wieku przedszkolnym, już od trzylatków, przyswajają język wyłącznie pamięciowo, poprzez działanie "tu i teraz", zatem im częstszy mają kontakt z językiem, tym lepiej.

Przedszkole stanowi piękny, trzy kondygnacyjny budynek otoczony placem zabaw i zielenią. Nowo wybudowany w 2010 roku obiekt został specjalnie zaprojektowany na potrzeby przedszkola, co dało nam możliwość zastosowania ergonomicznych rozwiązań właśnie z myślą o małych rączkach i nóżkach (np. wysokość stopni czy łatwość dostępu do toalet). To właśnie wybudowanie od podstaw nowego przedszkola pozwoliło nam na zadbanie z największą troską o każdy szczegół mający na celu bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

W budynku znajdują się cztery duże (50-60m2), jasne, komfortowo wyposażone sale. Przy każdej sali znajdują się toalety dla dzieci wraz z prysznicem specjalnie zaprojektowane tak, aby umożliwić nauczycielowi obserwację dziecka w sytuacjach tego wymagających. Dwie sale na parterze przedzielone są składaną ścianą akustyczną, która, po złożeniu, zapewnia dużą (ok. 120m2) powierzchnię do organizowania różnego rodzaju uroczystości, np. bal karnawałowy lub urodziny. Dodatkowo cały budynek wyposażony jest w nowoczesny sprzęt multimedialny, nowe meble i zabawki.

Odpowiednio dobrana kolorystyka, dużo światła dziennego i nowoczesne oświetlenie, odpowiednia temperatura oraz ciągła wymiana powietrza dzięki wentylacji mechanicznej, oczyszczającej powietrze z drobnoustrojów, zapewnia bardzo dobre funkcjonowanie dzieci w komfortowych warunkach.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie