Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Punkt Przedszkolny językowo-sportowy Fi Fi Land

ul. Powstańców Wielkopolskich 33b, 70-111 Szczecin
tel. kom. 793-754-290
www:   http://www.fifiland.ple-mail:   fifiland@fifiland.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2032 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Fi Fi Land - zapraszamy

- dzieci w wieku 2,5 do 6 lat.
- przedszkole znajduje się w śródmieściu Szczecina w dzielnicy Pomorzany
- przedszkolaki bawią się i uczą w przestronnych, słonecznych i kolorowych salach
- zagwarantowane 3 posiłki, nielimitowane napoje oraz czas i warunki do odpoczynku
- placówka jest otwarta przez cały rok kalendarzowy 5 dni w tygodniu
- nad bezpieczeństwem naszych podopiecznych czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- zapewniamy konsultację pedagoga i logopedy


Oferta urodzinowa - organizowanie przyjęć

Fi Fi Land to pierwszy punkt przedszkolny o profilu językowo-sportowym w naszym mieście. Gwarantujemy wielogodzinną naukę języka angielskiego, prowadzonego w systemie spontanicznej zabawy.

Promujemy rozwój sportowo-ruchowy dziecka poprzez ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz gry i zabawy z wykorzystaniem nowatorskiego systemu piłek edukacyjnych Edubal, które odbywają się na specjalnie do tego przystosowanej sali gimnastycznej.

OFERTA

Edukacja multikulturalna:
Jako państwo członkowskie Unii Europejskiej otwierające się na współpracę międzynarodową, poznawanie nowych kultur i tradycji innych państw, oferujemy dzieciom nową formę poszerzania wiedzy o świecie.

Zgodnie z międzynarodowym kalendarzem festiwali i świąt, prowadzone będą ciekawe zajęcia plastyczne, muzyczne oraz tematyczne np.: Chiński Nowy Rok, Dzień Św. Patryka, Ramadan, Hannukah i wiele innych.
W trakcie spotkań z przedstawicielami tych kultur dzieci dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy oraz nauczą tolerancji i szacunku wobec innych.

Edukacja patriotyczna:
W ramach wychowania patriotycznego nawiązaliśmy współpracę z Polską Sobotnią Szkołą w Reading w Wielkiej Brytanii. Razem z tą placówką polonijną będziemy organizować konkursy dla dzieci, wymianę doświadczeń oraz wspólne przeżywanie Świąt Narodowych poprzez wymianę dokumentacji np.: zdjęcia, filmy lub rysunki dzieci.

Edukacja jezykowa:
Zabawa z angielskim to zajęcia prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Czytanie książek, śpiewanie piosenek oraz recytowanie wierszyków to część dydaktyczna. W czasie, gdy dzieci same wybierają rodzaj zabawy nauczyciel wchodzi w interakcję z dzieckiem w języku angielskim. Jest to sposób na spontaniczną naukę języka w czynnościach nienakierunkowanych. Zajęcia grupowe, indywidualne oraz tematyczne prowadzą doświadczeni nauczyciele.

Wiele technik wychowawczo-dydaktycznych zapożyczamy z brytyjskiego systemu szkolnictwa EARLY YEARS FUNDATION STAGE, co pozwala nam wyróżniać się spośród standardowych lekcji języka angielskiego.

Edukacja sportowa:
Działając zgodnie z nową Podstawą Programową Ministerstwa Edukacji Narodowej oferujemy dzieciom codzienne zajęcia ruchowe w ramach wychowania zdrowotnego. Jednak by jeszcze bardziej urozmaicić i uprzyjemnić pobyt dzieci w przedszkolu i wykorzystać ich wrodzoną aktywność fizyczną oferujemy DODATKOWE ZAJĘCIA SPORTOWE z wykorzystaniem piłek EDUBAL.

Zajęcia w ramach edukacji sportowej prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli i trenerów. Proponujemy najmłodszym zajęcia na specjalnie do tego przygotowanej sali gimnastycznej wyposażonej w ciekawy sprzęt sportowy, kolorowe maty podłogowe, specjalne lustra i drabinki.

Edukacja emocjonalna:
Gry i zabawy zapobiegajace powstawaniu agresywnych zachowań są przeprowadzane zgodnie z programem Rosemarie Portmann. Tym zabawom i ćwiczeniom interakcyjnym można przypisać szczególne cele:

  • dostrzeganie i wyrażanie agresywnych odczuć,
  • rozpoznawanie elementów wyzwalających złość i agresję,
  • lepsze zrozumienie siebie samego i innych ludzi,
  • opanowanie agresji i wściekłości, a także ich przezwyciężanie,
  • budowanie poczucia wartości samego siebie i silnej tożsamości,
  • nawiązywanie nieagresywnych kontaktów,
  • pokojowe rozwiązywanie konfliktów.

Zajęcia te prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani pedagodzy dziecięcy. Ćwiczenia interaktywne są połączone z zabawami sensorycznymi, tj. poznawaniem świata wszystkimi zmysłami.

Messy activities:
W naszym niezwykłym punkcie przedszkolnym dzieją się niezwykłe rzeczy... bawimy się i brudzimy! W domu nie zawsze jest możliwość wybrudzenia się po uszy w czasie zabawy, a u Nas tak!

Galaretka, ugotowany makaron, suchy ryż czy mąka kukurydziana to tylko przykład zestawu naszych zabawek. W czasie zabawy dzieci przelewają, upychają i ugniatają, używając percepcji wzrokowej i dotykowej. Uczą się struktury różnych materiałów oraz pobudzają własną fantazję.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie