Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkolenia PRIME - profesjonaliści dla profesjonalistów

ul. Magnolii 5, 87-134 Rozgarty

www:  
e-mail:   biuro@szkolenia-prime.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1687 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA PRIME
profesjonalne szkolenia dla

- rad pedagogicznych
- dyrektorów szkół
- instytucji samorządowych
- firm i innych instytucji

PRIME "profesjonaliści dla profesjonalistów" jest misją samą w sobie. Naszymi sukcesami są Wasze sukcesy. Czerpiemy satysfakcję z realizacji szkoleń, które pomogą Wam w realizacji celów zawodowych i osobistych. Prime tworzą ludzie, którzy posiadają ogromne doświadczenie i co ważne umiejętność przekazywania wiedzy praktycznej, tak ważnej w codziennym funkcjonowaniu w organizacji.

PRIME istnieje na rynku od 2005 roku i z sukcesami świadczy usługi szkoleniowe dla wielu odbiorców lokalnych i ogólnopolskich. Jak dotychczas przeszkoliliśmy tysiące osób z różnych branż, firm i organizacji oświatowych oraz samorządowych.

PRIME charakteryzuje profesjonalizm, efektywność, elastyczność. Współpracujemy z klientem na każdym etapie projektu tak, aby był świadomy potrzeby zmian i sposobów ich realizacji.

Nasze motto "profesjonaliści dla profesjonalistów" jest wyznacznikiem standardów, które reprezentujemy. Działamy tak, aby być dla Was zaufanym partnerem oświaty, firmy, organizacji.

Trenerzy
W naszej firmie PRIME uczą najbardziej wykwalifikowane osoby z Polski i z zagranicy. Swoje dotychczasowe doświadzenie i kompetencje zdobywały podczas pracy w największych firmach międzynarodowych, w placówkach pedagogicznych piastując stanowiska dyrektorskie, czy też dodatkowo odbywając specjalistyczne studia podyplomowe oraz liczne kursy.

Każdy z trenerów posiada umięjetność skutecznego przekazywania wiedzy, lubi pracę z ludźmi z różnych środowisk, a także jest osobą wysoce komunikatywną i chętną do pomocy.

Nasze doświadczenie pokazuje, że gwarancją skutecznego szkolenia jest profesjonalne i rzetelne podejście naszej firmy do uczestników szkoleń. Jest to możliwe dzięki trenerom, którzy świadczą usługi pod szyldem firmy PRIME.

Oferta specjalna dla szkół i rad pedagogicznych

Doświadczenie pokazuje, że praca w szkole i radzenie sobie ze zmieniającymi się regulacjami prawnymi to nie lada wyzwanie. Nasza firma idąc naprzeciw zapotrzebowaniu organizuje szkolenia dla dyrektorów szkół oraz rad pedagogicznych, zawsze z uwzględnieniem najnowszych wymogów oraz potrzeb nauczycieli.

Szkolenia przez nas organizowane realizowane są zwykle w formie jednodniowych spotkań szkoleniowych w siedzibach placówek szkolnych (szkolenie zamknięte), bądź też w wyznaczonym miejscu w Polsce (szkolenie otwarte). Miejsce wybierane jest w taki sposób, aby zagwarantować komfortowy dojazd, jak i warunki szkolenia oraz poczęstunek

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie