Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych SONGin ENGLISH

ul. Dunikowskiego 10, 44-100 Gliwice
tel: (32) 746-00-16, kom. 503-347-885
www:   http://www.songinenglish.ple-mail:   biuro@songinegnlish.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2314 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy dla przedszkolaków
- kursy dla dzieci, młodzieży dorosłych
- kursy egzaminacyjne i certyfikowane
- kursy konwersacyjne
- kursy jezyka specjalistycznego
- kursy dla firm

UCZYMY JĘZYKA
  • angielskiego
  • miemieckiego
  • rosyjskiego

Nasza oferta
Proponujemy bogatą ofertę kursów na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych, w tym również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, matury i międzynarodowych egzaminów certyfikatowych. Proponujemy dogodne godziny spotkań, również wieczorami i w soboty. Zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach ze sprzętem audiowizualnym, w grupach maksymalnie ośmioosobowych, co umożliwia nauczanie języków na najwyższym poziomie, jednocześnie zapewniając ich atrakcyjność.

Nasza cena
Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny kursów przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości nauczania i profesjonalnego podejścia do słuchacza. Zobacz cennik

Nasza lokalizacja
Znajdujemy się w ścisłym centrum Gliwic w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku autobusowego, co powoduje, że do naszej szkoły łatwo jest dotrzeć słuchaczom z wszystkich dzielnic Gliwic oraz miast sąsiadujących. Przy szkole znajdują się darmowe miejsca parkingowe.

Nasza kadra
Lektorzy SONGin ENGLISH to starannie dobrany zespół ludzi z pasją i doświadczeniem. Nie tylko wysokie kwalifikacje zdobyte podczas studiów w renomowanych polskich uczelniach, ale przede wszystkim zaangażowanie i doświadczenie w pracy ze słuchaczami we wszystkich grupach wiekowych są gwarancją sukcesu.

Nasza metoda
Głównym celem nauczania w SONGin ENGLISH jest umożliwienie słuchaczom nabycia umiejętności skutecznej komunikacji w określonym czasie. Świadomość celu, do którego zmierzamy, nacisk na rozwój strategii nauczania, ścisła współpraca lektora z wszystkimi członkami zespołu słuchaczy oraz bieżąca kontrola postępów nie tylko zwiększają efektywność procesu uczenia się, ale również silnie motywują do stawiania sobie coraz to wyższych celów. Metoda nauczania w SONGin ENGLISH oparta jest w głównej mierze na metodzie komunikatywnej, która jest najskuteczniejszym i najbardziej godnym zaufania sposobem nauki języków obcych. Jej głównym celem jest efektywna komunikacja w języku obcym poprzez rozwój wszystkich sprawności językowych (mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie).

W SONGin ENGLISH:
? Treść i metodologia zajęć dostosowane są do potrzeb słuchaczy. Oznacza to, że nacisk kładziony jest nie tylko na komunikację podczas zajęć, ale przede wszystkim na rzeczywiste użycie języka poza salą wykładową.
? Uwaga podczas zajęć skierowana jest na słuchacza, a nie na lektora, który tylko wspomaga proces uczenia się. Słuchacze są aktywnie zaangażowani w treść zajęć, użycie języka odbywa się w sposób kreatywny w autentycznych sytuacjach komunikacyjnych.
? Nauka słownictwa i gramatyki odbywa się w sposób komunikatywny, na bazie autentycznych tekstów w języku obcym. Oprócz podręcznika i zeszytu ćwiczeń jako punktu wyjściowego uczniowie korzystają z dużej ilości materiałów dodatkowych przygotowanych przez lektorów i środków audiowizualnych.
? Pokazujemy nie tylko, czego się uczyć, ale przede wszystkim JAK się uczyć. Zwracamy uwagę na preferowane strategie uczenia się słuchaczy. Każdy kursant posiada określony typ inteligencji (np. wizualna, matematyczno-logiczna czy werbalna), określone preferencje co do metod nauki (słuchowiec, wzrokowiec, kinestetyk), nabyte wcześniej przyzwyczajenia, wypracowanie strategie uczenia się oraz określone oczekiwania co do sposobu nauczania oraz osiąganych wyników. Dlatego też, SONGin ENGLISH kładzie nacisk nie tylko na ostateczny wynik nauczania, ale również na sam proces nauki, tak by uczynić go jak najbardziej efektywnym i zarazem przyjemnym dla słuchacza.
? Wykorzystujemy czas zajęć tak, aby zmaksymalizować użycie języka przez każdego słuchacza podczas zajęć. Pracując w małych grupach i w parach, słuchacze nabywają umiejętności współpracy z innymi, wyrażania swoich pomysłów, opinii i odczuć w języku obcym.
? Słuchacze uczeni są samodzielnego oceniania swoich postępów w nauce, poprzez identyfikację swoich słabych i mocnych stron.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie