Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
CB Electronics

inż. Bogusław Cieślak

ul. Przybyszewskiego 43, 01-849 Warszawa
tel. (22) 864-19-34, fax. (22) 864-19-35
www:   http://www.cbe.com.pl
e-mail:   cbe@cbe.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3229 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA

- z zakresu napraw i instalacji tachografów samochodowych
- metrologiczne
- z tachografów cyfrowych
- prawne

O firmie
Przedsiębiorstwo "CB Electronics" powstało w 1981 roku. Zostało założone przez inż. Bogusława Cieślaka, który jest właścicielem firmy. Początki istnienia CB Electronics to działalność polegającą na projektowaniu i produkcji urządzeń elektronicznych z wykorzystaniem własnych patentów, było to możliwe dzięki wiedzy założyciela firmy, absolwenta Politechniki Warszawskiej - Wydziału Elektroniki, a przez 10 lat asystenta na Wydziale Maszyn Roboczych i Pojazdów Politechniki Warszawskiej. Wiedza zdobyta na uczelni i doskonalona w zakresie elektronicznej aparatury pomiarowej, w jednostkach badawczych, pozwoliły na rozpoczęcie przed ponad 25 laty samodzielnej działalności gospodarczej, w branży produkcji elektroniki dla motoryzacji.

Wiedza zdobyta przez lata doświadczeń, zespół projektowy o najwyższych kwalifikacjach, nowoczesne technologie produkcji, sieć profesjonalnych partnerów, to CB Electronics dziś. Naszą misją jest służyć wiedzą i doświadczeniem Państwu w rozwiązywaniu codziennych problemów. Nasza wiedza wynika bowiem z doświadczenia technicznego.

Zapraszamy do współpracy firmy rozpoczynające działalność w dziedzinie taksometrów, tachografów, ograniczników prędkości, nasza wiedza to suma doświadczeń, która może także służyć Państwu.

Działalność szkoleniowa
Ten obszar naszej działalności pozwala nam z ufnością patrzeć w przyszłość, wierząc iż ciągłe doskonaleni przynosi zamierzone efekty. Nasze inicjatywy na tym polu możemy podzielić na trzy aktywności:
  • Szkolenia Prawne
  • Szkolenia Metrologiczne
  • Szkolenia Zawodowe
W celu ułatwienia partnerom serwisowym dostępu do prowadzonych szkoleń, firma CB Electronics uzyskała wpis do rejestru firm szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, osoby zainteresowane, mogą uzyskać pełen zwrot kosztów poniesionych na szkolenia.

Szkolenia
ZAWODOWE
Szkolenia specjalistyczne z zakresu napraw i instalacji tachografów samochodowych są jednym z warunków uzyskania upoważnienia Prezesa Głównego Urzędu Miar na w.w. działalność gospodarczą
Przygotowaliśmy dla Państwa szkolenia, których program uzgodniliśmy z Prezesem Głównego Urzędu Miar, a który obejmuje swym zakresem budowę, funkcjonowanie, instalację i naprawy wszystkich typów tachografów samochodowych dostępnych na Polskim rynku. Zdobyta w ten sposób wiedza będzie wystarczająca do rozpoczęcia samodzielnej działalności jako serwis naprawiający i instalujący tachografy wszystkich producentów.
Szkolenie trwa 5 dni i składa się z wykładów oraz ćwiczeń, na których uczestnicy kursu nabywają praktycznych umiejętności tak potrzebnych w pracy z tachografami.

METROLOGICZNE
Umożliwienie przedsiębiorcom przez Ustawodawcę samodzielnego przeprowadzania legalizacji i sprawdzania tachografów wiąże się z koniecznością odbycia szkoleń metrologicznych Należy pamiętać, że istnieje dowolność wyboru miejsca odbycia takiego szkolenia.
Szkolenia organizowane są przez większość Urzędów Okręgowych oraz Główny Urząd Miar.

TACHOGRAFY CYFROWE
Jako pierwsi w Polsce informujemy o zdaniu egzaminu na technika warsztatu tachografów cyfrowych przez pracowników firmy CB Electronics. Egzamin został przeprowadzony w Głównym Urzędzie Miar w Warszawie i składał się z trzech części: pisemnej, ustnej i praktycznej, podczas egzaminu nasi pracownicy używali najnowszego modelu TachoTestera, obsługującego tachografy cyfrowe.
Fakt ten potwierdza wysoki poziom wiedzy naszej kadry szkolącej i jej przygotowanie merytoryczne do prowadzenia szkoleń w zakresie obsługi wszystkich typów tachografów cyfrowych.
CB Electronics przygotowała kompleksowy zestaw aparatury pomiarowej do sprawdzania tachografów cyfrowych i analogowych - najnowszy model TachoTestera. Jednocześnie dbając o interesy Państwa firm informujemy, iż aparatura pomiarowa, która jest na wyposażeniu Państwa serwisów zostanie przystosowana do obsługi także tachografów cyfrowych. Dogodnym do tego momentem są 5 dniowe szkolenia z tachografów cyfrowych, przygotowujące do egzaminu z zakresy sprawdzania tachografów cyfrowych i zdobycia uprawnień technika warsztatu. Cykl szkoleń rozpoczynamy już w czerwcu. Szkolenia obejmują 2 dni teorii i 3 dni praktyki.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie