Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Celtyk School of English

ul. J. Kubickiego 7 lokal 2, 02-954 Warszawa

www:  
e-mail:  

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1858 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Oferujemy kursy:

- dla dzieci w wieku 4 - 6 lat
- dla dzieci w wieku 7 - 9 lat
- dla młodzieży w wieku 10 - 14 lat
- do egzaminów FCE, CAE, CPE
- ogólnojęzykowe
- język angielski dla biznesu
- konwersacyjne
- indywidualne
- język angielski dla firm
- wyjazdowe

O nas

Celtyk School of English rozpoczynał swoją działalność jako filia międzynarodowej szkoły języka angielskiego EF English First. Przez lata korzystaliśmy z programów nauczania instytucji szkoleniowej o wieloletniej tradycji, jednakże pragnąc jeszcze lepiej wdrażać nauczanie języka angielskiego w polskich warunkach postanowiliśmy stworzyć własną markę i nową jakość.

Naszym celem jest jak najskuteczniejsze nauczanie języka angielskiego, niezależnie od Państwa wieku, aktualnego poziomu zaawansowania i zdolności językowych.

Lektorzy z wieloletnim doświadczeniem i zdolnościami pedagogicznymi, bezstresowo i w odpowiednim tempie przejdą z Państwem drogę do swobodnego porozumiewania się w języku angielskim. Wierzymy, że o jakości szkoleń decyduje kadra nauczycielska, dlatego też nasi wykładowcy z którymi współpracujemy od początku są starannie weryfikowani i doskonale sprawdzają się w swojej roli.

Zajęcia prowadzone są zarówno przez doskonałych lektorów polskich jak i lektorów anglojęzycznych z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Metodyka nauczania przyjęta przez nas łączy praktykę komunikacyjną z doskonaleniem podstawowych sprawności językowych: mówienia, czytania, pisania, słuchania.

W zależności od Twoich potrzeb możesz dobrać odpowiedni dla siebie system nauczania, częstotliwość i godziny zajęć. W Celtyk School of English zajęcia odbywają się w systemie modułowym lub jako programy roczne. Jeden moduł odpowiada jednemu poziomowi zaawansowania.
Kursy roczne składają się z 2 modułów. Każdy moduł możesz ukończyć w tempie dopasowanym do Twoich możliwości.Oferta kursów dla firm

Coraz większa integracja państw i otwarcie granic sprawiają, że niezwykle ważnym czynnikiem jest przygotowanie do swobodnego komunikowania się z innymi. We współczesnej firmie kwalifikacje językowe pracowników mają zasadnicze znaczenie. Dlatego coraz więcej instytucji decyduje się na prowadzenie szkoleń językowych dla swojej kadry.

Dla wielu z nich jest to warunek sprawnego funkcjonowania na rynku. English One wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie przygotowała programy, które wychodzą na przeciw wymaganiom i potrzebom współczesnych przedsiębiorstw. Jesteśmy przekonani, że można to osiągnąć, oferując usługi najwyższej jakości. Duża efektywność naszych kursów sprawia, że coraz więcej firm korzysta z naszych usług.
  • Kursy mogą odbywać się zarówno w siedzibie firmy jak i szkoły.
  • Ilość godzin dostosowana jest do preferencji klienta.
  • Zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie