Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP

ul. Józefa Piłsudskiego 74 pok. 221, 50-020 Wrocław
tel. (71) 789-08-41, fax (71) 791-39-09
(Budynek NOT)
www:   http://www.malongroup.pl
e-mail:   biuro@malongroup.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2323 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Budowa, wdrażanie i doskonalenie systemów zarządzania zasobami ludzkimi oraz doskonalenie kadr w zakresie efektywnego kierowania pracownikami

- Dobór personelu
- Okresowa ocena pracownicza
- Wartościowanie pracy
- Systemy motywacyjne

Doskonaleniem relacji z Klientami poprzez identyfikację słabych i mocnych stron w tym zakresie i wdrażanie odpowiednich działań zapobiegawczych i doskonalących

- Doskonalenie kompetencji sprzedażowych pracowników w zakresie obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego
- Mistrz obsługi klienta. Jak sprawić, by klient dokonał zakupu właśnie w Twoim salonie sprzedaży?
- Profesjonalna obsługa klienta
- Telefoniczna obsługa klienta
- Telefoniczna obsługa klienta
- Skuteczna komunikacja
- Prezentacja i autoprezentacja
- Trening asertywności
- Radzenie sobie ze stresem
- Techniki sprzedaży (pośredniej i bezpośredniej)
- Sztuka negocjacji
- Rozwiązywanie konfliktów

Szkolenia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy

- Podstawowe szkolenia z zakresu BHP
- Szkolenia z zakresu wymagań prawnych z zakresu BHP oraz wynikających z nich obowiązków dla Przedsiębiorstw
- Analiza i ocena ryzyka zawodowego
- Szkolenia z zakresu zarządzania i nadzorowania BHP w przedsiębiorstwach
 

Projektowanie, wdrażanie i doskonalenie systemów zarządzania zgodnych z wymaganiami międzynarodowych standardów i norm oraz stosowanie narzędzi i metod podnoszenia efektywności procesów w Organizacjach

- Wymagania poszczególnych norm i standardów oraz metodologii wdrażania systemów
- Przygotowanie do wdrażania poszczególnych systemów zarządzania
- Szkolenia dla Auditorów Wewnętrznych i Pełnomocników poszczególnych systemów zarządzania
- Zarządzanie ryzykiem w przedsiębiorstwach
- Stosowanie poszczególnych narzędzi jakości oraz metod podnoszenia efektywności funkcjonowania Organizacji

Budowa pozytywnego wizerunku Organizacji oraz definiowaniem polityki komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w zmieniających się warunkach otoczenia, w szczególności w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych

- Kontaktu z mediami (media relations)
- Działań PR w Internecie
- Redagowania tekstów i materiałów wspomagających PR Organizacji
- PR wewnetrznego firmy (relacje z pracownikami)
- Wizerunku Organizacji w kontakcie z Klientem
- PR kryzysowy

Działania związane z opracowywaniem dokumentacji, realizacja obowiązków prawnych w zakresie Ochrony Środowiska wraz z rachunkowością i sprawozdawczością w tym zakresie

- Podstawowe szkolenia z zakresu ochrony środowiska oraz aktualnych przepisów prawa oraz wynikających z nich obowiązków dla Przedsiębiorstw
- Szkolenia związane z bieżącym prowadzeniem rachunkowości środowiskowej
- Szkolenia z zakresu zarządzania ochroną środowiska
- inne

O firmie
Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Wysokie kwalifikacje naszych trenerów, ich wiedza teoretyczna i doświadczenie praktyczne stanowią solidny fundament naszej firmy, gwarantujący dobre efekty wspólnej pracy z Klientem.

Licząc na pomyślną współpracę zarówno podczas szkoleń zamkniętych, jak i otwartych, oddajemy Państwa w ręce wykładowców i trenerów, z którymi współpracujemy już od wielu lat. Posiadają oni nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również bogate doświadczenie oraz praktykę, którą mieli okazję nabyć podczas realizacji wielu projektów w wielu przedsiębiorstwach i organizacjach o zróżnicowanych profilach działalności.

Nasza ambicja oraz Państwa oczekiwania przekładają się na ciągłe poszerzanie kwalifikacji naszych ekspertów oraz usług świadczonych przez naszą firmę. Nasz zespół zapewnia profesjonalizm, rzetelność oraz stuprocentowe oddanie podczas prowadzonych zajęć.

Po każdym szkoleniu prowadzimy badania polegające na:
  • badaniu wiedzy - za pomocą testów
  • badaniu zadowolenia Klienta (uczestnika) z przebiegu szkolenia - za pomocą ankiety.
Wydajemy również stosowne zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w kursie oraz, w zależności od rodzaju szkolenia, certyfikaty potwierdzające zdobycie odpowiednich kompetencji przez uczestnika.

Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzane przez nas szkolenia były skuteczną i rzeczową odpowiedzią na zaistniałe w firmach problemy oraz pojawiające się wątpliwości i niejasności dotyczące wybranych dziedzin funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa. Biorąc pod uwagę różne potrzeby szkoleniowe naszych Klientów, oferujemy dwa rodzaje usług świadczonych w tym zakresie:
  • szkolenia zamknięte
  • szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte
przeznaczone są dla pracowników firm oraz odbiorców indywidualnych. Może wziąć w nich udział każdy zainteresowany wzbogaceniem swojej wiedzy w danym obszarze tematycznym lub zdobyciem określonych kwalifikacji.

W trosce o komfort uczestników oraz jakość szkoleń, liczebność naszych grup szkoleniowych mieści się w przedziale od czterech do dwunastu osób. Takie rozwiązanie umożliwia nam indywidualne podejście do naszych Klientów, skuteczniejszą pomoc w rozwiązywaniu pojawiających się problemów dotyczących danej tematyki i, co za tym idzie - zwiększenie efektywności szkoleń.

Szkolenia otwarte organizujemy jako szkolenia stacjonarne, w naszej sali szkoleniowej we Wrocławiu, oraz wyjazdowe w ośrodkach konferencyjnych w całym kraju.

Szkolenia zamknięte
inaczej nazywane dedykowanymi - są to szkolenia "szyte na miarę", przygotowywane i realizowane dla grupy uczestników związanych z jedną, konkretną organizacją.

Mając na uwadze maksymalizację korzyści płynących z uczestnictwa pracowników w szkoleniach, każdorazowo uwzględniamy możliwość modyfikacji poszczególnych bloków zgodnie z zapotrzebowaniem, sugestiami kadry kierowniczej, jak również z propozycjami samych uczestników szkolenia. Takie podejście pozawala nam na dostosowanie zakresu merytorycznego szkolenia do indywidualnych potrzeb szkoleniowych naszego Klienta, a tym samym - na zwiększenie jego skuteczności.

Oferujemy szkolenia w formie wykładów i ćwiczeń lub szkolenia wyłącznie interaktywne (warsztatowe). Ta ostatnia metoda bazuje na ćwiczeniach, symulacji typowych sytuacji zawodowych oraz case study, które pozwalają na aktywny i bezpośredni udział w zajęciach wszystkich uczestników szkolenia.

Termin oraz czas trwania takich kursów zależą od indywidualnych potrzeb Klientów, podobnie jak miejsce realizacji szkolenia. Proponujemy zarówno szkolenia stacjonarne (w takim wypadku zajęcia prowadzone są w naszej sali szkoleniowej lub w siedzibie Klienta), jak i wyjazdowe, odbywające się w dowolnym miejscu wskazanym przez Klienta lub zaproponowanym przez nas - odpowiednim do celów niniejszego szkolenia (np. ośrodek konferencyjny w dużym mieście lub położony w malowniczej miejscowości).
Na życzenie Klienta organizujemy również kompleksowe wyjazdy szkoleniowe, połączone z działaniami, których celem jest integracja uczestników.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie