Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Organizacji Szkoleń Menedżerskich COSM

ul. Wadowicka 1, 03-093 Warszawa
tel. (22) 864-60-50
www:   http://www.szkolenie.com
e-mail:   biuro@szkolenie.com
marketing@szkolenie.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2559 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY KURSY I SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- zarządzanie zasobami ludzkimi
- rozwój umiejętności
- marketing
- sprzedaż / zakupy
- sekretariat i administracja
- logistyka i transport
- finanse i controlling
- zarządzanie produkcją
- zarządzanie jakością
- eksport / import
- prawo
- informatyka
- szkolenia integracyjne (outdoor)
- szkolenia na zlecenie

COSM oferuje szeroki wybór szkoleń dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Promuje nowoczesne standardy rynkowe przedstawiając główne obszary doskonalenia kadr. Oferta jest odzwierciedleniem bacznej obserwacji zarówno polskiego jak i światowego rynku zarządzania kadrami.

COSM przygotowuje programy szkoleniowe dla ludzi wymagających, rozumiejących wciąż zachodzące zmiany i konieczność dostosowań. Daje możliwość pozyskania aktualnej wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Zakres usług szkoleniowych i doradczych jest szeroki i obejmuje zarządzanie przedsiębiorstwami, kierowanie ludźmi, marketing, rachunkowość, finanse, oraz aspekty prawne funkcjonowania polskiej gospodarki.

COSM oferuje szkolenia otwarte dla słuchaczy indywidualnych oraz zamknięte dla klientów korporacyjnych i instytucji publicznych, które są realizowane według indywidualnych programów, uwzględniających potrzeby szkoleniowe firmy i jej specyfikę. Ponadto COSM organizuje konferencje i seminaria oraz świadczy usługi doradcze w zakresie analizy potrzeb i problemów, z którymi borykają się klienci.

COSM współpracuje z zespołem konsultantów, wykładowców i trenerów. Są to wysokiej klasy specjaliści, doradcy i eksperci z renomowanych firm, a także profesorowie z uznanym dorobkiem naukowym z polskich i zagranicznych uczelni wyższych. Ich wiedza, bogate doświadczenie praktyczne, umiejętność tworzenia atrakcyjnych programów edukacyjnych - to niezwykle cenny intelektualny potencjał COSM. To dzięki niemu firma oferuje szkolenia na najwyższym poziomie, odpowiadające potrzebom nowoczesnego biznesu.

Szkolenia na zlecenie organizowane są dla konkretnych firm. Ich zaletą jest dostosowanie programu zajęć do specyfiki i indywidualnych potrzeb Klienta.
Każda firma jest inna, każda ma inne potrzeby szkoleniowe, inne specyficzne zapotrzebowania. Szkolenia na zlecenie są w takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem.
Szkolenia na zlecenie są projektowane na potrzeby konkretnego Klienta i dedykowane dla jego pracowników. Kluczowym elementem procesu m.in. tworzenia programu i doboru formy prowadzenia zajęć oraz miejsca szkolenia jest analiza potrzeb firmy, dla której szkolenie jest przygotowywane. Każde zamówienie traktujemy bardzo indywidualnie.
Tworzymy szkolenie na miarę oczekiwań Klienta, którego sukces jest również naszym sukcesem.
Na podstawie zebranych przez nas informacji powstaje program szkolenia, który może być realizowany w wybranym przez Państwa miejscu i czasie. W zajęciach uczestniczą pracownicy tylko jednej firmy, dzięki czemu mają możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie