Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych

os. Tysiąclecia 71, 61-245 Poznań
tel. (61) 870-17-38 ; kom. 600-359-060
www:   http://www.barbaragojzewska.com
e-mail:   szkolenia@barbaragojzewska.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2390 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY

- szkolenie w zakresie asystenta rodziny
- szkolenia menedżerskie
- dynamika rodziny wg metody
Berta Hellingera

Centrum Psychoterapii i Szkoleń Psychologicznych

Ważna część naszej pracy to szkolenia. Oferujemy zestaw nowoczesnych szkoleń, które mają uniwersalne zastosowanie w wielu dziedzinach aktywności człowieka. Obecnie w sytuacji zbliżonych technologii i strategii marketingowych, jedynym elementem przewagi w biznesie jest tempo uczenia się. organizacja ucząca się zawsze zwycięża.

Nowoczesne szkolenia przedkładają doświadczenie ponad wiedzę teoretyczną. To, czego bezpośrednio doświadczasz podlega procesowi uczenia się o wiele szybciej i trwałej niż wówczas, gdy uczymy się jedynie z przekazu słownego. Tak więc decydując się na szkolenie możesz spodziewać się, że spotkasz się z ćwiczeniami praktycznymi, wiedzą teoretyczną, otrzymasz też zestaw materiałów szkoleniowych. Zapraszam do uczestnictwa w moich szkoleniach. Dokładne terminy szkoleń, ceny i szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń można poznać poprzez kontakt z sekretariatem lub pocztą elektroniczną.

Psychologiczne badania diagnostyczne są użyteczne we wszelkiego rodzaju postępowaniach orzeczniczych.
Dotyczy to głwnie orzeczeń związanych z ubezpieczeniami i orzecznictwem inwalidzkim. Często potrzeby edukacyjne powodują konieczność zbadania psychologicznego dziecka lub młodzieży. Wykonując pełen zakres badań diagnostycznych dotyczących rozwoju intelektualnego, dynamiki osobowości oraz dynamiki zmian organicznych w obrębie centralnego układu nerwowego dla dorosłych i dzieci.

Każdy z nas pragnie dla siebie dobrego i szczęśliwego życia, lecz istnieją czasami kryzysy, sytuacje niezrozumiałe, powtarzające się porażki, choroby, czas, kiedy tracimy kontrolę nad wydarzeniami swojego życia. Jednym ze sposobów może być pomoc psychoterapeutyczna. Spotkanie psychoterapeutyczne ma na celu rozwiazanie dreczącego pacjenta problemu w warunkach całkowitego komfortu psychicznego i zaufania. Czasami jest to możliwe w trakcie jednej sesji terapeutycznej, a czasami potrzebne jest kilka spotkań.
Klient wraz ze swoim terapeutą wspólnie decydują ile sesji i z jaką częstotliwością odbywanych będzie najlepszym rozwiazaniem. Psychoterapia jest inwestycją we własne zdrowie i siły życiowe. Szczęśliwe rozwiazanie problemów daje dużą szansę na nauczenie się radzenia sobie z napotykanymi trudnościami w przyszłosci. W naszym Centrum pracują znakomicie wyszkoleni psychoterapeuci. Terminy spotkań prosimy uzgadniać telefonicznie: tel. 061 870-14-64 od 9-19 od pon. do piątku, a w sobotę od 9-13.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie