Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Compendium Centrum Edukacyjne

ul. Tatarska 5, 30-103 Kraków
tel. (12) 298-47-77
www:   http://www.compendium.pl
e-mail:   compendium@compendium.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2155 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- bazy danych
- bezpieczeństwo
- przechowywanie danych
- sieci i systemy telekomunikacyjne
- systemy Microsoft
- systemy Linux

Compendium Centrum Edukacyjne jest autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym wiodących producentów branży IT. Od 2000 roku oferuje szkolenia z zakresu zaawansowanych technologii teleinformatycznych w Polsce oraz krajach Europy Środkowowschodniej. Centrum dostarcza wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne niezbędne do funkcjonowania w warunkach szybkiego rozwoju technologicznego.

Wykładowcy
Sukces koncepcji szkoleń Compendium CE zapewniają autoryzowani i wykwalifikowani wykładowcy, praktycy z doświadczeniem dydaktycznym i biznesowym, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat technologii i rynku IT. Profesjonalizm oraz umiejętności techniczne trenerów Compendium CE poświadczają liczne certyfikaty oraz egzaminy. Wiedza i doświadczenie wykładowców wsparte są praktycznymi umiejętnościami w zakresie prowadzenia szkoleń.

Szkolenia
Szkolenia Compendium CE opierają się na strukturze łączącej wiedzę teoretyczną z praktycznymi zajęciami. Rozbudowany blok warsztatów w programie szkolenia pozwala przekazać umiejętności instalacji, konfiguracji oraz zarządzania rozwiązaniem w warunkach analogicznych do tych, jakie występują na co dzień w firmach i instytucjach.

Misja
Centrum Edukacyjne Compendium powstało jako odpowiedź na rosnące potrzeby szkoleniowe rynku IT. Misją Compendium CE jest dostarczanie najwyższej jakości szkoleń z zakresu zaawansowanych produktów i technologii teleinformatycznych na terenie Europy Środkowowschodniej.

Strategia budowania najwyższej jakości oparta jest na profesjonalnym zespole wykładowców, ścisłej współpracy z wiodącymi producentami branży IT i technologii oraz wysokim standardzie usług.

Wynajem sal konferencyjnych
Compendium Centrum Edukacyjne oferuje profesjonalne warunki do organizacji szkoleń, seminariów, spotkań biznesowych. Oddajemy do Państwa dyspozycji pełną infrastrukturę potrzebą do przeprowadzenia spotkań z zachowaniem najwyższych standardów. Począwszy od kompleksowo wyposażonych sal szkoleniowych, obsługi cateringowej, bezpłatnego parkingu po udostępnienie sprzętu konferencyjnego oraz komputerowego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie