Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa BEYOND

ul. Nowy Dwór 43, 56-500 Syców
tel.661-781-835
www:   http://www.beyond.szkola.pl
e-mail:  

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6024 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NASZA OFERTA

- kurs Beyond Standard
- język angielski dla dzieci metodą TALKING KIDS
- Program Matura Beyond
- kursy Beyond dla firm

Szkoła Beyond, to szkoła dla której skuteczne nauczanie języka angielskiego jest wielką pasją. Naszym priorytetem jest profesjonalizm, najwyższa jakość nauczania oraz zadowolenie każdego Klienta.
Naukę w naszej szkole można rozpocząć i zakończyć w dowolnym momencie (u nas nie ma semestrów). U nas grupa standardowa liczy maksymalnie 12 osób. Możecie Państwo też uczyć się w tylko 4 osobowej grupie lub uczęszczać na lekcje indywidualne. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę oraz szybki postęp w mówieniu.
Nasze atuty:
 • u nas studenci prowadzą dialog po angielsku przez całą lekcję
 • dbamy aby każdy student na lekcji mówił jednakową ilość czasu
 • uczymy posługiwać się językiem angielskim bez tłumaczenia na język polski
 • używamy żywego języka i zwrotów angielskich
 • uczymy mówić płynnie pełnymi zdaniami od pierwszych lekcji
 • gramatykę ćwiczymy w trakcie konwersacji, nie podczas żmudnych ćwiczeń do wypełniania
Kurs Beyond Standard jest przeznaczony dla młodzieży szkolnej i dorosłych. Jest to kurs z zakresu General English, czyli języka ogólnego. Uczy przede wszystkim skutecznej, swobodnej i poprawnej komunikacji w języku angielskim.
Zajęcia odbywają się w systemie:
 • razy w tygodniu po dwie lekcje (1 lekcja = 50 min)
 • razy w tygodniu po 2 godziny lub
 • raz w tygodniu po 3 lekcje (lekcje weekendowe, w piątki lub soboty)

Na kursach języka angielskiego dla najmłodszych stosujemy metodę TALKING KIDS. Jest to nowoczesna i wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i z młodszych klas szkół podstawowych. Dzieci uczą się całościowo struktur języka, ćwicząc intensywnie na zajęciach ich używanie w ściśle zaplanowany przez autorów kursu sposób. System powtarzania wprowadzanego materiału zapewnia rzeczywiste jego opanowanie. Jednocześnie przebieg lekcji jest dostosowany do możliwości percepcyjnych dzieci. Wykorzystuje się maksymalnie okres koncentracji dzieci, a żeby nie dopuścić do znużenia wprowadzane są elementy zabaw językowych oraz piosenek. Nauka na zajęciach uzupełniana jest poprzez dodatkowe materiały w postaci nagrań oraz podręczników, z których dzieci korzystają w domu dla dodatkowego utrwalenia nabytych na zajęciach umiejętności. Lekcje odbywają się w systemie 2 razy w tygodniu po 1 lekcji (1 lekcja = 30 min).

Kurs dla maturzystów to 100-godzinny program opierający się na podręcznikach renomowanych wydawnictw i uwzględniający aktualnie obowiązujące wymagania maturalne opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną i opisane w Informatorze maturalnym. Kurs przygotowuje do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Uczestnicy naszego kursu poznają również strategie pisania różnych tekstów np. listów formalnych i nieformalnych, opowiadań, rozprawek, ogłoszeń, zaproszeń, ankiet etc., oraz intensywnie przećwiczą ich pisanie, co gwarantuje, iż część pisemna egzaminu maturalnego nie sprawi naszym słuchaczom trudności.
Zajęcia w programie Matura prowadzone są w grupach 6-12 osób dwa razy w tygodniu po dwie lekcje.

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje, które chcą podnieść poziom znajomości języka angielskiego wśród swoich pracowników.
Metoda Direct English którą skutecznie stosujemy pozwoli Państwu osiągnąć wymierne efekty w znacznie krótszym czasie niż pozwalają na to inne metody. Metoda Direct English jest odpowiednia dla osób obciążonych dużą ilością obowiązków i nie posiadających dużo czasu na naukę języka. Zajęcia nie są nudne a słuchacz nie jest obarczany zadaniami domowymi. Elastyczny program realizacji zajęć, w czasie lub poza godzinami pracy, organizacja szkoleń w miejscu pracy lub siedzibie Szkoły pozwolą Państwu ustalić optymalny system nauki.

Zasady uczestnictwa w zajęciach:
 • kwalifikacja uczestnika na odpowiedni poziom nauczania jest dokonywana bezpłatnie na podstawie testu kwalifikującego
 • dwie pierwsze lekcje są darmowe.
 • wpłaty za miesiąc z góry należy dokonać najpóźniej po drugiej lekcji. Ta sama zasada obowiązuje przy płatnościach w kolejnych miesiącach nauki
 • szkoła nie gwarantuje miejsca na tym samym lub innym kursie osobom, które nie dochowają terminu płatności określonego w punkcie 3
 • jeżeli osoba nie uczestniczy w opłaconych zajęciach z przyczyn leżących po jej stronie /wyjazd, sesja, choroba itp./ płatności przepadają. W takim przypadku nie jest możliwe odrabianie zajęć czy zwrot pieniędzy za zapłacone lekcje
 • w przypadku gdy ilość uczestników danej grupy ulegnie zmniejszeniu zajęcia mogą być kontynuowane na warunkach proponowanych przez Szkołę

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie