Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Komisji Edukacji Narodowej

ul. Szkolna 24, 58-200 Dzierżoniów
tel./fax (74) 831-31-35
www:   http://www.sp3.dzierzoniow.szkolnastrona.ple-mail:   sp3.dzierzoniow@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4277 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W DZIERŻONIOWIE

- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- opieka logopedyczna i pedagogiczna
- pracownia komputerowa
- świetlica szkolna
- uczestnictwo szkoły w różnych projektach

Powszechna Szkoła Podstawowa nr 3 powstała w październiku 1947r. Aby sprostać dynamicznie zmieniającym się warunkom i oczekiwaniom naszego otoczenia podlegamy ciągłego rozwojowi. Aby to mogło być możliwe uczestniczymy w różnego rodzaju projektach, współfinansowane przez Unię Europejską oraz inne organizacje. W roku 1997 nawiązaliśmy współpracę ze szkołą w czeskim Lanškroun. W historię naszej placówki wpisał się tytuł „Szkoły z klasą” nadany prze CEO i Prezydenta Rzeczpospolitej.

Od roku 2005 budynek naszej szkoły został odnowiony, wzbogacona o nowoczesną pracownię komputerową. Dla dzieci udostępniona jest również świetlica szkolna, w której mogą spędzać czas wolny od nauki. W skład naszej wykwalifikowanej kadry wchodzą oprócz nauczycieli, logopeda oraz szkolny pedagog.

Akcja „Pięknieje nasza szkoła” sprawiła, że dzieci wraz ze swoimi rodzicami oraz nauczyciele współpracowali ze sobą w celu upiększenia terenów zielonych wokół szkoły. zaowocowała współpracą rodziców, dzieci i nauczycieli przy upiększaniu terenów zielonych wokół szkoły. W ramach projektu realizowanego przy wsparciu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego odbyła się międzynarodowa wymiana uczniów pt „Polsko-czeskie spotkania uczniów szkół podstawowych na rowerach”. St

Nasi uczniowie zdobywali niejednokrotnie zaszczytne miejsca w konkursach wiedzy, literackich, plastycznych oraz zawodach sportowych na płaszczyźnie gminnej, wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Na wysoką jakość nauki w Powszechnej Szkole Podstawowej może również wskazać fakt, że nasi absolwenci są szanowanymi i cenionymi profesorami, dyrektorami, lekarzami, urzędnikami, duchownymi. Kształcimy uczniów w zgodnie z założeniem Komisji Edukacji Narodowej "sobie i drugim byli pożyteczni".

OMNIBUS

OMNIBUS Projekt OMNIBUS jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Celem ogólnym projektu jest poszerzenie wiedzy uczniów ze szczególnym uwzględnieniem znajomości: języka obcego, nauk przyrodniczo-matematycznych, nowoczesnych technologii w dziedzinie telekomunikacji i przetwarzania danych, przedsiębiorczości.

W ramach projektu organizowane są bezpłatne tematyczne zajęcia dla klas I-V, które prowadzone są przez nauczycieli naszej szkoły. Można tu wymienić:
  • " Z językiem obcym na Ty"
  • "Od matematyki do przyrody"
  • "Komputer źródło wiedzy"
  • "Młody biznesman"
Uczniowie, którzy będą się wyróżniać swoją aktywnością i osiągnięciami zostaną zaproszeni do udziału w dwutygodniowych letnich zajęciach wyjazdowych. W ramach tych zajęć uczniowie będą mieć zapewnioną opiekę, wyżywienie, ubezpieczenie, bilety wstępu oraz koszty przejazdu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie