Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

im. Józefa Gielniaka w Niwnicach

Niwnice 149, 59-600 Lwówek Śląski
tel./fax (75) 782-28-89
www:   http://www.strona.spniwnice.nazwa.pl
e-mail:   spn1@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3650 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W NIWNICACH

- "Szkoła z klasą"
- "Radosna szkoła"
- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- bezpieczeństwo uczniów
- nowoczesna szkoła
- koła zainteresowań
- wszechstronny rozwój ucznia
- promocja poczucia tożsamości narodowej, regionalnej i szkolnej
- przyjazna atmosfera

Nasza misja

Zmierzając ku przyszłości, rozwijamy się, nie stoimy w miejscu, szukamy nowych i doskonalszych rozwiązań, a jednocześnie czerpiemy doświadczenia z przeszłości.

Wizja naszej szkoły

Szkoła dba o wszechstronny rozwój ucznia i wspomaga rodziców w wychowaniu dziecka w oparciu o uniwersalny system wartości i tradycje. Jest miejscem nowoczesnym – z bogatym zapleczem dydaktycznym, funkcjonalnym i bezpiecznym, które daje podstawę wiedzy, szansę rozwoju uzdolnień, talentów, zainteresowań i poczucia własnej wartości. Jest otwarta na współpracę ze środowiskiem. Przygotowuje do życia w rodzinie i zmieniającym się świecie, jednocześnie promuje poczucie tożsamości narodowej, regionalnej i szkolnej.

Model naszego absolwenta

Absolwent szkoły podstawowej bardzo dobrze funkcjonuje w swoim otoczeniu, w domu i w szkole. Pozytywnie patrzy na otaczający go świat, siebie i innych ludzi. Ma określony, szeroki krąg zainteresowań, którym poświęca swój czas i niektóre z nich stara się rozwijać.

Jest otwarty.
Wykorzystuje możliwości, jakie stwarza mu dom i szkoła. Chętnie i skutecznie nawiązuje komunikację, prezentując swój punkt widzenia i rozważając poglądy innych. Wie, że istnieją różne sposoby komunikowania i bez trudu uczy się korzystania z nowoczesnych technologii komunikacyjnych. Łatwo nawiązuje współpracę z innymi ludźmi. W grupie potrafi działać zgodnie z obowiązującymi zasadami. Interesuje się stawianymi przed nim zadaniami, potrafi planować swoje działania na rzecz ich realizacji.

Jest odpowiedzialny.
Stara się przewidzieć skutki swoich działań, wykorzystuje wcześniejsze doświadczenia i gotów jest ponieść konsekwencje swoich czynów. Cieszy się z sukcesów. Akceptuje porażki, ale jeśli jest w stanie – wytrwale i konsekwentnie szuka rozwiązań alternatywnych. Napotykając na problem stara się go rozwiązać. Jeżeli trzeba – zwraca się o pomoc do osób z najbliższego otoczenia i korzysta z niej. Potrafi świadomie dążyć do usprawnienia warsztatu pracy, wykorzystania nowych źródeł wiedzy, opanowania nowych narzędzi. Działając w grupie poczuwa się do współodpowiedzialności i za efekty jej aktywności.

Jest ciekawy świata.
Chętnie gromadzi informacje korzystając z różnych źródeł. Dostrzega złożoność świata, analizuje istniejące w nim zależności i związki przyczynowo – skutkowe. Stara się poszerzać swoja wiedzę. Jest aktywny umysłowo, na ogół się nie nudzi.

Jest krytyczny.
Potrafi selekcjonować i porządkować zdobywanie informacji oraz określić ich przydatność do określonego celu.


Jest rozważny.
Zna zagrożenia związane z życiem w swoim środowisku, modyfikując swoje zachowania w ich przewidywaniu. Potrafi zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym. Postępuje zgodnie z zasadami higieny. Wykazuje stosowną aktywność fizyczną.

Jest prawy.
Rozróżnia dobre i złe czynniki w oparciu o system wartości obowiązujący w jego otoczeniu. W swoim zachowaniu wykazuje dobre intencje.

Jest tolerancyjny.
Rozumie, że różnice miedzy ludźmi są czymś normalnym i pożądanym. W każdym stara się dostrzec coś dobrego i rozumieć go.

Zapraszamy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie