Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studio Sztuki - Policealne Studium Zawodowe Plastyczne

Pl. Inwalidów 10, 01-552 Warszawa
tel. kom. 731 788-299, tel. (22) 869 90-16
www:   http://www.studiosztuki.pl
Studio Sztuki na Facebooku
e-mail:   studiosztuki@studiosztuki.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 14491 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

KURSY

- kurs indywidualnego doboru makijażu
  i fryzury oraz kreacji wizerunku dla
  Pań w każdym wieku

- kurs konstrukcji, modelowania, kroju
  i szycia

 

SZKOŁA POLICEALNA DZIENNA
zawód plastyk - specjalizacja:

- stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku
- charakteryzacja i wizaż
- projektowanie ubioru

SZKOŁA POLICEALNA ZAOCZNA
zawód plastyk - specjalizacja:

- stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku
- charakteryzacja i wizaż
- projektowanie ubioru

COACHING

Studio Sztuki

Studio Sztuki to szkoła, która swoimi początkami sięga 1992 roku. Jest najstarszą i największą tego typu szkołą w Polsce. Posiada uprawnienia szkoły publicznej i znajduje się pod nadzorem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jej niewątpliwym atutem jest praktyczne przygotowanie do zawodu.


Stylizacja kostiumu i kreacja wizerunku
  • stylizacja na potrzeby różnych mediów (w tym reklamy i filmu), na potrzeby indywidualne, dobór i tworzenie garderoby, modelowanie i podkreślanie atutów sylwetki
  • historia kostiumu, stylizacja historyczna (w tym biżuteria, nakrycia głowy i buty)
  • współczesne style i trendy
  • zajęcia z historii sztuki, rysunku i malarstwa, rzeźby, podstawy projektowania, kompozycji, podstaw fotografii i multimediów
  • szkolenie makijażowe (głównie dobór makijażu)i podstawa stylizacji fryzur
  • nieobowiązkowo zajęcia z podstaw kroju i szycia, historia filmu (a w nim stylizacja kostiumu, makijaż, charakteryzacja), rysunek żurnalowy, podstawy przedsiębiorczości (praktycznie!)

Charakteryzacja i wizaż
Pierwsza w Polsce szkoła charakteryzacji i wizażu; najstarszai pierwsza szkoła charakteryzacji i stylizacji – aktualnie charakteryzacji i wizażu, która otrzymała uprawnienia szkoły publicznej. Najlepsze filmy, najpopularniejsze serialei programy telewizyjne współtworzą nasi absolwenci.

W ramach praktycznych zajęć z charakteryzacji wizażu: modelowanie i korekta kształtu twarzy, analiza kolorystyczna, makijaż beauty, fotograficzny, makijaże okazjonalne (m.in. na halloween, sylwestrowe, trendowe, modowe, face painting, body painting, historia makijażu, charakteryzacja techniką teatralną i filmową (z naciskiem na technikę filmową), tworzenie postaci na podstawie scenariusza, tworzenie postaci fantastycznych według własnego projektu, upodobnienia (charakteryzacja portretowa), charakteryzacja 3D (prostetyki m.in. doklejki silikonowe, lateksowe np. nosa, uszu, całej twarzy – maski,) efekty specjalne fx (w tym rany, szramy, poparzenia, choroby, „odczłowieczenia”), historia fryzur, czesanie epokowe, stylowe, perukarstwo (w tym np. tworzenie zarostów, tkanie rzęs).

Projektowanie ubioru
Jedyny taki kierunek w Polsce w szkole z uprawnieniami szkoły publicznej. Zajęcia: projektowanie (również nauka narzędzi komputerowych do projektowania), rysunek żurnalowy, historię kostiumu, współczesne trendy, stylizację, konstrukcjei modelowanie form odzieży, również podstawy kroju i szycia dla początkujących i zaawansowanych. Zajęcia prowadzimy również w formach kursów kroju i szycia. Także zajęcia z historii sztuki, rysunku i malarstwa, rzeźby, podstaw projektowania (kompozycja), podstaw fotografii Indywidualna nauka w małych grupach. Możliwość nauki w języku angielskim.


Naszemu studium charakteryzacji i wizażu patronuje Kryolan – największa na świecie profesjonalna firma produkująca środki charakteryzatorskie i kosmetyki do makijażu , której charakteryzatorzy realizują największe produkcje filmowe np. „Piraci z Karaibów”. Kryolan patronuje najlepszym scenom operowym i teatrom np. Royal Opera House w Covent Garden w Londynie i programom telewizyjnym np. amerykańskiemu FaceOff. Ale ten patronat nas nie ogranicza : pracujemy na najlepszych produktach różnych marek.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie