Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Janusza Korczaka

ul. Świdnicka 20, 55-050 Sobótka
tel. (71) 316-25-65, fax (71) 390-37-02
www:   http://www.sp1sobotka.pl
e-mail:   info@sp1sobotka.pl
kancelaria@sp1sobotka.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5132 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

- koła zainteresowań
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- wycieczki szkolne
- przyjazna atmosfera
- bezpieczeństwo ucznia
- nauczanie języków obcych

Nasza szkoła

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sobótce jest placówką, do której uczęszczają dzieci z Sobótki i kilku okolicznych wsi. Naszym patronem jest Janusz Korczak – prekursor walki o prawa dziecka. Zajęcia w szkole odbywają się w dwóch budynkach – starym i nowym. Placówka dysponuje nowoczesną biblioteką, w której znajduje się Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej a także pracownią komputerową sfinansowanymi ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wyremontowana sala gimnastyczna z zapleczem, jak również zadbany teren zielony z amfiteatrem do spotkań na zewnątrz szkoły oraz dwa boiska zapewniają doskonałą rekreację. Szkoła umożliwia naukę języka angielskiego i niemieckiego w pracowni multimedialnej nowej generacji.

Wizja szkoły

Wizja szkoły nakreśla obraz przyszłości, którą uczestnicy organizacji chcą wykreować. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Sobótce szkołą nowoczesną, twórczą i wesołą. Stąd wywodzi się misja szkoły - precyzyjnie wyrażająca dalekosiężne zamierzenia i aspiracje. Wytyczone cele są zarówno wyzwaniem, wysoko postawioną poprzeczką, jak i stanowią sposób pomiaru realizacji misji. Poziom ich realizacji pomaga ocenić w jakim stopniu organizacja wypełnia ustalony projekt. Misja ma strategiczne znaczenie, gdy wyznacza kierunek działania i dotyczy przyszłości, gdy wyraża marzenia i wyzwania, i gdy proces ich realizacji będzie wiarygodny. Cały ten proces musi być wspomagany przez silną, jasno określoną kulturę szkoły, w ścisłym powiązaniu z najbliższym otoczeniem, przez wspólnotę norm i wartości, z którymi utożsamiać się będą wszystkie strony zaangażowane w działania dydaktyczne i wychowawcze. Misją szkoły jest zapewnienie wysokiego poziomu obsługi uczniów i ich rodziców w optymalnych warunkach i najbardziej przyjaznej atmosferze .Ten najważniejszy cel jest przełożony na szczegółowe zadania dla wszystkich pracowników szkoły w określonym horyzoncie szkolnym.

Absolwent szkoły

Obraz absolwenta szkoły określa się wyznaczając cele strategiczne szkoły, jest to sylwetka młodego człowieka, przygotowanego do życia w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, który po ukończeniu szkoły podstawowej będzie należycie przygotowany do kontynuacji nauki na wyższym poziomie, do korzystania z różnorodnych źródeł informacji w tym techniki komputerowej i zasobów internetowych, ponadto wykaże się znajomością języka obcego w stopniu umożliwiającym porozumienie się w danym języku i prezentować będzie postawę człowieka uczciwego, rzetelnego, tolerancyjnego i otwartego na współpracę i pomoc innym ludziom.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie