Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
A.I.P. Challenger - English for Professionals

ul. Szturmowa 3, pok. 422C, 02-678 Warszawa

www:  
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2399 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Nasza oferta zapewnia
kursy języka angielskiego profilowane
dla wybranych grup zawodowych.


Nauka języka angielskiego to inwestycja w siebie i wykorzystanie swojego potencjału intelektualnego tak, by nadać tempa własnemu rozwojowi zawodowemu. Angielski dzisiaj nie jest już językiem obcym; to wizytówka, klucz do wszystkich drzwi, a przede wszystkim narzędzie pracy.

Jego znajomość daje szansę awansu zawodowego, zapewnia niezależność językową, otwiera nowe możliwości samorealizacji, zapewnia zdecydowanie lepszy dostęp do informacji i zwiększa operatywność w kontaktach zawodowych.

Naszą ofertę kierujemy do osób poważnie myślących o przyszłości i świadomych wyzwań, które stawia przed nimi rynek pracy oraz możliwości, jakie daje język angielski.

Metoda nauczania
Najskuteczniejsza metoda nauczania języka obcego...
...to metoda indywidualnie dostosowana do słuchacza pod kątem jego temperamentu, charakteru, stylu uczenia się i zdolności językowych. Istnienie jednej, najlepszej, uniwersalnie skutecznej metody to niestety mit. My traktujemy klienta indywidualnie. Taka elastyczność i dopasowanie to gwarancja najlepszych możliwych wyników procesu nauczania.

Definiowanie celów dla maksymalnej skuteczności...
...pozwala szybko przekuwać postępy w nauce na efektywność w pracy. Jak to działa? Na podstawie wywiadu ustalamy potrzeby klienta i dostosowujemy do nich program nauczania, materiały dydaktyczne oraz intensywność zajęć.

Ponadto jasno zdefiniowane cele szkolenia językowego nie tylko zwiększają motywację do nauki, ale również - a raczej przede wszystkim - zwiększają operatywność w pracy wszędzie tam, gdzie potrzebna jest znajomość języka angielskiego, konkretny zakres materiału i umiejętności językowe. Taka optymalizacja nauki to także oszczędność Państwa czasu i wysiłku.

Kursy Challenger - English for Professionals to kursy szyte na miarę.

RODZAJE KURSÓW

GENERAL ENGLISH - język angielski dla każdego
Kurs ogólny języka angielskiego, rozwijający wszystkie umiejętności językowe, a więc pisanie, mówienie, czytanie i słuchanie, a także znajomość słownictwa, wymowę oraz znajomość gramatyki. Kurs może być wzbogacony o materiały dodatkowe, zgodnie z zainteresowaniami i wymaganiami słuchaczy. Nauka w ramach kursu może obejmować przygotowanie do egzaminów takich jak FCE, CAE, CPE czy TOEFL.

ENGLISH FOR BUSINESS - język angielski w biznesie
English for Business to kurs języka angielskiego dla przedsiębiorców, pracowników firm i korporacji. Kurs obejmuje słownictwo między innymi z zakresu księgowości, podatków, finansów, marketingu i zarządzania, ale przede wszystkim rozwija jakże potrzebną umiejętność prowadzenia korespondencji handlowej. W zależności od potrzeb kursantów kurs wzbogacony jest o odpowiednie materiały dodatkowe. Na życzenie klienta kursy mogą też obejmować przygotowanie do egzaminów LCCI lub BEC.

ENGLISH FOR THE MILITARY - język angielski dla sił zbrojnych
English for the Military to kurs języka angielskiego dla wojskowych chcących podnieść swoje kwalifikacje i zdolność operacyjną w ramach struktur NATO. Kurs rozwija umiejętności komunikacji, a także słownictwo fachowe z zakresu doktryny, obrony, natarcia, rodzajów wojsk, terenu, musztry, manewrów oraz uzbrojenia, rynsztunku, a także nowoczesnej techniki wojskowej. Materiał bazowy może być rozszerzony o dodatkową literaturę fachową i artykuły z anglojęzycznych periodyków o tematyce wojskowej.

ENGLISH FOR DENTAL PROFESSIONALS - język angielski dla stomatologów
Kurs języka angielskiego dla stomatologów, którzy chcą sprawnie przyjmować i leczyć anglojęzycznych pacjentów w kraju i za granicą. Obejmuje on praktycznie wszystkie zagadnienia, między innymi wywiad z pacjentem, leczenie / zabiegi, instrumentarium oraz niezbędną terminologię. Postęp w nauce dokumentowany jest przez kursantów w Portfolio Językowym, które pozwala im wrócić do zdobytej wiedzy po zakończeniu kursu.

ENGLISH IN MEDICINE - język angielski dla lekarzy
Kurs języka angielskiego dla lekarzy, którzy potrzebują języka angielskiego w pracy bądź myślą o podjęciu pracy za granicą. Choć program dopasowywany jest do konkretnych specjalności oraz indywidualnych potrzeb i wymagań, zawsze szczególny nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności komunikacji z anglojęzycznymi kolegami po fachu oraz z pacjentami tak, by znajomość języka zwiększała komfort i efektywność pracy.

ENGLISH FOR POLITICS - język angielski w polityce
Kurs przewidziany jest dla polityków, posłów, senatorów, europosłów, członków partii politycznych, radnych, działaczy samorządowych różnego szczebla to pierwszy i jedyny taki kurs na rynku szkół językowych. W zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania, kurs jest wzbogacony o materiały z zakresu ochrony środowiska, ekonomii, ochrony zdrowia, polityki społecznej, polityki rolnej, kultury politycznej, lekturę tekstów unijnych oraz tekstów autentycznych z prasy anglojęzycznej.

ENGLISH FOR BEAUTICIANS - język angielski dla kosmetyczek i kosmetologów
Kurs rozwija umiejętności komunikacji z klientem oraz znajomość słownictwa z zakresu pracy w studiu kosmetycznym, jego wyposażenia, zabiegów, podstaw anatomii i fizjologii, struktury oraz chorób i pielęgnacji skóry. Kurs wzbogacony jest o lekturę literatury fachowej oraz artykułów z periodyków poświęconych kosmetologii oraz pracy w studiu kosmetycznym.

PHONETIC WORKSHOPS - warsztaty fonetyczne
Warsztaty fonetyczne adresujemy do wszystkich tych z Państwa, którzy opanowali język w stopniu komunikatywnym, ale chcieliby zgłębić meandry fonetyki angielskiej. Seria zajęć poświęcona jest poprawnej artykulacji, zasadom wymowy, rozlicznym wyjątkom od owych zasad, intonacji, aspiracji, elizji, redukcji, transkrypcji fonetycznej oraz innym ciekawym zagadnieniom. Dzięki naszym warsztatom fonetycznym Państwa wymowa zbliży się do prawidłowej, autentycznej wymowy brytyjskiej bądź amerykańskiej. Dzięki większej świadomości fonetycznej zyska też Państwa rozumienie ze słuchu.

Pakiet J.E.T. dla firm

Pakiet J.E.T. to Język, Edycja i Tłumaczenia, czyli pakiet językowo-edycyjno-tłumaczeniowy dla firm.

Prowadzenie firmy wymaga profesjonalizmu niezależnie od branży. Gwarancja jakości, którą daje tylko specjalista, jest bezpośrednim powodem, dla którego firmy korzystają z consultingu i outsourcingu.

Dowodów na to, że firmy potrzebują konsultacji i profesjonalnego wsparcia językowego nie trzeba szukać daleko. Telewizyjny spot reklamowy paliwa BP Ultimate, w którym słowo "ultimate" jest wymawiane błędnie lub olbrzymi billboard P.P.H. Aquarius ze skądinąd błyskotliwym hasłem reklamowym, skażony "producentem akcesorii", czy też "pronounciation" na polskiej stronie D'Addario to tylko trzy z niekończącej się listy przykładów braku profesjonalizmu w kwestii lingwistycznej.

Język angielski z natury rzeczy nastręcza sporo problemów, zwłaszcza gdy sytuacja wymaga skonstruowania poprawnej wypowiedzi ustnej bądź pisemnej. To samo tyczy się języka polskiego, zawierającego wiele pułapek fleksyjnych, frazeologicznych i składniowych, których nieznajomość bez wątpienia przekłada się na gorszy wizerunek firmy. Praktyka zawodowa dowodzi, iż tekst zredagowany przez filologa ogromnie zyskuje i nabiera profesjonalnego kształtu.

Jeśli chcą Państwo mieć gwarancję, że Państwa reklamy, korespondencja handlowa bądź inne teksty, stanowiące ogniwo łączące Państwa firmę z klientami, będą zawierały treść poprawną językowo, zapraszamy do współpracy w ramach naszego pakietu J.E.T.

Pakiet ten obejmuje:

 • edycję/korektę wszelkich tekstów polskich i angielskich
 • tłumaczenia tekstów, w tym tłumaczenia przysięgłe
 • konsultacje językowe
 • prowadzenie korespondencji w języku polskim i angielskim
 • Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
  Skontaktuj się z redakcją katalogu,
  ustal atrakcyjne warunki współpracy.
  Ilość odwiedzin katalogu szkół:
  wrzesień 2014 - 1.760.993
  październik 2014 - 1.807.983
  listopad 2014 - 1.782.702
  styczeń 2015 - 2.003.589

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie