Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa "THE BEST"

ul. Szosowa 2, 74-320 Barlinek
tel. kom. 607-313-574, kom. 607-313-521
www:   http://thebestbarlinek.pl
e-mail:   biuro@thebest.info.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8695 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Jedyne w Barlinku nauczanie w oparciu o najskuteczniejsze metody Hellen Doron i audio-lingwalną prowadzone w laboratorium językowym.


TŁUMACZENIA

 

OFERUJEMY KURSY
ANGIELSKI, NIEMIECKI, ROSYJSKI, HISZPAŃSKI, FRANCUSKI

- dla 2-latków, dla 3-latków
- dla przedszkoli
- dla dzieci szkół podstawowych YLE:
  Starters, Movers, Flyers
- dla młodzieży

- kursy gimnazjalne
- kursy maturalne

- do egzaminów Instytutu Goethego
- FCE, KET, PET
- kursy dla dorosłych intensywne
  (rok w jeden semestr)

- kursy dla dorosłych - standardowe
- kursy specjalistyczne: język medyczny,
  prawniczy, biznesowy

- kursy business
- zajęcia indywidualne
- szkolenia dla firm
- zajęcia "Test of Spoken English"
- grupy certyfikatowe
 • Ang.: KET, PET, FCE, CAE, CPE
 • Niem.: ZD, ZMP, Kleines i Grosses Sprachdiplom

Szkoła Językowa "THE BEST" założona została W 2005r. Celem działalności Szkoły Językowej "THE BEST" jest nauczanie języków obcych zgodnie z potrzebami klientów. Nauka angielskiego, niemieckiego, innych języków obcych, czy polskiego dla obcokrajowców z nami nie będzie już więcej problemem.

Grupy tworzymy na podstawie testów i rozmów kwalifikacyjnych, liczebnie grupy składają się od 4 do maksymalnie 6 osób, dając jednocześnie szansę na skuteczniejsze przyswajanie języków i tworząc rodzinną atmosferę. Metody nauczania dobieramy odpowiednio do wieku poziomu naszych studentów.

W naszej szkole na koniec każdego trymestru przeprowadzamy test sprawdzający w celu analizy postępów w nauce!


Przynajmniej 10 razy lepsi !!!


 1. ALTE (Association of Language and Testers in Europe)
  zgodne ze standardami ALTE testy kwalifikacyjne, poziomy zaawansowania oraz programy nauczania
 2. WIĘKSZA LICZBA GODZIN
  kurs przewiduje 64 godziny w roku szkolnym, a zajęcia trwają od drugiego tygodnia września i kończą się zawsze równo z końcem roku szkolnego (około 19 czerwca)
 3. FEEDBACK FORMS
  uczniowie oceniają kurs w anonimowych ankietach, co pozwala lektorom wprowadzać zmiany, aby dostosować kurs do potrzeb studentów
 4. WYKWALIFIKOWANA I DOŚWIADCZONA KADRA LEKTORSKA
  w szkole THE BEST pracują nauczyciele (w tym też egzaminatorzy OKE), którzy uczą w szkołach od wielu lat, mają pełne przygotowanie pedagogiczne oraz regularnie biorą udział w warsztatach wewnętrznych oraz organizowanych przez British Council, IATEFL i wydawnictwa ELT
 5. NAJNOWSZE METODY NAUCZANIA
  już dwulatki zaczynają swoją edukację dzięki stosowaniu metody nauczania dla dzieci zbliżonej do metody Helen Doron, dzieci rozwijają swe umiejętności językowe nie tylko grając i bawiąc się na zajęciach lecz nauczane są interdyscyplinarnie z zastosowaniem multimediów. Maturzyści natomiast korzystają z najnowszych opracowań i repetytoriów na rynku oraz przechodzą przez wewnętrzną maturę próbną pisemną i ustną.

  Posiadamy nowoczesne, jedyne w mieście LABORATORIUM JĘZYKOWE do ćwiczenia wymowy i konwersacji

 1. KAMERALNE GRUPY
  liczba osób w grupie nie przekracza 6, odbywają się zajęcia nawet w 3 osobowych grupach
 2. KONTROLOWANIE OSIĄGANYCH WYNIKÓW
  na koniec każdego semestru uczniowie przystępują do egzaminu końcowego oraz otrzymują raporty podsumowujące osiągane wyniki
 3. NAUKA I ROZRYWKA
  uczniowie mają możliwość brania udziału w rozmaitych konkursach z nagrodami i wycieczkach zagranicznych sponsorowanych przez szkołę dla najlepszych
 4. PRZEPŁYW INFORMACJI
  Na bieżąco można śledzić wydarzenia w naszej szkole oraz zdobyć potrzebne informacje o nas na naszej stronie internetowej i w prasie lokalnej
 5. SYSTEM ZNIŻEK I PROMOCJI
  niższa cena za kurs przysługuje osobom kontynuującym naukę w naszej szkole, członkom rodziny oraz tym, którzy zarekomendują naszą szkołę swoim znajomym. Odpowiednio za wybrany język przysługują też inne korzystne rabaty. Do tego losowanie nagród w obu semestrach oraz dofinansowania do kursu!

Nasze cele

Nauczanie nasze nakierowane jest na jakość a nie na ilość w grupach, gdyż naszym zdaniem małe grupy i przyjazna atmosfera nauki zapewniają komfortowe warunki do skutecznego przyswajania języków. Dają też optymalną możliwość praktycznego ćwiczenia i rozwijania własnych umiejętności.

W nauczaniu przedszkolaków opierając się na najnowszych osiągnięciach metodyki nauczania języków obcych zapewniamy dzieciom możliwość naturalnego przyswajania języka oraz osłuchanie się z aspektami poprawnej wymowy. Natomiast poprzez gry i zabawy komunikacyjne jak i zajęcia muzyczno-ruchowe oddziałujemy na prawą półkulę mózgową odpowiedzialną za uczenie się języka oraz na emocje, z którymi dzieci trwale przyswajają słownictwo.

Młodzież gimnazjalna i szkół średnich, nauczana przez lektorów z uprawnieniami egzaminatorów Nowej Matury, od początku strategicznie i merytorycznie przygotowywana jest do zdania egzaminu dojrzałości. Rozwijając w małych grupach swe umiejętności komunikacyjne jak mówienie, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, pisanie oraz praktyczną gramatykę języka nie tylko poszerzają wiedzę o języku, ale także o historii i kulturze poszczególnych krajów.

Dorosłym w naszej szkole zapewniamy doskonałe warunki do rozwoju swych umiejętności językowych jak i zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych, gdyż jako jedyna Szkoła Językowa w okolicy szkolimy w zakresie praktycznego języka w medycynie, prawie, czy biznesie. Uczymy też języka potrzebnego w podróżach zagranicznych, tak potrzebnego do poruszania się po zjednoczonej Europie.


LABORATORIUM JĘZYKOWE - Nowość w Szkole Językowej

Nasz najnowszy nabytek LABORATORIUM JĘZYKOWE, czyli nowoczesna pracownia językowa, wyposażone jest w stanowiska słuchawkowe dla uczniów i nauczyciela, pulpity uczniowskie, jednostkę centralną, która umożliwia podłączenie dowolnych źródeł sygnału audio jak: magnetofon, CD, DVD, komputer oraz opcjonalnie komputer dla nauczyciela i osobne komputery dla uczniów.

Chcemy zapewnić swoim klientom możliwie najlepsze warunki do doskonalenia własnych umiejętności językowych z w związku z czym każda grupa od malucha do seniora ćwiczyć będzie swą wymowę w pracowni w wymiarze min. 1/3 godzin w każdym semestrze.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie