Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Dwujęzyczne Przedszkole "ABC"

ul. Wspólna 35, 05-075 Warszawa
tel. (22) 773-52-04
www:   http://www.przedszkole-abc.pl
e-mail:   biuro@przedszkole-abc.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6057 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE ABC

- zajęcia w języku angielskim i polskim
- angielski również metodą Helen Doron
- specjalistyczna opieka
- różnorodne zajęcia dodatkowe
- wykwalifikowana kadra
- nauka poprzez zabawę
- koncerty, teatrzyki, wyjazdy do teatrów
- rodzinna atmosfera

Przedszkole abc jest placówką dwujęzyczną, tzn. zajęcia prowadzone są przez 5 godzin dziennie w języku polskim i 5 godzin w języku angielskim.

Nauka języka angielskiego polega na naturalnej metodzie. Nauczycielki uczą dzieci, nie tylko słówek i piosenek, ale mówią do nich cały czas w języku angielskim. Dzieci w bardzo szybkim tempie zaczynają rozumieć wszystkie polecenia nauczyciela i potrafią na nie odpowiedzieć. Dodatkowo, 2 razy w tygodniu dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego metodą Helen Doron.

Edukacja dzieci opiera się na Podstawie programowej zatwierdzonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Dzieci poznają otaczający świat zgodnie z programem „Wesołe przedszkole”.

Edukację matematyczną oparliśmy na „Dziecięcej Matematyce” profesor Edyty Gruszczyk – Kolczyńskiej pozwalającej rozwinąć pojęcia i umiejętności matematyczne oraz zdolności do skupiania uwagi i koncentracji, a także możliwości umysłowe oraz umiejętności matematyczne stosowane w życiu codziennym.

Bardzo ważny jest dla nas również rozwój fizyczno-ruchowy dziecka. Dlatego codziennie organizowane są zajęcia ruchowe lub gimnastyczne, a także wyjścia na spacer lub zabawy na przedszkolnym placu zabaw.

Dzieci mają zagwarantowaną opiekę psychologa oraz logopedy. Mają także okazję raz w miesiącu „spotkać się” z muzyką i instrumentami poprzez koncerty organizowane w placówce. Często gościmy w przedszkolu także teatrzyki. Kontakt ze sztuką jest możliwy również poprzez wyjazdy to teatrów warszawskich.
Przedszkole dba o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych, a także o ich dobre samopoczucie. W przedszkolu jest miła i serdeczna atmosfera, przyjazna zarówno dziecku jak i rodzicom.

Dzieci z Przedszkola abc mogą pochwalić się sukcesami w wielu konkursach plastycznych, organizowanych przez Domy Kultury. Występowały również na deskach Teatru Buffo w spektaklu baletowym, a także na Hipodromie z układem tanecznym podczas Festynu: Dni Wesołej.

JĘZYK ANGIELSKI

Działalność Przedszkola abc jest odpowiedzią na potrzeby Rodziców, którzy chcą aby ich dzieci uczyły się języka angielskiego jak najwcześniej, a jednocześnie w formie, która pozwala na swobodną zabawę i nie jest dla dziecka zbyt dużym obciążeniem.

Naukę języka angielskiego w naszym Przedszkolu rozpoczynamy już w najmłodszej grupie wiekowej poprzez zapewnienie dzieciom jak najczęstszych kontaktów z językiem.

Proces uczenia się języka angielskiego przebiega w naturalny i niestresujący sposób podczas gier i zabaw edukacyjnych oraz zwykłych, codziennych sytuacji. Dzięki temu dzieci przyswajają nowy język nie jako odrębny twór ale jako część świata, który znają i który jest im bliski.

Zajęcia w języku angielskim prowadzone są przez nauczycielkę anglojęzyczną, która przebywa z dziećmi przez pół dnia. Zajęcia prowadzone takim systemem umożliwiają dzieciom praktyczne poznanie języka w trakcie realizacji programu poprzez udział dzieci w zajęciach i zabawach dydaktycznych, zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych.

Czas trwania zajęć dostosowany jest do wieku i możliwości dzieci.

Realizacja programu odbywa się zgodnie z planem miesięcznym, tematy i słownictwo są w korelacji z planem realizowanym w języku polskim.

Dodatkowo zapewniamy bezpłatne zajęcia w języku angielskim metodą Helen Doron, prowadzone przez specjalnie wykwalifikowaną kadrę. Zajęcia te odbywają się 2 razy w tygodniu po pół godziny, maluchy w godzinach przedpołudniowych, dzieci starsze po obiedzie.

ZAJĘCIA DODATKOWE

W Przedszkolu abc dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach dodatkowych, prowadzonych przez specjalistów w swojej dziedzinie:

  • język angielski Helen Doron
  • gimnastyka korekcyjna
  • plastyka
  • rytmika
  • judo
  • balet
  • taniec
  • szachy
  • religia

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie