Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
International House Wrocław

ul. Leszczyńskiego 3, 50-078 Wrocław
tel./fax (71) 372-36-98, 781-72-90 do 2-93
www:   http://www.nowa.ih.com.pl/wroclaw
http://www.ih.com.pl/wroclaw
e-mail:   biurowroc@ih.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2916 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA INTERNATIONAL HOUSE WROCŁAW

- kursy ogólne dla dzieci
- kursy ogólne dla młodzieży
- kursy ogólne dla dorosłych
- kursy egzaminacyjne
(FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS)

- kursy i szkolenia dla firm i instytucji
- kursy wakacyjne
- kursy zagraniczne

International House Integra istnieje we Wrocławiu od 1994 roku. Szkoła mieści się w ścisłym centrum miasta, niedaleko Rynku, przy ul. Leszczyńskiego 3. Zajęcia prowadzone są w przyjemnych, nowocześnie urządzonych salach językowych. Nasi uczniowie w czasie lekcji korzystają z pracowni komputerowej z dostępem do Internetu. W szkole funkcjonuje również biblioteka z bogatym wyborem literatury angielskiej w oryginalnych wersjach językowych oraz bezpłatna kafejka internetowa.

Specjalizujemy się w przygotowaniu do egzaminów Cambridge, a także, od wielu lat, organizujemy egzaminy próbne (Mock Exams). Kursy egzaminacyjne uzupełniane są gratisowymi zajęciami dodatkowymi pod nazwą Exam Clubs. Wszystkim naszym słuchaczom oferujemy bezpłatne indywidualne konsultacje pod nazwą Help Club.

W International House Integra uczymy nie tylko angielskiego, ale również jak uczyć tego języka. Działające tu od 1998 roku Centrum Kształcenia Nauczycieli (Teacher Training Centre) oferuje możliwość zdobycia międzynarodowych kwalifikacji upoważniających do nauczania języka angielskiego jako języka obcego.

Z naszego punktu widzenia - spełnia się nasza misja: dobrze, skutecznie i przyjaźnie uczyć, oraz - pokazać, jak uczyć w ten sposób. Oczywiście sądzimy, że mimo dużego postępu w nauczaniu języków obcych w szkole, zawsze będzie zapotrzebowanie na naukę ukierunkowaną na angielski, w przyjaznym, dobrze dobranym systemie. Jesteśmy przekonani, że wiele osób nadal będzie wybierać naszą szkołę, która jest swoistą enklawą angielskiej kultury: otwartej, przyjaznej i motywującej.

International House Integra to nowoczesny ośrodek językowy o najwyższych standardach nauczania, spełniający surowe wymagania rynku, to szkoła oferująca możliwości efektywnej nauki, opartej na motywacji. To także przygoda, poznawanie obyczajów i kultur angielskojęzycznych.

MISJA

Nauka języka obcego to także nauka patrzenia na świat z perspektywy innych ludzi. Celem International House jest promowanie i doskonalenie porozumienia na całym świecie poprzez najwyższą jakość nauczania języka angielskiego.

W International House przestrzegamy wysokich standardów edukacyjnych, ponieważ wierzymy, że satysfakcja płynąca z nauki i pracy w naszych Szkołach stanowi trwałą podstawę dalszego rozwoju organizacji IH.

METODA

Od ponad 50. lat uczymy własną metodą, która kiedyś innowacyjna i właściwie jedyna, dziś jest sprawdzoną podstawą każdego rzetelnego kursu języka angielskiego na świecie. Tylko ludzie z wizją i wiedzą byli w stanie stworzyć to, co dziś nazywamy metodą International House. Pracowało nad tym wielu nauczycieli, lingwistów, psychologów, socjologów. Przyświecał im jeden cel: znalezienie skutecznej metody nauczania i uczenia się języka angielskiego. Metoda IH, spopularyzowana przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Naukowe, a następnie przez kursy metodyczne Cambridge RSA/CELTA, z czasem stworzyła podstawę szkoleń metodycznych nauczycieli na całym świecie. Łączy w sobie logikę i konsekwencję z pasją i spontanicznością.

 • Uczymy w niedużych grupach, jednolitych pod względem zaawansowania i wieku.
 • Już od pierwszej lekcji nauka przebiega wyłącznie po angielsku.
 • Stosujemy proste elementy technik teatralnych.
 • Tematyka zajęć dobierana jest pod kątem zainteresowań grupy.
 • Grupę postrzegamy jako zbiór indywidualności.
 • Najważniejszą osobą jest uczeń, najważniejszym kryterium jego cele i zainteresowania.
 • Zajęcia stawiają sobie za cel zainteresować, zaktywizować i motywować.
 • Stosujemy elementy zabawy i relaksu.
 • Gramatyka jest traktowana jako środek, a nie cel.
 • Wykorzystujemy doskonałe materiały oraz nowoczesne technologie.
 • Stawiamy na akceptację, życzliwość, zrozumienie i szacunek.
 • Ważnym elementem metody IH jest system zajęć pozalekcyjnych.

ZAJĘCIA DODATKOWE

Nauka u International House nie ogranicza się tylko do zajęć klasowych. Naszym słuchaczom stwarzamy wiele dodatkowych, bezpłatnych możliwości doskonalenia języka również na gruncie towarzyskim. Spotkania te są również świetną okazją do bliższego poznania naszych lektorów. Wszystkie imprezy prowadzą wyłącznie native-speakerzy.

KIDS` CLUB
To dodatkowe zajęcia dla dzieci w wieku 7 do 10 lat. Są one skomponowane z różnego rodzaju gier, konkursów i turniejów w języku angielskim - nauka ma formę zabawy. Klub ten cieszy się wyjątkową popularnością, stąd istnieje konieczność wcześniejszej rezerwacji miejsca.

TEENS` CLUB
W sobotnie popołudnie młodzież spotyka się na zawodach sportowych lub intelektualnych walcząc o miano "The best player".

CONVERSATION CLUB
Wieczorne spotkania a w kawiarni lub pubie są okazją do doskonalenia umiejętności komunikacyjnych. Dyskusje, polemiki, przekonywanie do własnych racji. Dla słuchaczy o średniej i wysokiej biegłości językowej.

FILM CLUB
Dyskusje na temat obejrzanego filmu (lub jego fragmentu). Świetna okazja do nauki formułowania i wyrażania własnej oceny zarówno tej pozytywnej jak i negatywnej.

BUSINESS CLUB
Spotkania dla osób zainteresowanych tematyką biznesową, zazwyczaj połączone z prezentacją na dany temat.

EXAM CLUB
Po feriach zimowych rozpoczynamy dodatkowe zajęcia dla słuchaczy zamierzających zdawać egzaminy Cambridge. Zajęcia odbywają się regularnie począwszy od drugiego semestru i mają charakter warsztatów poświęconych konkretnym problemom. Czas dzielony jest na ich rozwiązywanie, a także na zapoznanie się z przykładowymi zestawami egzaminacyjnymi. Uczestnictwo w tych zajęciach daje możliwość poznania technik zdawania egzaminów Cambridge.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
i skorzystania z naszych usług!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie