Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języka Angielskiego SPEED

ul. Świdnicka 28, 50-070 Wrocław
tel. (71) 788-96-91; fax (71) 788-96-92
www:   http://www.myspeed.pl
e-mail:   wroclaw@myspeed.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7727 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkoła SPEED jest jedyną, która dzieli studentów nie tylko na podstawie ich znajomości języka angielskiego, ale również zgodnie z szybkością przyswajania materiału,

a potem przenosi ich z kursu na kurs zgodnie ze zmianami prędkości opanowywania materiału.


Metoda Callana

Spośród czterech aspektów nauki języka, takich jak czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie - mówienie uważa się zwykle za najtrudniejsze.

Ucząc Metodą R.K.T. Callana student jest nie tylko zmuszony do słuchania przez cały czas, ale również do mówienia, gdyż wciąż zadawane mu są pytania. W ten sposób szybko pokonuje on wstępne zakłopotanie, które może wystąpić przy mówieniu - co daje mu pewność siebie w konwersacji poza klasą.

Sposobem w jaki Metoda R.K.T. Callana osiąga tak duże tempo w mówieniu i rozumieniu jest regularne zadawanie tych samych pytań każdego dnia, aż do momentu kiedy każdy studentów będzie rozumiał i odpowiadał z dobrą prędkością. Ów kluczowy moment następuje zwykle po czterech czy pięciu powtórkach.

Inną właściwością Metody R.K.T. Callana jest równa ilości czasu przeznaczonego dla każdego studenta na mówienie. W większości metod najbardziej rozmowni studenci zajmują prawie cały czas, podczas gdy reszta siedzi w milczeniu.

Jedną z praktycznych zalet studiów w szkole stosującej Metodę R.K.T. Callana jest możliwość zmiany szkoły przez studenta na inną, prowadzoną również według tej Metody, w jakimkolwiek innym mieście czy nawet kraju i kontynuowaniu nauki od miejsca, w którym przerwał ją w poprzedniej szkole.

Prawidłowej pisowni student uczy się dzięki dyktandom. W miarę upływu czasu jego pisownia poprawia się automatycznie, dlatego też nie powinien przejmować się popełnianymi na początku nauki błędami. Do czasu osiągnięcia Książki Trzeciej będzie on robił znacznie mniej błędów.


Native Speakers


W Szkole SPEED jesteśmy świadomi faktu, że nauczyciele anglojęzyczni tzw. Native Speakers są jedyną gwarancją kontaktu z prawdziwym językiem.

Dlatego nasze kursu prowadzone są przede wszystkim przez specjalnie wybranych lektorów z krajów anglojęzycznych. Dominują wśród nich głównie obywatele Wielkiej Brytanii. Jednak dla zapoznania Państwa z innymi odmianami języka zatrudniamy również Kanadyjczyków, Amerykanów a nawet Australijczyków.

Podczas zajęć, że nie ma żadnego wsparcia ani pomocy po polsku. Jedynym sposobem komunikacji pozostaje angielski.

Na początku niemal zawsze towarzyszy zajęciom stres, ale już po kilku lekcjach uczniowie doceniają kontakt z żywym językiem i zauważają swoje postępy. Dodatkowym atutem Szkoły SPEED jest fakt, że szkoła zapewnia kilku lektorów prowadzących zajęcia w grupie. Co godzinę następuje zmiana wykładowcy, aby uniemożliwić przyzwyczajenie się do jednego akcentu, stylu mówienia czy sposobu prowadzenia lekcji. Daje to oczywistą korzyść w postaci wszechstronnego osłuchania się z angielskim, a także przełamuje barierę strachu przed kontaktem z innymi osobami.

Wszyscy lektorzy w Szkole SPEED muszą pomyślnie ukończyć dodatkowe szkolenie, przygotowujące ich do uczenia Metodą i spełniać inne warunki, takie jak: dynamiczność, dobra dykcja, umiejętność współpracy z uczniami, kreatywność oraz komunikatywność.

Jedynie w Szkole SPEED lektorzy są dyspozycyjni po zajęciach, podczas dodatkowych bezpłatnych godzin konsultacyjnych tzw. "Office hours", w trakcie których wyjaśniają wątpliwości uczniów i pomagają w uzupełnieniu braków powstałych w wyniku nieobecności. Są to praktycznie dodatkowe indywidualne lekcje, na które można umówić się o dogodnej porze.

Rekrutacja

Zapisy na kursy prowadzone są przez cały rok. Przed rozpoczęciem zajęć zapraszamy na test sprawdzający poziom zaawansowania, który umożliwi zakwalifikowanie do odpowiedniej grupy. Na test można umówić się osobiście lub telefonicznie. Po określeniu poziomu zaawansowania następuje wybór grupy, ustalenie schematu płatności oraz podpisanie deklaracji uczestnictwa w kursie.

Test sprawdzający poziom składa się z dwóch części: część pisemna (czas trwania ok. 15min) oraz części ustnej. Test ustny jest rozmową z lektorem -native speaker, mającą na celu określenia znajomości języka angielskiego na podstawie pytań ułożonych według stopnia trudności.

Zajęia dodatkowe

 • Bezpłatne konsultacje
 • Konwersacje
 • Zajęcia dla dzieci
 • Egzaminy Cambridge
 • Wykłady tematyczne
 • Film Club
 • Playing club
 • Kursy weekendowe

System Płatności

Nasz system płatności Rabaty na Raty ma co najmniej 4 podstawowe zalety dla kursanta: Umożliwia otrzymanie rabatów bez konieczności uiszczania opłaty w całości.

 • Daje pełną elastyczność w planowaniu długości kursu językowego.
 • Umożliwia zaplanowanie wydatków na naukę (harmonogram spłat znany jest przy zapisie) poprzez z góry znane wygodne raty malejące.
 • A przede wszystkim - obniża koszty nauki w przeliczeniu na 1 godzinę lekcyjną - umożliwia otrzymanie rabatu do 31%.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie