Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
ENGLISH COLLEGE

Szkoła Języka Angielskiego

Al. 1-go Maja 5, 26-900 Kozienice
tel./fax (48) 614 35-25, tel. kom. 662 917-579
www:   http://www.englishcollege.pl
e-mail:   eckozienice@op.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 12622 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

OFERUJEMY KURSY

- przygotowanie do egzaminów
 • kursy dla gimnazjalistów klas III przygotowujące do egzaminu końcowego
 • kursy maturalne z certyfikatem TOEIC lub Pearson PTE
 • kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge FCE, CAE, CPE
 • Kursy Akademia TOEFL
 • Angielski Egzamin 6-klasisty

- konwersacje z Native Speakers
- korepetycje

OFERTA WAKACYJNA

- intensywny angielski w English Collage
- kursy w Wielkiej Brytanii
- półkolonia z językiem angielskim

OFERUJEMY KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO

- język niemiecki dla dzieci
- język niemiecki dla młodzieży
- język niemiecki dla dorosłych
- język niemiecki dla firm
 

OFERUJEMY KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- dla dzieci
 • kursy dla dzieci przedszkolnych (już od 3 lat do lat 5)
 • kursy dla dzieci wczesnoszkolnych (dla dzieci 6-7 lat)
 • kursy dla dzieci szkolnych (dla dzieci 7-8 lat, dla dzieci 9-12 lat, dla dzieci 12-13 lat)

- dla młodzieży
 • kursy dla młodzieży gimnazjalnej ze specjalnym programem przygotowującym do egzaminu końcowego
 • kursy dla młodzieży licealnej ze specjalnym programem przygotowującym do matury na obu poziomach zaawansowania

- dla osób dorosłych
 • kursy praktycznej komunikacji dla osób dorosłych
 • można uzyskać prestiżowy certfikat TOEIC lub PEARSON PTE

- dla firm i instytucji
 • profesjonalne szkolenia językowe dla pracowników i kadry zarządzającej firm, urzędów i instytucji z elementami języka branżowego - jakość potwierdzona certyfikatem TOEIC

Szkoła ENGLISH COLLEGE powstała we wrześniu 1995 roku. Od tamtej pory każdego roku grono naszych słuchaczy stale się powiększa. Wśród kilkunastu tysięcy osób które korzystały dotąd z usług naszej szkoły są laureaci olimpiad i konkursów językowych. Zdający renomowane certfikaty jęykowe Cambridge FCE, CAE CPE czy PEARSON PTE. Są też studenci i absolwenci studiów neofilologicznych, którzy pracują jako tłumacze i nauczyciele języka angielskiego. Wszyscy są gwarancją sukcesu i dowodem najwyszczej jakości nauczania w Szkole English College.

Obecnie jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku lokalnym kształcąc co roku ponad 800 uczniów w naszych ośrodkach w Radomiu, Kozienicach, Iłży, Pionkach i Zwoleniu.

Znakomici lektorzy polscy i native speaker`s

Kadrę dydaktyczną stanowią najlepsi absolwenci studiów neofilologicznych oraz Native Speaker`s z USA, Wlk.Brytanii, Irlandii, Kanady, RPA, Australii lub Nowej Zelandii - specjalnie przygotowani do nauczania języka angielskiego obcokrajowców. Lektorzy English College to prawdziwi profesjonaliści: ambitni, kreatywni, posiadają fachową wiedzę i co najważniejsze potrafią tą wiedzę przekazać uczniom.

Lektorzy polscy - to najlepsi absolwenci studiów neofilologicznych, którzy sami świetnie znają język i którzy potrafią tego języka skutecznie uczyć poprzez przemyślane, dobrze zaplanowane i atrakcyjne lekcje. Lektorzy ENGLISH COLLEGE to również certyfikowani egzaminatorzy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, a także egzaminatorzy międzynarodowych certyfikatów językowych PEARSON PTE oraz ETS TOEIC - najbardziej renomowanych instytucji certyfikujących znajomość języka angielskiego na świecie.

Native Speakers - to absolwenci studiów wyższych specjalnie przygotowani do nauczania języka angielskiego obcokrajowców - posiadają międzynarodowe kwalifikacje TEFL, TESOL, CELTA oraz doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego obcokrajowców. Zajęcia z Native Speakers to gwarancja, że będziesz uczyć się naturalnego i praktycznego języka z poprawną wymową i akcentem. Wszyscy doceniamy wyjazdy zagraniczne, w trakcie których możemy swobodnie rozmawiać w języku angielskim, ucząc się bardzo szybko i bardzo skutecznie. Szkoła ENGLISH COLLEGE stwarza takie możliwości wszystkim swoim uczniom bez konieczności drogich wyjazdów

Akredytacje

Szkoła English College jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym PEARSON oraz ETS Global - największych organizacji testujących na świecie. Dzięki temu nasi uczniowie mogą uzyskać najbardziej renomowane certyfikaty językowe PEARSON PTE oraz TOEIC®, a także przygotować się i dokonać rejestracji na egzamin TOEFL®. W Polsce egzaminy te zastąpiły popularne niegdyś egzaminy państwowe i są honorowane przez pracodawców, uczelnie oraz instytucje rządowe, w tym Ministerstwo Oświaty. Certyfikat TOEFL to prawdziwa przepustka do kariery, gdyż jako jedyny egzamin uznawany jest przez wszystkie agendy rządowe oraz najbardziej renomowane uczelnie na całym świecie jak Harvard, Cambridge czy Oxford.

Program nauczania

Cały program nauczania oparty jest na tzw. POZIOMACH ZAAWANSOWANIA JĘZYKOWEGO z uwzględnieniem wieku słuchaczu oraz rodzaju kursu, którego poziom zaawansowania precyzyjnie określa Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (The Common European Framework of Reference for Languages CEFR). System ten jest bardzo efektywnym narzędziem pomiaru kompetencji językowych i swoistą mapą drogową dla uczących się języków.

W English College stworzyliśmy program nauczania, dzięki któremu każdy uczeń może:

 • osiągnąć poziom biegłości językowej w mowie i piśmie
 • zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy
 • uzyskać bardzo dobry wynik na egzaminach w szkole publicznej
 • dodatkowo w ENGLISH COLLEE ucząc się języka uczysz się również tzw. "Life Skills" (praktyczne umiejętności) jak: praca w zespole, krytyczne myślenie, formułowanie opinii, relacjonowanie zdarzeń, argumentacja w dyskusji, negocjacje, prezentacje etc., które są niezwykle istotne w życiu każdego z nas i stanowią nieodłączną część codziennej komunikacji

Znakomita metoda dualna

ENGLISH COLLEGE wyróżnia unikalny system kształcenia tzw. Metoda Dualna - zajęcia z LEKTOREM POLSKIM oraz NATIVE SPEAKER'em. LEKTOR POLSKI koncentruje się głównie na wprowadzaniu nowego słownictwa oraz zasad gramatyki, natomiast z NATIVE SPEAKER'em słuchacze uczą się praktycznej komunikacji, wykorzystując język w sposób naturalny i spontaniczny. Wszyscy doceniamy wyjazdy zagraniczne, w trakcie któych możemy komunikować się w języku obcym, a tym samym szybciej rozwijać swoje umiejętności językowe. ENGLISH COLLEGE daje taką szansę od samego początku nauki, dzięki czemu jest ona znacznie ciekawsza i o wiele skuteczniejsza.

Nauka indywidualnie lub w kameralnej grupie.

W ENGLISH COLLEGE możesz wybrać czy chcesz uczyć się w małej grupie: Standard (7-9osób), Premium (4-6 osób), Gold (3 osoby), Platinum (2 osoby) czy wolisz lekcje indywidualnie.

Nauka w małej grupie to przede wszystkim możliwość kontaktu i rozmowy z innymi. Możesz dzielić się swoimi opiniami, dyskutować, negocjować, etc. Dobra grupa to rónież zdrowa rywalizacja, która mobilizuje i motywuje do nauki. Każda grupa dobrana jest pod względem wieku i poziomu zaawansowania. Jeśli uczysz się szybciej od swoich rówieśników, zaproponujemy Ci grupę na wyższym poziomie zaawansowania, abyś mógł(a) ciągle się rozwijać i stale robić postępy.

Naukę możesz rozpocząć w dowolnym momencie, będąc na dowolnym poziomie zaawansowania lub rozpoczynając zupełnie od podstaw. Już po kilku miesiącach będziesz skutecznie się komunikować, a każdy kolejny kurs to coraz wyższy poziom zaawansowania, aż do poziomu biegłości językowej.

Jeśli jednak masz bardzo indywidualne potrzeby językowe lub problemy z nauką w szkole i chciałbyś/chciałabyś poprawić swoje oceny, albo zwyczajnie wolisz uczyć się sam lub sama, zapraszamy Cię na lekcje indywidualne. Tu w English College będą uczyć Cię sprawdzeni nauczyciele, w komfortowych warunkach, z dostępem do bogatych materiałów oraz pod nadzorem i we współpracy z Metodykiem Szkoły.

Bezpłatny okres próbny

Dla zapewnienia o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, oferujemy wszystkim nowym uczniom dwutygodniowy okres próbny, który jest zupełnie bezpłatny w przypadku rezygnacji z kursu. Dzięki temu każdy uczeń może lepiej poznać lektorów, metody uczenia, atmosferę szkoły i przekonać się czy forma nauki jaką oferujemy spełniać będzie jego oczekiwania.

Monitorowanie jakości nauczania

Oprócz formalnych egzaminów semestralnych nasi uczniowie systematycznie biorą udział w badaniu postępów w nauce języka tzw. audyt językowy. Są to profesjonalne testy diagnostyczne zarówno w formie pisemnej jak i ustnej, na bazie certfikowanych egzaminów PEARSON PTE oraz TOEIC. Dzięki temu w sposób rzetelny i wiarygodny regularnie kontrolujemy postępy naszych uczniów. Takie rozwiązanie zapewnia nie tylko bieżącą kontrolę postępów ale również systematyczne przygotowanie do wszystkich formalnych egzaminów językowych jak Egzamin Gimnazjalny, Matura na poziomie podstawowym i rozszerzonym, Pearson PTE, TOEIC, FCE, CAE, CPE, czy najbardziej prestiżowy egzamin na świecie TOEFL. Zdobyte w English College doświadczenie jest gwarancją powodzenia na każdym egzaminie językowym.

Nowoczesne technologie w edukacji

Tablice interaktywne, komputery, projektory, internet, e-learning to bardzo ważne atrybuty nowoczesnej edukacji. Dlatego powinny być również normą w dobrej szkole językowej. Nowoczesna platforma e-learningowa to kopalnia dodatkowych, bezpłatnych materiałów do nauki języka przez internet, w dowolnym miejscu i czasie. Elektroniczny dziennik zajęć umożliwia stały dostęp do kalendarza zajęc, fekwencji, wyników testów, sprawdzianów, egzaminów próbnych, audytu, a także punktacji w Systemie Motywacyjnym Ect.

Biblioteka językowa

Szkoła ENGLISH COLLEGE to nie tylko nauka na kursach. Nasi uczniowie mają dostęp do bogatych zbiorów bibliotekecznych. Dla dzieci oferujemy bogaty zbiór bajek i innych książek z bardzo prostym słownictwem. Dla młodzieży i dorosłych tzw. Readers - książki dostosowane stopniem trudności do poziomu zaawansowania czytelnika. Dostępna jest także brytyjska i amerykańska klasyka, gazety, czasopisma a także duży zbiór kaset audio, video oraz płyt DVD z atrakcyjnymi filmami w oryginalnej wersji językowej. Systematyczne czytanie w języku angielskim, jak również oglądanie filmów w wersji oryginalnej jest znakomitym uzupełnieniem kursów i świetnym sposobem na wzbogacenie słownictwa na każdym etapie nauki.


INFORMACJE DODATKOWE

Zasady przydziału po poszczególnych grup językowych:

 • przyjęć do grup dzieci dokonujemy na podstawie szczegółowych informacji o dotychczasowej nauce języka i krótkiej rozmowie z lektorem prowadzącym zajęcia
 • przyjęć do grup młodzieży i grup osób dorosłych dokonujemy na podstawie szczegółowych testów diagnostycznych i rozmów kwalifikacyjnych. Wyjątek stanowią osoby, które rozpoczynają naukę języka od podstaw. Część pisemna testu trwa około 30-40 minut, natomiast część ustna 10-15 min i nie wymaga uprzedniego przygotowania się ze strony słuchacza
 • istnieje również możliwość zmiany grupy w trakcie trwania kursu w przypadku gdyby poziom zaawansowania okazał się za niski lub za wysoki
WAŻNE INFORMACJE!!!
 1. 2 tygodniowy okres próbny bezpłatny w przypadku rezygnacji z kursu!!!
 2. Formalnego zapisu na kurs może dokonać tylko osoba dorosła we własnym imieniu oraz rodzic lub prawny opiekun ucznia niepełnoletniego w sekretariacie szkoły, po ustaleniu poziomu zaawansowania językowego grupy oraz zapoznaniu się z regulaminem kursów i podpisaniu stosownej umowy cywilno-prawnej regulującej wzajemne prawa i obowiązki.
 3. Formularz on-line na stronie www.englishcollege.pl jest jedynie zgłoszeniem chęci uczestnictwa w kursie. Formalnego zapisu na kurs należy dokonać w sekretariacie szkoły.
 4. Szkoła English College nie przyjmuje wpłat gotówkowych za kursy. Wszelkie wpłaty dokonywane są bezpośrednio na rachunek bankowy szkoły zgodnie z harmonogramem.
 5. Ze względu na różnorodność oferty kursów językowych w różnych ośrodkach English College, w celu uzyskania aktualnej oferty cenowej wraz z informacją o rabatach i promocjach, prosimy o przesłanie zapytania za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie www

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie