Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
EKSLIBRIS

Nowoczesna Edukacja

ul. Spółdzielcza 11/8, 58-100 Świdnica
tel. 501-165-667
www:   http://www.nowoczesna-edukacja.pl
e-mail:   biuro@nowoczesna-edukacja.pl
m.ogrodzinski@nowoczesna-edukacja.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2326 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Prowadzimy zajęcia dla:

- osób indywidualnych (grupowe i prywatne)
- grup zorganizowanych (szkoły, firmy, instytucje)
- placówek edukacyjnych (współpraca
  podwykonawcza)


EKSLIBRIS Nowoczesna Edukacja to niepubliczna, mobilna placówka szkoleniowa, organizująca i prowadząca kursy, które rozwijają zdolności intelektualne oraz pozwalają uczestnikom na odnajdywanie i szlifowanie wrodzonych zdolności. Oferujemy najwyższą jakość oraz gwarantujemy zadowolenie z prowadzonych przez siebie zajęć. Nasze kursy ułatwiają naukę w szkole i na studiach, a także podnoszą Twoją wydajność w pracy. Pracujemy również z osobami "odpornymi na wiedzę" i praca nasza przynosi efekty. Zdobądź dyplom!! Nie pozwól, by inni byli od Ciebie szybsi!
My istniejemy dla Was !!

Duża elastyczność naszych kursów umożliwia stworzenie dogodnych warunków współpracy, dostosowanych do Państwa oczekiwań, dlatego proponujemy je w dowolnie skonfigurowanych modułach. Wszystkie nasze zajęcia skierowane są również dla osób "opornych".


Szybkie czytanie ze zrozumieniem

To kurs cieszący się coraz większą popularnością i to wśród ludzi w różnym wieku. Prowadzimy go z zastosowaniem najnowszych metod, przy użyciu innowacyjnych technik i nowatorskich ćwiczeń. Kierujemy go do dzieci (powyżej 10. roku życia), młodzieży i dorosłych, zarówno dobrze czytających, jak i mających z tym problemy. Po naszym kursie wszyscy podnoszą tempo i zachowują dobre zrozumienie czytanego tekstu, a nawet je poprawiają. Bywa, że uczestnicy kursu osiągają tak wysokie tempa, iż nie odważymy się ich tutaj podać, aby nie narazić się na niesłuszny uśmiech ze strony części z Was.

Umiejętność szybkiego czytania jest w dzisiejszych czasach zbawieniem i koniecznością, w szczególności dla osób kochających literaturę. Po kursie mogą zapoznawać się z lekturą większej ilości publikacji i zostają prawdziwymi Pożeraczami Książek. Również pozostałe osoby cenią sobie tę zdolność, bowiem nielubiane dotąd czytanie zabiera im mniej czasu niż dotychczas, a zaoszczędzone godziny przeznaczają na inne przyjemności. To trzeba samemu zobaczyć. Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć prezentacyjnych. Jeśli Ty i/lub Twoje dziecko macie problemy z czytaniem - jest to również kurs dla Was - efekty są zadziwiające. Mamy kontakt z wieloma osobami, które po udziale w kursie przestały mieć problemy nie tylko z czytaniem, ale również z nauką.

Tworzenie map myśli

Mapy myśli to rodzaj notatek, które wyśmienicie sprawdzają się przy uczeniu sie do egzaminów/sprawdzianów, zapamiętywaniu najróżniejszych informacji, rozrysowywaniu sobie schematów jakichś działań (np. planu rozwoju firmy, etapów wdrażania projektu czy choćby pomysłu na wakacyjny odpoczynek).

Mapy myśli wydają się bardzo chaotycznymi, nawet infantylnymi gryzmołkami, ale osoby umiejące je tworzyć, potrafią zapamiętywać informacje w nich zawarte łatwo, w krótkim czasie i na długo. Notowanie nielinearne sprawia, że przyswajanie dowolnej wiedzy staje się łatwiejsze.

Świat już się przekonał do zalet map myśli, przekonaj się i T y !!
Udzielamy gwarancji na prowadzone przez nas zajęcia !!
Oferujemy sprzedaż ratalną 0% !!

Galeria zdjęć

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie