Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
SPEED SCHOOL

ul. Jana III Sobieskiego 11 a, 05-070 Sulejówek
tel. (22) 760-00-65, tel./fax (22) 783-56-74, tel. kom.
www:   http://www.metodacallana.orge-mail:   info@metodacallana.org

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3637 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Szkoła Speed School oferuje naukę języka angielskiego Metodą Callana oraz tłumaczenia zwykłe i przysięgłe


Metoda Callana ta pozwala na skuteczne rozwijanie umiejętności komunikacyjnych poprzez położenie nacisku na konwersacje. 95 % czasu zajęć poświęcone jest na mówienie w języku angielskim. Przygotowujemy także szkolenia z języka angielskiego dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz tłumaczenia.


Nauka w Speed SchoolSerdecznie zapraszamy do podjęcia nauki języka angielskiego w jednej z naszych placówek na terenie Warszawy i okolic. Naukę można rozpocząć w dowolnym terminie. Przed rozpoczęciem nauki każdy student, który uczył się już języka angielskiego, proszony jest o przystąpienie do testu kwalifikacyjnego, który umożliwi nam ustalenie poziomu znajomości języka.

Po ustaleniu odpowiedniego poziomu nauczania zapraszamy telefonicznie na zajęcia we właściwej grupie. Każdemu nowemu studentowi oferujemy dwa zajęcia próbne w celu zapoznania się z naszym systemem nauczania. Są one bezpłatne w przypadku rezygnacji z dalszej nauki.

Nauka odbywa się standardowo dwa razy w tygodniu po dwie lekcje.
Każda lekcja w Metodzie Callana trwa 50 minut.Nauka w domu

Proponujemy Państwu lekcje indywidualne we własnym w domu. Po przeprowadzeniu bezpłatnego testu kwalifikacyjnego i ustaleniu właściwego poziomu nauczania rozpoczną Państwo naukę dopasowaną idealnie do własnych potrzeb i możliwości w dogodnych terminach. Cena takich zajęć to 70 zł za 50-cio minutową lekcję w grupie 1-5 osób (np. 35 zł od osoby w grupie dwuosobowej). Dwulekcyjne zajęcia mogą się odbywać z wybraną przez Państwo częstotliwością, jednak nie mniejszą niż raz w tygodniu. Po dwóch zajęciach i zapoznaniu się z naszym systemem nauczania podpisywana jest umowa dotycząca współpracy.

Nauka w firmie

Metodą Callana osiągniesz zdumiewające rezultaty nauki.
Metoda ta umożliwia opanowanie języka angielskiego cztery razy szybciej niż pozostałe. Nauka pracowników Państwa firmy jest bardziej efektywna, szybsza i tańsza. Metoda Callana to oszczędność czasu i redukcja 75 % wydatków w stosunku do tradycyjnych metod. Doświadczenia takich firm jak :IBM, Fiat, Pirelli, Philips dowiodły skuteczności tej metody w nauczaniu pracowników.

Pierwszym krokiem ewentualnej współpracy jest przeprowadzenie nieodpłatnego testu kwalifikacyjnego wśród pracowników Państwa firmy. Następnie na podstawie wyniku testu, dokonamy podziału pracowników na poszczególne grupy w zależności od poziomu zaawansowania. Oferujemy dwa zajęcia próbne dla każdej z grup. Dopiero po odbyciu tych zajęć podejmą Państwo decyzję dotyczącą współpracy i podpisana zostanie umowa. Zajęcia te będą odpłatne, jedynie w przypadku skorzystania z naszych usług.

Nauka bezpłatna

Po zapisaniu się na kurs odbywający się w jednej z placówek Speed School każdy uczeń korzysta z 4 lekcji próbnych aby lepiej poznać szkołę i Metodę Callana. Lekcje te są bezpłatne w przypadku rezygnacji z dalszej nauki.

Bezpłatne kursy

SPEED SCHOOL oferuje 2 bezpłatne miejsca w każdej z placówek dla dzieci z najuboższych rodzin.Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie