Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Tańca Peter

ul. Sienkiewicza 100, 90-357 Łódź
tel. kom. 605-302-431
www:   http://peterlodz.pl
e-mail:   szkola.tanca@peter.lodz.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2936 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAPRASZAMY NA KURSY TAŃCA

- kurs dla początkujących
- kurs dla średniozaawansowanych
- kurs dla zaawansowanych
- Klub Tańca - kontynuacja kursu dla osób
  zaawansowanych trakujących taniec
  jako hobby

- Bachata Fit
- Latino Mix
- Sexy Dance
- Zumba
- pierwszy taniec weselny - kurs dla
  narzeczonych

- lekcje indywidualne

Szkoła Tańca Peter to miejsce gdzie każdy z łatwością może nauczyć się tańczyć bez względu na wiek czy talent. Lecz to nie wszystko. Szkoła ta jest miejscem gdzie można poznać formy towarzyskie a więc sposób zachowania się w różnych sytuacjach życiowych. Tu naprawdę może przyjść każdy i miło spędzić czas. Panuje u nas wspaniała atmosfera, zawiązywane są przyjaźnie i organizowane wspólne wyjazdy.

W swoim wieloletnim doświadczeniu szkoła wypracowała system bezstresowego uczenia się wykorzystującego naturalne zdolności tancerzy. Pierwsze stopnie kursu tańca pozwalają nauczyć się kroków podstawowych. Potem można kontynuować tę naukę na stopniach bardziej zaawansowanych. Różne techniki taneczne pozwalają poznać różne formy tańca. Po ukończeniu kursu można się specjalizować w tańcu turniejowym lub dalej tańczyć w klubie miłośników tańca.

Kurs tańca podzielony jest na poszczególne stopnie zaawansowania. Jeden stopień to 8 pełnych, zegarowych godzin nauki. Zwykle są to 4 spotkania po 2 godziny. Na kurs można się zapisać samemu lub parami. Staramy się zawsze tak dobierać grupy aby była w nich równa ilość partnerek i partnerów. Kurs to nauka głównie tańców użytkowych i towarzyskich czyli takich które mogą się w przyszłości przydać na wszelkiego rodzaju imprezach.

Oferujemy dodatkowe, bezpłatne zajęcia dla wszystkich osób biorących udział w kursach tańca w Szkole Tańca Peter. Na zajęciach tych przy muzyce i pod okiem instruktora można przypomnieć sobie i przećwiczyć nabyte wcześniej umiejętności taneczne oraz po prostu potańczyć.

Zapraszamy również na zajęcia dla narzeczonych. Proponujemy profesjonalną naukę tańca dla narzeczonych. Zapraszamy na kursy tańca i lekcje indywidualne, na których instruktor pomaga wybrać odpowiedni utwór muzyczny, nauczy kroków i przygotuje fajną, ciekawą i niepowtarzalną choreografię taneczną.

Szkoła dysponuje profesjonalnie przygotowanymi salami do tańca z lustrami przy ul. Sienkiewicza 100. Na terenie do dyspozycji kursantów znajduje się również barek z napojami oraz bezpłatny parking samochodowy.

Profesjonalna, wyszkolona kadra instruktorska - zajęcia prowadzone są przez tancerzy klasy mistrzowskiej i dyplomowanych nauczycieli tańca.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie