Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Niepubliczne w Zalesiu Górnym

"HULA-HOP"

ul. Sarenki 2, 05-540 Zalesie Górne
tel. (22) 736-17-28
www:   http://www.hula-hop.ple-mail:   przedszkole@hula-hop.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2152 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE HULA-HOP

- dobra lokalizacja
- bogate wyposażenie
- ciepła, rodzinna atmosfera
- przyjazne środowisko
- zdrowe domowe posiłki
- kolorowe sale
- piękny ogród
- bezpieczny plac zabaw
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna

Przedszkole HULA-HOP to wyjątkowe miejsce, przepełnione radosną atmosferą, gdzie doskonała znajomość potrzeb najmłodszych i długoletnie doświadczenie w pracy z Dziećmi, znajomość nowoczesnych trendów edukacyjnych i ich ogromnej roli w stymulacji rozwoju Dziecka we wszystkich sferach funkcjonowania, dają bezpieczeństwo, doskonały rozwój i dobre samopoczucie Dziecka.

Naszą placówkę otacza starodrzew, jest przepięknie położona, w otulinie Chojnowskiego Parku Narodowego, gdzie leśna aura i świeże powietrze sprzyjają zachowaniu zdrowia Dziecka.

Dzieci w Naszym Przedszkolu rozwijają się w środowisku dwujęzycznym, gdzie język polski i angielski stają się dla Dziecka naturalnymi kodami porozumiewania się. Dlatego w Naszym Przedszkolu pracujemy wg programu Mother Goose Time, zajęcia te odbywają się 2 x dziennie. Informacje zwrotne otrzymywane od doświadczonych Nauczycieli, Rodziców są dowodem na to, że nasz program nauczania, staje się drogą do sukcesu każdego Dziecka na miarę jego indywidualnych możliwości. Daje Dzieciom oręż, bo rozbudza w nich pewność siebie, wiarę we własne siły i chęć do nauki na dalszych szczeblach edukacji.

Budynek przedszkolny jest wyposażony w przestrzenne, słoneczne sale, stworzone z myślą o zaspokojeniu potrzeb każdego Dziecka. Posiadamy unikalną salę zabaw KOLORADO - ze zjeżdżalnią i basenem z piłeczkami. Ta sala to jedyna w swoim rodzaju pomoc, zapewniająca twórczy rozwój we wszystkich strefach funkcjonowania Dziecka. Mamy oddzielne pokoje dla specjalistów, nowoczesny system kamer i domofon oraz klimatyzację, szczególnie potrzebna w czasie upałów. Budynek spełnia wszelkie wymagania Sanepidu, BHP i PPOŻ.

Mamy bardzo dobrze funkcjonujący plac zabaw, posiadający pozytywne atesty, zapewniające bezpieczeństwo podczas zabawy. Wydzielony duży ogród do zabaw na świeżym powietrzu, przeznaczony również do organizowania pikników i imprez z udziałem naszych Dzieci. Otoczenie drzew i roślinności chroni Dzieci przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, warunkując zdrowy rozwój podczas zabawy.

W Przedszkolu mamy własną kuchnię, gdzie panie Kucharki starannie przygotowują uwielbiane przez Dzieci potrawy i pyszne ciasta!

Oddana Dzieciom, pomocna, zaangażowana w swoja pracę i opiekę nad Dziećmi Kadra Pedagogiczna napełnia serca każdego Rodzica spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. Tworzymy zespół ludzi pracujących z pasją, zaangażowaniem i wielką przyjemnością. Hula – Hop, to miejsce, gdzie Państwa Dziecko znajdzie ciepło, miłość, akceptację, szacunek, życzliwość. Nasze Hula – Hop może dać Dzieciom, to co je uniesie – skrzydła wiary we własne siły, zasób wiedzy i umiejętności, które rozbudzą w nich pokłady nieograniczonych możliwości. To bezpieczne, kameralne i przyjazne miejsce, gdzie spełniamy dziecięce marzenia.

MISJA PRZEDSZKOLA

Przedszkole "HULA-HOP" zapewnia profesjonalną opiekę, edukację i wychowanie dzieci w wieku 2 do 6 lat. W przedszkolu uwzględniamy pełny rozwój osobowości małego Dziecka: intelektualny, fizyczny, społeczny i twórczy.

Otaczamy również szczególną opieką Dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności, dla których tworzone są specjalne programy wspomagające indywidualny rozwój każdego Dziecka.

Celem naszego przedszkola jest jak najlepsze przygotowanie Dziecka do dalszej edukacji szkolnej. Gwarantujemy wspaniałe przygotowanie do komunikacji w języku angielskim oraz do czytania i pisania dzięki metodzie glottodydaktyki wybitnego profesora B. Rocławskiego.

W miłym i przytulnym otoczeniu staramy się przekazać Dzieciom:
 • zasady współżycia w grupie
 • rozwijać dojrzałość społeczną i emocjonalną
 • gotowość odkrywania świata i nabywania nowych umiejętności

SALA ZABAW

W czasie wolnym od zajęć dydaktycznych, dzieci ze wszystkich grup, pod opieką naszej kadry, korzystają z uroków naszej kolorowej sali zabaw, spędzając w niej miło i kreatywnie czas. Przywiązujemy szczególną wagę do zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom podczas zabawy. Urządzenia, które znajdują się w sali zabaw spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i są dostosowane do zabaw z dziećmi w wieku przedszkolnym. Kontrolujemy codziennie stan techniczny konstrukcji, dbamy o jej czystość i przestrzegamy zasad prawidłowego korzystania z sali zabaw. Zachęcamy również rodziców z dziećmi, którzy odwiedzają nasze przedszkole, do zabawy w Małpim Gaju, która dba o rozwój w sferze emocjonalnej, społecznej, fizycznej naszych kochanych przedszkolaków.

INNOWACYJNY PROGRAM

 • zapewnienie codziennego kontaktu z językiem angielskim i zajęciami z glottodydaktyki – wybitnej metody czytania i pisania w formie 30 minutowych zajęć. Zajęcia prowadzą specjaliści
 • różnorodne zajęcia w formie zabawy, aktywności plastycznej, muzycznej, tanecznej, teatralnej, medialnej stwarzają warunki do skutecznego przyswajania dwóch języków
 • spójna integracja treści nauczania w języku polskim (glottodydaktyce) i języku angielskim, połączenie zakresów tematycznych tych zajęć wspiera skutecznie wszechstronny rozwój językowy Dziecka
 • celem programu jest uwrażliwienie Dzieci na współistnienie w środowisku dwujęzycznym
 • celem programu jest stworzenie dogodnych warunków do rozwoju umiejętności czytania i pisania w dwóch językach, dzięki glottodydaktyce Dzieci są wcześniej gotowe do podjęcia prób czytania i pisania również w języku angielskim
 • indywidualne podejście do postępów każdego Dziecka w nabywaniu kompetencji w dwóch językach
 • program stworzony z myślą o potrzebach dzieci, które będą przekraczać mury szkolne jako pięciolatki
 • innowacyjna korelacja nauczania dwóch języków zapobiega mieszaniu się ich
 • cele zajęć i treści są bliskie światu Dziecka i dostosowane do jego potrzeb oraz zainteresowań na konkretnym poziomie
 • program dba o wielopłaszczyznowy rozwój każdego Dziecka. na miarę jego możliwości i umiejętności

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie