Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Miejskie Przedszkole Nr 22

ul. Podlaska 8, 08-110 Siedlce
tel. (25) 794 33 22
www:   http://www.mp22.siedlce.ple-mail:   przedszkole22@o2.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2959 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

MIEJSKIE PRZEDSZKOLE
NR 22
W SIEDLCACH

- dobre położenie
- bogate wyposażenie
- plac zabaw
- współpraca z rodzicami
- miła atmosfera
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna

Miejskie Przedszkole nr 22 w Siedlcach mieści się w wolnostojącym budynku, na osiedlu "Warszawska". Kolorowa fasada przedszkola już z daleka przyciąga spojrzenia przechodniów pięknymi barwami. Budynek otoczony jest dużym i dobrze wyposażonym w nowoczesne zabawki placem zabaw. Niewątpliwą jego zaletą jest usytuowanie - z dala od ruchliwych ulic, przez co jest bezpieczny dla dzieci, które uczęszczają do naszego przedszkola. Oprócz tego jest on bardzo ukwiecony, rośnie tam kilkanaście rodzajów drzew i krzewów, co jeszcze bardziej podnosi jego walory estetyczne.

Sale, w których przebywają dzieci są przestronne i funkcjonalne urządzone oraz wyposażone w różnorodne zabawki, pomoce dydaktyczne oraz sprzęt służący do zabaw i gier. Zostały one ponadto wzbogacone w kąciki zainteresowań oraz kolorowe meble.

Przedszkole posiada dobrze wyposażoną salę do ćwiczeń gimnastycznych i zajęć ruchowych oraz salę multimedialną z tablicą interaktywną zakupioną z inicjatywy rodziców.

Staramy się rozwijać zainteresowania naszych wychowanków rodzinnym miastem, regionem. W tym celu organizujemy dużo ciekawych wycieczek do:
  • parku miejskiego
  • lasu, sadu
  • Chlewisk
  • Białowieży
  • Warszawy
  • i inne

W placówce podstawa programowa wychowania przedszkolnego realizowana jest w oparciu o program „Zanim będę uczniem”. Wspomagany jest on różnymi innymi programami nauczania.-„Czytające przedszkolaki" autorstwa nauczycielek pracujących w przedszkolu, „Dziecięca matematyka” wg prof. Edyty Gruszczyk - Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej, „Klucz do uczenia się” „Zdrowo, radośnie, ciekawie – przedszkolak w ogrodzie na śniegu i trawie”. Nauczycielki podczas zabawy z dziećmi wykorzystują ponadto metody pedagogiki zabawy i dramy.

Przedszkole bardzo dużą wagę przykłada do wychowania dzieci w ścisłej współpracy nie tylko z rodzicami, ale również i środowiskiem lokalnym. W kooperacji z rodzicami corocznie organizujemy wiele imprez dla dzieci. Nasi wychowankowie regularnie biorą również udział w konkursach organizowanych na terenie miasta m.in. w: spartakiadach, festiwalach oraz konkursach plastycznych - zajmując czołowe lokaty.

Nasza kadra jest bardzo zaangażowana w życie przedszkola, cechuje się profesjonalizmem działań i umiejętnością znakomitej współpracy również z rodzicami naszych przedszkolaków. Sukces naszej placówki to efekt pracy wszystkich osób w nim zatrudnionych. Bez ich zaangażowania i chęci sprawne funkcjonowanie przedszkola nie byłoby możliwe.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie