Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 20

ul. Stefanii Sempołowskiej 2a, 00-574 Warszawa
tel. (22) 628-47-45
www:   http://www.p20waw.szkolnastrona.ple-mail:   p20@edu.um.warszawa.pl
Liczba odwiedzin od 04.02.2016: 13535 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 20

- zapraszamy do nas dzieci z orzeczeniem
  o potrzebie kształcenia specjalnego

- przedszkole czynne w godz. 7:00 - 17:30
- dogodna lokalizacja - centrum miasta
- doskonałe wyposażenie przedszkola, plac
  zabaw
- opieka specjalistów

- realizacja różnych metod terapii
- całodzienna opieka wraz z wyżywieniem
- rozwijanie różnorodnych aktywności
  dziecięcych: plastycznej, muzycznej,
  ruchowej, poznawczej, językowej,
  matematycznej

- zajęcia dodatkowe: język angielski
  i rytmika

O przedszkolu

Nasze przedszkole jest usytuowane w dogodnym miejscu w centrum Warszawy na tyłach kina "LUNA". Łatwo do nas dojechać - blisko przystanek Metro Politechnika, ul. Marszałkowska, Trasa Łazienkowska, Plac na Rozdrożu. Jeśli więc pracujesz w centrum lub w okolicy, będziesz mógł szybko odebrać swoje dziecko z przedszkola. Rano Twoja pociecha dłużej pośpi, bo połączysz dojazd do pracy z odprowadzeniem jej do przedszkola.

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 20 to wolnostojący, jednopiętrowy budynek, otoczony dużym placem zabaw. Naszym atutem jest osłonięcie od zgiełku i hałasu (w głębi osiedla). Panuje u nas rodzinna atmosfera, wszelkie potrzeby zaspokaja wykwalifikowana kadra, która chętnie współpracuje z rodzicami.

Oferujemy stałą pomoc:
 • pedagoga specjalnego
 • psychologa
 • logopedy
 • terapeuty SI

Metody stosowane w pracy z dziećmi:
 • Metoda Dobrego Startu M. Bogdanowicz
 • Dziecięca Matematyka wg E. Gruszczyk–Kolczyńskiej
 • Metoda Ruchu Rozwijającego W. Sherborne
 • Metoda C.Ch Knillów
 • Metoda Kepharta
 • Pedagogika Zabawy
 • Metoda kinezjologii edukacyjnej P. Dennisona
 • Metoda malowania dziesięcioma palcami Finger – painting
 • Gry i zabawy Klaus W. Vopel


Nasz Grupy

Grupa I

Nasi najmłodsi podopieczni dopiero zaczynają swoją przygodę z przedszkolem. Okres spędzony w przedszkolu to czas wspaniałych wspólnych aktywności, zabaw, śpiewu, tańca i ruchu, które sprawiają wiele radości. Dzieci uczą się poprzez zabawę i zdobywają nowe umiejętności. Każdy dzień w przedszkolu przynosi im wiele uciechy, poczucia bezpieczeństwa i nowych doświadczeń.

Grupa II

Dzieci chodzą do przedszkola drugi rok, więc coraz lepiej się znają i nawiązują przyjaźnie. Chętnie uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia im nauka tańców, śpiewanie piosenek, zabawa w ogrodzie. Spędzony czas w przedszkolu zajmują różnorodne zajęcia, które rozwijają samodzielność oraz pobudzają ciekawość na temat otaczającego ich świata. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia, które rozwiną ich osobowość i charakter.

Grupa III

Do nas uczęszczają dzieci, które bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali, jak i w ogrodzie przedszkolnym. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą oraz zajęciami edukacyjnymi. Edukację łączymy z zabawą, przez co zdobywają wiedzę i doświadczenia. Potrzebę tworzenia wyrażają w pracach plastycznych, zabawach teatralnych i słownych oraz zabawach konstrukcyjnych. Dzieci starsze chętnie opiekują się młodszym.

Grupa IV

Dzieci tworzymy zgraną grupę, są bardzo ze sobą zżyte, dlatego też z wielką chęcią i uśmiechem na twarzy przychodzą do przedszkola. Uwielbiają wszelkie zabawy muzyczne, taneczne, a także śpiew. Z ogromną chęcią angażują się we wszelkie formy ruchowe i gimnastyczne, w trakcie których angażują się w wykonywanie wielu zadań. Bardzo wiele satysfakcji sprawiają im działania plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik. Naszym planem jest przygotować starszaki do podjęcia nauki w szkole. Liczymy również na pomoc i wsparcie ze strony rodziców.Serdecznie Zapraszamy!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie