Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Nr 308

"Krasnala Hałabały"

ul. Reymonta 8a, 01-842 Warszawa
tel./fax (22) 663-92-17
www:   http://www.przedszkole308.waw.ple-mail:   przedszkole308@o2.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6915 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE NR 308
W WARSZAWIE

- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- miła atmosfera
- udział w wielu imprezach
- rozbudzanie zainteresowań czytelniczych dzieci

Nasze przedszkole rozpoczęło swoją działalność 1 września 1975 roku.

Na przestrzeni lat nasze przedszkole rozwijało się, ulegało wielu znaczącym przemianom w wyniku których obecnie może poszczycić się stałą kadrą, którą charakteryzuje ciepły i miły stosunek do dzieci i rodziców, bardzo dobrze układającą się współpracą z rodzicami, współpracą z pobliskimi przedszkolami, domami kultury, biblioteką, szkołami, a także różnorodnymi formami aktywności, które stały się tradycją naszego przedszkola: pikniki w ogrodzie – integracyjny oraz rodzinny z okazji Dnia Matki, wyjazdy do ZOO, do Ogrodu Botanicznego w Powsinie, do teatru.

Organizujemy również co miesięczne koncerty muzyczne dla naszych dzieci, wycieczki po Warszawie, uroczystości okolicznościowe tj. spotkanie z Mikołajem, Jasełka, wspólna Wigilia, Dzień Babci i Dziadka, bal karnawałowy, zakończenie roku szkolnego, uroczyste pożegnanie starszaków oraz bardzo ważny dla najmłodszych dzieci - program adaptacyjny.

Nasze dzieci startują w Olimpiadach sportowych, biorą udział w co rocznym Bielańskim Biegu Przedszkolaków odnosząc wiele sukcesów.

Uczestniczą także w wielu konkursach plastycznych, muzycznych, recytatorskich, teatralnych organizowanych zarówno na terenie naszego przedszkola jak i przez placówki dzielnicy Bielany oraz miasta Warszawy.

Rozbudzanie zainteresowań czytelniczych dzieci jest jednym z najważniejszych zadań edukacyjnych naszego przedszkola. Wiemy, że czytanie to taka nadzwyczajna umiejętność, która wspomaga rozwój innych form aktywności małego człowieka: jego myślenie, mówienie, wyobraźnię i przeżywanie.

W naszym przedszkolu czytanie dzieciom książek jest rzeczą naturalną. Trudno sobie wyobrazić codzienną pracę bez odwoływania się do literatury dziecięcej. Z bajek przedszkolaki dowiadują się o walce dobra ze złem, słuchając opowiadań poznają wiele faktów, zjawisk, sytuacji i zdobywają w ten sposób wiedzę o życiu, o regułach, które w nim obowiązują. Dzieci chętnie słuchają humorystycznych utworów czy wierszy.

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Nauczycielki posiadają doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, stwarzają odpowiednie warunki sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi każdego dziecka. Prowadzą zajęcia według różnych metod i form pedagogicznych. Pełnią funkcję wspomagającą, wychowawczą i integracyjną w każdej grupie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie