Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Nr 278

ul. Tatrzańska 3, 00-742 Warszawa
tel. (22) 841-78-77
www:   http://www.przedszkole278.pl
e-mail:   przedszkole278@o2.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2943 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE NR 278
W WARSZAWIE

- dobra lokalizacja
- własny ogród
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- miła atmosfera

Przedszkole mieści się w pobliżu parków: Łazienki Królewskie i Morskie Oko, w oddali od dużych, ruchliwych ulic. Posiadamy własny ogród, z bogatym drzewostanem, rabatami kwiatowymi, piaskownicą, zestawami do zabaw sportowych i nie tylko. Jest możliwość jazdy na rowerach i innych pojazdach dziecięcych.

Sale przedszkolne są widne, przestronne, wyposażone w zabawki, zestawy edukacyjne zgodne z potrzebami i możliwościami rozwojowymi dzieci. Przy każdej sali jest toaleta. Posiadamy również salę rekreacyjno-gimnastyczną przeznaczoną do zabaw sportowych i uroczystości przedszkolnych.

Nasze przedszkole uczy i bawi, jest przyjazne wobec dzieci i ich rodziców. Zachęca do dbałości o środowisko, tradycje i zdrowie, a także rozwija artystyczne talenty dzieci. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Naszym priorytetem jest dbanie o bezpieczeństwo oraz przestrzeganie Praw Dziecka. Promujemy spójny system wychowania na podstawie programu "Stwórzmy przyjazny i bezpieczny świat dla dziecka".

Chętnie uczestniczymy w różnych konkursach m.in plastycznych oraz olimpiadach sportowych - odnosimy w nich znaczące sukcesy. Historię naszego przedszkola tworzymy codziennie bogatszą o nowe doświadczenia.

Misja przedszkola
Dzieci w naszym przedszkolu są otwarte, twórcze, komunikatywne, potrafią odnaleźć się w nowej sytuacji, rozwiązują problemy, dążą do osiągnięcia sukcesu, radzą sobie z porażkami.

Wizja przedszkola
Proces wychowawczo - dydaktyczny dostosowany jest do możliwości rozwojowych dzieci i jest zgodny z podstawa programową. Kadra pedagogiczna zna potrzeby dzieci, tworzy warunki do twórczego działania i przyswajania ważnych umiejętności przydatnych w życiu dorosłego człowieka. W toku procesu edukacyjnego dzieci zdobywają i rozwijają umiejętności zachowania się w trudnych sytuacjach. Rozumieją potrzebę przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań zapewnia dzieciom możliwość samorealizacji i aktywnego odkrywania własnych możliwości. Dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie zajęć, zabaw oraz zadań dzieci są otwarte na świat zewnętrzny i ludzi.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie